damla altun

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (31)
  • medya (1)

31. Konuşması çok hoşuma gidiyor ama gözüm hep dilindeki Piercing'te.. Neden bilmiyorum ama dikkatim dağılıyor. Normalde bu durumu başkasında yaşamıyorum, sanırım farklı konuşma stilinden kaynaklanıyor. Haricinde izlerken çok keyif aldığım, doğal bir kadın. Hatta son zamanlarda makyaj içerikli kanallar arasında izlediğim tek youtuber.

17 ocak 13:08 17 ocak 13:11

30. (link: https://www.youtube.com/watch?v=qzoIlye-zDk son videosunda) önce ağzından maydanozlar sarkarak çiğ köfte yemesi, ardından geğiricem şimdi yaa demesiyle doğallık/iğrençlik eğrisinin iğrençlik kısmına hızla geçiş yapmış youtuber.

17 ocak 01:39

29. son günlerdeki favori seyirlik hatunum.

gözü ne sürdüğü o kahve boz sarı farın markası ne acaba?

kendisini çok beğeniyorum, keşfetime düşmüştü bir kaç sefer çok dikkatimi çekmemişti ilk başta ama bir kere izleyince bağımlısı oldum. çok güzel bir enerjisi var. böyle insanları çok beğenirim. yani güzellikten çok ayrı bir olayları var böyle insanların. çok tatlısın damla gökçe'ye benzetmişler seni. evet benziyorsun ama enerji olarak dağlar kadar fark var aranızda. hll spr dvm.

12 ocak 12:13

28. Seviyorum bu kızı ya, neden olduğu kısmında hiç bir fikrim yok. Yapmacık gelmiyo

11 ocak 16:47


27. Gulusu ne kadar guzel. Tam sevdigim dis yapisi, gulunce cok guzellesiyor cidden. Kesfette gordum ve 1 videosunu meraktan seyredecegim simdi.

11 ocak 15:44

26. samimi buldugum nadir youtuberlardan. iyi bir insanmis izlenimi veriyor bana. ürün yorumlarini da güvenilir buluyorum.

8 ocak 02:06

25. vlog çekmiş. vlogta küs olduğu ve yeni barıştığı bir erkek arkadaşı ile beraber eğleniyor. Her şey çok güzel, gayet hakkını vere vere eğlenmişler, dans ediyorlar, sohbet ediyorlar, yiyorlar, içiyorlar. Alttaki yorumlarda "domlo orkok orkodoşon oskordo okon bo dogro mo?" tarzında mağara adamı yorumları... kız bir de cevap vermiş güzel güzel, ayarsız mısınız kardeşim, derdiniz ne? insanı insan olduğu için sevmeyi bilmiyor musunuz?

sabah sabah beni gerdi kız iyi dayanmış, cidden bu aymazlık beni deli ediyor.

24 aralık 2017 11:09

24. Aynı anda arka arkaya iki benzer video izledim biri damlanın videosu. Bence gayet iyi iş çıkarmış. Günahını alıp esinlenmiş diyemem ama oldukça benzer geldi bana makyajlar. Ama damla’nın simleri eyelinera yapıştırması güzel fikir bence makyajı güzel oldu. Bir de bu kızın popüler high end makyaj malzemelerini sevdim ben. Kanalı bana uygun geliyor çünkü 500 tl lik cilt bakımı rutini olan kanallardan kusacağım artık.  Görseli ekledim. 

20 aralık 2017 12:53

23. sabah rutini videosunu izleyip geldim. Çok tatlı bir insan olduğunu düşünüyorum umarım ileride yanıltmaz. Harika bir yerde staja başladı, önceki videosunda işini yapmak istediğini söylemişti. Youtube rüzgarına kapılmayıp işine devam ederse daha da takdir edeceğim. Arkadaşları ile ilişkilerini de çok sahici buluyorum. Kendisi ile dalga geçebiliyor oluşu, çok kasıntı olmayışı, metroda kitap okuyor oluşu, konuşma tarzı, tarzıma hitap etmese de kokoş kılığı falan severek takip ediyorum.

17 aralık 2017 10:36

22. Firmalardan ürün gelene kadar övülür burada

Firma gönderileri başlayınca yerin dibine sokulur

12 aralık 2017 22:56