girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (41)
  • medya (1)

41. Sevgilisi ile olan son vlogu çok güzeldi. Kendi ilişkime benzettim ilişkilerini. Ağzımda şapşal bir gülümseme ile izledim. Tanim: Çok net bir karaktere sahip olduğunu düşündüğüm youtuber.

19 mart 15:25

40. Son bilmem kaç videosunda maddiyat konusunu vurguluyor. İşte param olsa vloglarım şöyle olurdu böyle olur vs. Hatta birşey dikkatimden kaçmadı o da; yine bir videosunda kameram yoki vloglarımı telefondan çekiyorum anlamına gelen cümleler kurmuştu. Ardından sevgilisi geldi Damla'ya hediye kamera aldı. Bana videolarında hep birileri kendisine birşeyler alsın diye imalarda bulunuyor gibi geliyor. Üzüldüm kızlarla küstüğüne de. Hepsi eğlenceli kızlardı. Ama cidden Selma ve Gökçe ile takılmak nedir ?! Offf midem :s

19 mart 11:44

39. Staja basladı diye “calisanlara ve okuyanlara günaydın evde oturanlara allah akil fikir versin” gibi bi tweet atmıştı. Ulan sanarsin microsoft ceosu ya ahdjaj kibire bak. Sanki ala çalışmıyor da senin rızkını yiyor. Veya sen 2 ay staj yaptın diye “oldun” yani. #teamala 

19 mart 00:00


38. Oh allahım sonunda beni anlayan birileri var.

Birincisi bu kızın maddiyat konusundaki yaşantısı tamamen kendi tercihi arkadaşlar kimimiz ailemizden gelen parayla geçiniriz, kimimiz de der ki hayır ben artık ailemden para almayacağım kendi paramı kendim kazanacağım. Heh bu kızın tercihi 2. Seçenek olduğu için sürekli videolarında maddiyatını belirtmekte.ayrıca bu acındırma havasını da ben anlayamıyorum açıkcası.gelelim ala konusuna daha önceki girdimde söylemiştim soru cevap videosundan sonra zaten iyice foyasını belli etti. Arkadaşlarım bu işi başta ben yaparken bla bla bla dedi. Senin mevzun bu değil senin mevzun tamamen sahip olduğun kibir. Tamam bu seni rahatsız etmiş olabilir (ki bu bile çok saçma) ama canım ala’yı videolarına sen koydun ya.

Neyse her şeyi soru cevap videonda belli ettin zaten.

100 lira ile 1 hafta demende baya komik ya :D 

18 mart 23:21 18 mart 23:24

37. kime "oo çok iyi güzel diğerlerinden farklı" desek hemen bizi şaşırtmasa olmuyor.

ala ile olan küslüğünde ben de damla nın suçlu olduğunu hissediyorum. bir şey bildiğimden değil benim de sadece his. sebebi de damla daha kurnaz bi tip gibi geliyor. ala ise daha saf. kötü manada saf değil tabiki.

damla ilk başlarda çok samimi geliyordu ama şimdi günlük vloglardan mıdır nedir eskisi kadar izleyesim gelmiyor.

13 mart 16:45

36. ala'yla arasında olan kavga biraz maddiyatla ilgiliymiş gibime geliyor. tamamen altıncı his. son soru cevap videosunda özel üniversitede okudum herkesin parası vardı ama ben cafelerde çalıştım dedi. şuanda da masraflarımı karşılamakta zorlanıyorum dedi. ala youtube kanalı açmak istediğinde damla "zaten paran pulun var bu işe girişme" demiş olabilir. veya arkasından konuşmuştur ala'da duyup kırılmıştır ve arkadaşlığını bitirmiştir. çok olası şeyler bunlar. tamamen arkadaş grubundan dışlanması ancak böyle bir durumda olabilir. nedense hep damla suçluymuş gibi hissediyordum son videosunda da hali ve tavırlarıyla belli etti bence. ala gayet sakin ve üzgün görünürken damla daha saldırgandı. eğer youtube yüzünden en samimi arkadaşına kazık attıysan gözümden düşersin damla. o selmalar gökçeler falan geçici ben sana söyleyeyim.

ayrıca hem durumum kötü stajdan az para alıyorum dedi hem de yakın zamanda taşınacağım evimi dekore edeceğim dedi. Şuan bulunduğu evden daha ucuz bir yere taşınmaz gibime geliyor. kaldı ki taşınma hadisesi bile başlı başına bir masraftır. bunların haricinde sürekli yurtdışında satılan pahalı paletlerden alıyor, hikayesinde paylaşıyor falan. eee bu param yok diye kendini acındırmak neden peki? youtubedan para geliyor belli ki ne diye saklıyorsun ki. kime samimi dediysek sapıttı cidden ya.

tanım: acıların kadını, ezilenlerin sesi youtuber

13 mart 16:37

35. Yaptığı makyajları falan seviyorum ama son zamanlarda sürekli vlog çekmesi sıktı bence. 

Bir de ne zaman iş ortamına girdi o zaman bir itici olmaya başladı. 

Şöyle ki iş ortamını pek beğenmiyorum açıkcası zaten vlogları da birbirine benziyor buna rağmen hala ısrarla vlog çekmesi yani bilemiyorum. İş hayatı mı bozdu o eski samimiyeti ne yaptı bilmem ama önceki hallerini özledim çok severek izlerdim.

Alâ ile küsmesi ise bana baya saçma geldi. Ben ikisinin tanışma videosunu izlediğimde vay bee demiştim. O kadar sıkı bir dostluğu nasıl bir tartışmayla bitirdiler merak ediyorum. Anladığım kadarıyla damla diğer arkadaşlarıyla da pek görüşmüyor. 

Az önce takibi de bıraktım onun yerine alâ nın vloglarını izlerim daha iyi. 

12 mart 22:27


34. açılınnnn savunmaya geldimmmm :)

yalnız nasıl seviyorsam telefondan okuyordum gecenin üçünde üşenmedim kalkıp laptobı açtım uzun yazarım diye.bence damla samimi birisi. kendi için yapmak istedikleri hepimizin istediği kadar. açgözlü olduğunu düşünmüyorum. kendisi de benim gibi yay burcu ve az çok nasıl biri olduğunu tahmin edebiliyorum.( burç kıstas değil ama) bütün videolarını bildirim gelir gelmez izliyorum tam bir damla altun fangirl oldum :( yalnız kafamı karıştıran bir konu var. Ala'yla küs olduklarını yedi düvel duydu.resmen alaya sinir olmuştum ve damlanın haklılığına emin olmuştum ki ala da youtubermiş ve videolarını izlemeye başladım. ala da gayet sevilesi samimi biri gibi duruyor. gerçi fezi'ye bir şeyler söyletmesi ya da fezi'nin söylemesi bence oldukça sakil durdu ama genel havasından bahsediyorum.durum böyle olunca gözümde eşitlendiler.( damlanın fangirllüğü cepte tabi.) o yüzden bu küslükte kim haklı kim haksız bilemiyorum.

12 mart 04:25

33. Videolarında sürekli izleyicilerini azarlayan youtuber

12 mart 01:07

32. Soru cevap videosunda neden videolarını kaldırdın, videoda ki yakın arkadaşlarınla küs müsün gibi bir soru var. Açıklıyor güzel ama diyor ki ben taş atmam, gönderme yapmam, başkalarına söyletmem. Fezi, ala’nın videosunda diyordu senin bi karın ağrın var söyle diye o da açıklıyordu bu yolda kayıplar verdim herkes iyi bakmadı YouTube’a girmeme fezi’de olsun çevrendekileri tanıyorsun diyordu. Sanırım damla başkalarına söyletmem derken bundan bahsediyor. Bu mu taş atmam dediğin halin damla? Samimi bulmadığım youtuber

11 mart 20:11