girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (43)
  • medya (1)

43. Damlayı instagram ve youtube üzerinden takip ediyorum. Fakat son zamanlarda paylaşımlarına dayanamıyorum. Yakında takipten çıkarım sanırım. Özellikle ofis arkadaşlarıyla olan iletişimini, arkadaşlıklarını oldukça yapay buluyorum. İlk başlarda izlediğim damla ile şimdiki damla çok farklı.

18 nisan 12:27

42. gökçe yıldırım'la çektikleri videoda gökçe'nin hareketlerine gıcık olmuştum. gökçe göz deviriyor, laf sokuyor bi memnuniyetsiz memnuniyetsiz hareketler falan. videoda kendi videosu he, zorla başkası için çekim yapmıyor. o zaman damla ne sabırlı kız demiştim. ala'nın açıklamasından sonra damla'nın 5 eurolu laf çakması düşük seviyeli olmuş. gökçe'nin yanında sana üzülsem de demek ki kendi gibi bir arkadaş edinmiş kendisine asafadasfa üzülmemek lazım sonra bizimde başımıza gelir :D

17 nisan 17:44 17 nisan 17:46

41. kızlar dedikoduyla geldim açılın.

ala soru cevap videosunda "ben damla'dan 3. şahıs gibi bahsetmeyeceğim açık açık ismini telafuz ederek konuşacağım. evet şuan konuşmuyoruz, daha doğrusu iletişimimiz kısıtlı, eskisi gibi değiliz. ikimizin arasında bir konu, belki yarın öbür gün yine çok samimi oluruz bilemeyiz. düşman değiliz neticede ama lütfen artık sormayın neden küssünüz diye" dedi. gayet olgun bir davranış sergiledi bence.

Peki damla naptı? son vlogundaydı sanırım arkadaşı var yanında (tanımıyorum ama o da vloggermış). damla'ya "euro 5 oldu biz de buralarda gezelim" gibi bir cümle kurdu damla'da kahkahalara boğuldu. bu olayın açıklaması şu; ala geçenlerde böyle bir story atmıştı "euro 5 oldu eren artık gezmeme izin vermiyor" gibi bir espri yapmıştı. yani damla vlogunda ala'ya çakıyor bu lafları. bu demek oluyor ki damla olur olmaz herkesle ala'nın dedikodusunu yapıp bunu bir de vlog malzemesi haline getirebiliyor.

başka bir olay da şu, bugün damla'nın story'sinde paylaştıklarına bakın lütfen. ajanstaki arkadaşları konuşuyor kendi aralarında güya, damla'da videoya alıyor ve şunları söylüyorlar; "damla'da ne havalandı iyi ki bi yüz bin oldu, havasından geçilmiyor. her gün vlog her gün fotoğraf bıktık artık" damla'da bu storye "arkamdan konuşmuyorlar yüzüme söylüyorlar, bu benim hoşuma gider" yazarak paylaşmış.

Ne ucuz ne çirkin hareketler bunlar ya. damla sen napıyorsun allasen? aranızda bir problem var, açıklamıyorsun ama binlerce insanın takip ettiği hesabından böyle iğnelemeler yapıyorsun. cidden ayıp ve hiç yakıştıramadım. ya çık adam gibi anlat ya da sus çekil köşene. böyle şeylere lüzum yok ve cidden gözümden düştün hiçbirşeyini izlemem artık.

ayrıca gökçe'yle olan arkadaşlığın da aşırı yapmacık ötesi ve itici duruyor. gerçi sana da gökçe yakışırmış zaten boşver takıl.

17 nisan 17:14 18 nisan 08:04


40. damla’nin en eski takipcilerinden biriyim. eski samimiyetinin kalmadigini dusunuyorum. belki girdigi ortamlardan, belki yeni edindigi arkadaslardandir, bilemiyorum. kamera onunde gegirmek, agzinda kocaman maydanoz demeti falan bana hic hos gelmedi. tek begenmedim butonunu isaretledigim videosu da odur. yani ne gerek var? samimiyet cidden bu degil. ala ile kustukleri icin cogu kiz arkadasiyla gorusmuyor zaten vloglardan anlasildigi uzere. kendi dogum gununde de zaten ala’nin arkadaslariyla kutlamisti. gercekten youtube yuzunden o guzel dostluklari bittiyse cok sasiririm. 

eskiden daha iyiydin damla, lutfen eski haline don.

24 mart 17:44

39. iş yerindeki kediye kötü davrandığı için (kedi masada bir kutuya mı ne bakıyordu salladı sanırım masayı video çekerken o görüntü sallandı kediyi kötü kötü bakarak indirdi masadan) gayet insancıl bir yorum bıraktım. neden kediye böyle davrandın anlamadım diye. ne manyaklığımız kaldı ne kafayı yemediğimiz. ondan beri de sürekli vloglarında bir kedi çekme çabasında. severek izliyordum ama soğudum bu davranışından sonra.

20 mart 01:35

38. Sevgilisi ile olan son vlogu çok güzeldi. Kendi ilişkime benzettim ilişkilerini. Ağzımda şapşal bir gülümseme ile izledim. Tanim: Çok net bir karaktere sahip olduğunu düşündüğüm youtuber.

19 mart 15:25

37. Son bilmem kaç videosunda maddiyat konusunu vurguluyor. İşte param olsa vloglarım şöyle olurdu böyle olur vs. Hatta birşey dikkatimden kaçmadı o da; yine bir videosunda kameram yoki vloglarımı telefondan çekiyorum anlamına gelen cümleler kurmuştu. Ardından sevgilisi geldi Damla'ya hediye kamera aldı. Bana videolarında hep birileri kendisine birşeyler alsın diye imalarda bulunuyor gibi geliyor. Üzüldüm kızlarla küstüğüne de. Hepsi eğlenceli kızlardı. Ama cidden Selma ve Gökçe ile takılmak nedir ?! Offf midem :s

19 mart 11:44


36. Staja basladı diye “calisanlara ve okuyanlara günaydın evde oturanlara allah akil fikir versin” gibi bi tweet atmıştı. Ulan sanarsin microsoft ceosu ya ahdjaj kibire bak. Sanki ala çalışmıyor da senin rızkını yiyor. Veya sen 2 ay staj yaptın diye “oldun” yani. #teamala 

19 mart 00:00

35. kime "oo çok iyi güzel diğerlerinden farklı" desek hemen bizi şaşırtmasa olmuyor.

ala ile olan küslüğünde ben de damla nın suçlu olduğunu hissediyorum. bir şey bildiğimden değil benim de sadece his. sebebi de damla daha kurnaz bi tip gibi geliyor. ala ise daha saf. kötü manada saf değil tabiki.

damla ilk başlarda çok samimi geliyordu ama şimdi günlük vloglardan mıdır nedir eskisi kadar izleyesim gelmiyor.

13 mart 16:45

34. ala'yla arasında olan kavga biraz maddiyatla ilgiliymiş gibime geliyor. tamamen altıncı his. son soru cevap videosunda özel üniversitede okudum herkesin parası vardı ama ben cafelerde çalıştım dedi. şuanda da masraflarımı karşılamakta zorlanıyorum dedi. ala youtube kanalı açmak istediğinde damla "zaten paran pulun var bu işe girişme" demiş olabilir. veya arkasından konuşmuştur ala'da duyup kırılmıştır ve arkadaşlığını bitirmiştir. çok olası şeyler bunlar. tamamen arkadaş grubundan dışlanması ancak böyle bir durumda olabilir. nedense hep damla suçluymuş gibi hissediyordum son videosunda da hali ve tavırlarıyla belli etti bence. ala gayet sakin ve üzgün görünürken damla daha saldırgandı. eğer youtube yüzünden en samimi arkadaşına kazık attıysan gözümden düşersin damla. o selmalar gökçeler falan geçici ben sana söyleyeyim.

ayrıca hem durumum kötü stajdan az para alıyorum dedi hem de yakın zamanda taşınacağım evimi dekore edeceğim dedi. Şuan bulunduğu evden daha ucuz bir yere taşınmaz gibime geliyor. kaldı ki taşınma hadisesi bile başlı başına bir masraftır. bunların haricinde sürekli yurtdışında satılan pahalı paletlerden alıyor, hikayesinde paylaşıyor falan. eee bu param yok diye kendini acındırmak neden peki? youtubedan para geliyor belli ki ne diye saklıyorsun ki. kime samimi dediysek sapıttı cidden ya.

tanım: acıların kadını, ezilenlerin sesi youtuber

13 mart 16:37