girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (78)
  • medya (3)

78. Son videosunun özeti;

Sevgilim çağırdığımda naz yapsın ki insanlar devamlı bana geldiğini düşünmesin

Sevgilisi kardeşine gıcık oluyor

Kardeşi tam bir itici ergen

Tüm sohbetleri aynı konuları içeriyor: ev düzenleme, soğuk kahve, alışveriş, Uğur fotoğrafını çeker diye süslenme, avm duvarlarında poz kesme, akşam ‘ayrı’ evlere dönme ve kapanış

Eski samimiyetini kaybetti

18 ağustos 17:16

77. ücretsiz ürün sevdasına omurgasız duruş sergileyen youtuber. yüzlerce insanın işten çıkarılmasına, haksızlığa göz yuman youtuber.

ilgili medya:
1
16 ağustos 15:23

76. ben damlayı yeni izlemeye başladım erkek arkadaşıyla birlikte olduğu videolar beni güldürüyo çok tatlı bir ilişkileri var. makyaj videolarından ziyade vlogları beni daha çok çekti çünkü makyaj konusunda biraz farklıyız o çok makyaj yapıyo yoyoyo dostum bu kadarı bana fazla o yüzden makyaj videolarına elim çok gitmiyo. bu ara böyle samimi vloglara denk gelmiyodum izlediğim diğer youtuberlar biraz samimiyetsizleşmişti damla bana ilaç gibi geldi

13 ağustos 22:37


75. muzik zevkini sevdigim bir youtuber caliskan birine benziyor videolari fena degil 

6 ağustos 22:22

74. instagram etkileşimi takip ettiğim türk-yabancı influencerlarda gördüğüm en en iyi etkileşim. %20-25 arasında değişen bir etkileşimi var. Şimdiye kadar gördüğüm en iyi %15ti mesela, o da ergen bir kızdı ve bu yüzden çok fazla ergen takipçisi vardı. Sürekli altında bir sürü yorum gördüğümüz, beğenileri fena olmayan Duygu Özaslan’ın yüzde 6 - 6,5 mesela. Bu etkileşimle verdiği fiyat çok şaşırtmadı ama bir yandan da heleki instagram algoritması yüzünden böyle bir şey olmasının neredeyse imkansız olması yüzünden acaba işin içinde bir şey mi var diye düşündürmüyor değil. 

5 ağustos 23:30

73. kendisini tanımam etmem de 2700 tl kira istanbul için hiçbir şey arkadaşlar. Hatta şöyle diyim orta halli bir yerde oturursunuz o kiraya. Gerçi şimdi emlak piyasası krizdeyken eskinin 3500 TL kirası simdinin 2700u olmuş olabilir. İyi bir yerde kirada oturmak istiyorsanız İstanbulda en az 4 bini gözden çıkaracaksınız

Tanım : tatlı birine benzeyen bir YouTuber

5 ağustos 01:09

72. reklam videosu için 20 bin, instagram postu için 10 bin lira istediğini duyunca (gizlinot: %10000 gerçek bilgi, ikinci/üçüncü ağızlardan değil direkt kendisinden) kimmiş bu "influencer" sıfatı altında astronomik rakamlar (gizlinot: uydurma bir mesleğe göre astronomik) talep eden arkadaş diye başlığına girip bakayım dedim. Başlıkta 2700 liralık ev kirasını nasıl ödeyebildiği sorgulanmış (gizlinot: lol) (gizlinot: fıkra gibi ama değil, gerçek)

4 ağustos 23:58 5 ağustos 11:32


71. Damlanın bilmem kaç tl kirası olan evde oturması neden millete bu kadar dert oluyo ben anlamıyorum... Babası doktor annesi hastanede müdür yani.. 

Youtube’a ilk başladığı zamanlarda da sürekli tatile gidip pahalı ürünler kullanıyordu zaten

Ayrıca sevgilisiyle çok tatlılar bencee

2 ağustos 20:43

70. Bilgisayar karşısında uyuklarken bir vlogu çıktı karşıma. Takipçileri "Kamera karşısına böyle paspal çıkma biraz makyaj yap" demis (gizlinot: Kiz tasiniyor o sirada). Sonra "taşınırken makyaj mi yapıyorsun" denmis. Arkasından birileri "saçını toplasana ben bunalıyorum" demis. Damla da diyor ki "saçlarımı toplayınca yüzüm sişman oluyor diyorsunuz" demis. Bir kaç girdi önce damla'yla ilgili olumsuz bir girdi yazmıştım ama abicim rahat bıraksanıza şu kızı. Yüzü şişman çıkar, istediği gibi paspal gezer size ne ya. Bu girdiyi yazmamın nedeni damla'nın söylenenlere uyması, vallahi üzüldüm. Kiz damla kime ne istersen takma kirpikle açarsın videoyu istersen çuvalla.

29 temmuz 01:35

69. Kendisinin videolarını çok samimi buluyorum.Hele özellikle şu rimel sürme taktigine bayılıyorum.Fakat son zamanlarda sürekli vlog ve taşınma konusu cokda dikkat çekmiyor.Eski haline dönmesini istedigim bir kanal.

27 temmuz 15:16