girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (58)
  • medya (1)

58. Benim de delicesine merak ettiğim bir konu stajyer maaşıyla nasıl 2700 tl’lik eve çıktı. Sırrı varda ben de ev arıyorum faydalanayım 😂 tahminimce erkek arkadaşıyla eve çıkacak Uğur sürekli “bunu ne yapıcaz”  “bunu kullanmayız”gibi söylemlerde bulunuyor Damla sürekli ben tekim diyor ama bence ikisi çıkacak neden saklıyor onu anlamadım ama öyleyse de. Söyle işte kimi kandırıyosun bu takipçi kitlesi yer mi be biz neler gördük ahahshs

9 temmuz 23:43

57. Taşınma videoları baydı.

7 temmuz 15:44

56. Bu kış boyunca seyretmeyi en sevdiğim youtuberdı.

Yaptığı makyajları beğeniyor çektiği challenge videolarında çok gülüyordum.

Ama artık resmen vlog kanalı oldu. Son zamanlarda neredeyse hiç makyaj videosu yüklemiyor. Bu nedenle bendeki çekiciliğini kaybetti.

7 temmuz 13:30


55. başta çok çok çok sevmiştim sürekli izliyordum ama son videolarında bir şey olmuyor neden bilmiyorum, keşke tespit edebilsem ve o da düzeltebilse ama dediğim gibi bilemiyorum. eskisi gibi sarmıyor.

4 temmuz 23:23

54. Başta iyi hoş gelmişti biz de övmüştük ama yok ı ıh.

Vloglarinin altında sürekli "ugur ne guzel her an yaninda sana yardim ediyor", "ugur a helal olsun temizlik bile yapıyor " vs tarzında yorumlar var.

Sebebi de hiç kız arkadaşının olmaması veya uğur dan başka birisinin yaninda olmaması.

O da doğal olarak alışverişe bile sevgilisiyle gidiyor. Ama artık bu vloglari çok sıktı. Anladık uğur evet anladık rezidans evet he he kendin karşılıyorsun hmm evet spor salonu var evet cidden ne guzel camda bitki var evet uğur merhaba uğur...

4 temmuz 16:23

53. Kız arkadaşlarıyla toplu küsüştükleri zaman çektiği bir videoda bu kızımız değil miydi ben kazanmıyorum, ailemden aldığımla geçiniyorum vs. vs. diyen... aylık gideri ortalama 2700TL olan evin kirasını nasıl ödeyecek? tamam rezidansta oturacaksın, havuzu var, bar'ı var, sinema salonu var, var, var.... Kanal güzellik kanalı mı, günlük vlog kanalı mı ne oldu bilemedim.

4 temmuz 11:18

52. anladık tatlım yeni ev, anladık site. şimdi yavaşca o vlog kamerasını yere bırak dedirten youtuber. tarhana deyince de kızıyorsunuz.

3 temmuz 12:17


51. Yeni bir eve taşınmış iyi ne güzel hayırlı olsun da daha kaç tane vlog çekmeyi düşünüyor acaba, cidden baydı çünkü

2 temmuz 12:28

50. 6 Ay önce ilk keşfettiğimde cidden hoşuma gitmişti.farklı ve güzel makyajlar yapıyor,sürekli kendini geliştiriyordu.bir de turkiyede olmayan ürünlere elinden geldiğince ulaşmaya çalışıp videolarında yer veriyordu.ama sevgilisi askerden döndüğünden beri arka arkaya koyduğu milyonlarca vlog,instagram postları ve storylerle baslangictakinden cok farkli bir profile burundu.her yerde uğur,uğurla ilgili espriler,uğurla ev taşıma,uğurla ev bakma vs vs gına geldi açıkçası.15 yaş fangirl kitlesi haric kimsenin de sevgilisiyle geçirdiği vakte bu kadar dahil olmak isteyeceğini sanmıyorum.

Tanım:görmemişin sevgilisi olmuş tutmuş şeyini koparmış youtuber'ı.

2 temmuz 06:41

49. Youtuber. Son iki alışveriş videosu dışında izlemişliğim yok hatta adını duymamıştım bile.

Trendyol’dan aldığı bir etek küçük gelmiş girdim ama çıkartamadım diyor. O kadar çıkartamamak ki kız kesmeyi düşünmüş. Bunu duyunca gülmekten öldüm bacım o kadar çıkartamayacağın şeyi nası soktun öyle.

27 haziran 13:31