girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (46)
  • medya (1)

46. yöresellik, tarhanalık +1 demek istiyorum. bu arada tabi ki ben de beylerbeyinde dadılarla büyümedim ama kasettiğim şu; kendisinin çizmek istediği reklam ajansında çalışan, maçka parkında şarabını yudumlayan, şehirli hatun tiplemesine "tip" olarak hiç uymuyor. hayaller nişantaşı, sanki kütük kastamonu gibi.

11 haziran 16:05

45. Makyaj videolarından ziyade vloglarını beğendiğim ve eğlenerek izlediğim youtuber. Özellikle son yüklediği couple yoga videosuna baya güldüm :D

8 haziran 23:16

44. ne kadar cool bir tarzı olursa olsun sanki hep o mmm nasıl desem yöresellik o ketelik kalacakmış gibi öyle bir havası var benim için. bir de (bkz: gıdı)

30 mayıs 17:06 30 mayıs 17:06


43. Başlarda sevdiğim ama şimdilerde cıvıtmış olan youtuber. O zamanlar güzel bir havası vardı kaliteli ve cool görünüyordu. Fakat O müzikli girişlerdeki şarkı söylemesi, sürekli fakir edebiyatı yapması, gereksiz samimi hareketleri beni irrite ediyor.

30 mayıs 01:30

42. Vloglarını beğendiğim ve izlediğim tek youtuber. Ala ile minnacık bir karşılaştırma yapayım; valla herhalde benim de üniversite hayatım-stajlar vs tam olarak Damla gibi geçtiğinden midir nedir(highend makyaj malzemeleri, pahalı kıyafetler ve aileden ayrı evde oturmak hariç) samimi buluyorum vloglarını ve sohbetlerini. Ala'nın hayatı benimkine pek benzemiyor, çok çok lüks. Ekstrem.

Kendisi samimi değilse de gerçek hayatta, valla bana öyle hissettirmiyor.

Yalnız, makyajlarını beğenmiyorum; daha doğrusu ne ürün önerilerini ne o kadar örümcek bacakvari rimeller sürüyor oluşunu beğenmiyorum. Benim tarzım değil diyelim. Kullandığı paletlerin, fondötenlerin, allıkların pahalılığı vs den çok da, bu ürünlerin kullanışlılığı da iyi değil diye düşünüyorum. Ama makyaj esnasındaki sohbetleri keyifli. Bence.

25 mayıs 18:12

41. Başıma bir iş gelmeyecekse hiç de sıcak bulmadığım bir youtuberdir kendisi. Ne kadar süredir youtube’da bilmem ama bu ara birden parlaması filan bunlar hep reklam ve para mı dedirtiyor? Bir de damlacım, youtube alemine bir gökçe yetiyor, başkası olma kendin ol!

5 mayıs 06:27 5 mayıs 17:37

40. ben şunu merak ediyorum : bir videosunda staj yaptığı yerden düşük bir ücret aldığını söylemişti.istanbulda da kiraların çok pahalı olduğundan bahsetmiş ve youtubedan da öyle ahım şahım bir para kazanmadığını da eklemişti ancak hemen tüm ürünleri abh,kat von d,nars,tarte,lancome,dior gibi oldukça high-end markalar...

hepsini mi firmalar yolluyor? ya da video çekeceğim diye tüm kazancını makyaj malzemelerine mi harcıyor?eğer öyleyse zor iş gerçekten ama demek ki youtube dan bunları alacak para kazanıyor.şundan merak ettim çünkü para ile ilgili uzun bir konuşma yapmıştı videoda ve insan merak ediyor bir sermaye ile başlamak gerekiyor tabii ki de o da bunlara yatırım yapıyor ama çok fazla high-end kullanıyor sanki.yeni ne çıksa hemen deniyor.onun yerine arka planına biraz harcama yapsa ,bir de ışık ışık deyip duruyor içine sinen bir ışık alsa.neyse belki de böyle seviyordur

4 mayıs 15:42 4 mayıs 15:44


39. Damlayı instagram ve youtube üzerinden takip ediyorum. Fakat son zamanlarda paylaşımlarına dayanamıyorum. Yakında takipten çıkarım sanırım. Özellikle ofis arkadaşlarıyla olan iletişimini, arkadaşlıklarını oldukça yapay buluyorum. İlk başlarda izlediğim damla ile şimdiki damla çok farklı.

18 nisan 12:27

38. gökçe yıldırım'la çektikleri videoda gökçe'nin hareketlerine gıcık olmuştum. gökçe göz deviriyor, laf sokuyor bi memnuniyetsiz memnuniyetsiz hareketler falan. videoda kendi videosu he, zorla başkası için çekim yapmıyor. o zaman damla ne sabırlı kız demiştim. ala'nın açıklamasından sonra damla'nın 5 eurolu laf çakması düşük seviyeli olmuş. gökçe'nin yanında sana üzülsem de demek ki kendi gibi bir arkadaş edinmiş kendisine asafadasfa üzülmemek lazım sonra bizimde başımıza gelir :D

17 nisan 17:44 17 nisan 17:46

37. damla’nin en eski takipcilerinden biriyim. eski samimiyetinin kalmadigini dusunuyorum. belki girdigi ortamlardan, belki yeni edindigi arkadaslardandir, bilemiyorum. kamera onunde gegirmek, agzinda kocaman maydanoz demeti falan bana hic hos gelmedi. tek begenmedim butonunu isaretledigim videosu da odur. yani ne gerek var? samimiyet cidden bu degil. ala ile kustukleri icin cogu kiz arkadasiyla gorusmuyor zaten vloglardan anlasildigi uzere. kendi dogum gununde de zaten ala’nin arkadaslariyla kutlamisti. gercekten youtube yuzunden o guzel dostluklari bittiyse cok sasiririm. 

eskiden daha iyiydin damla, lutfen eski haline don.

24 mart 17:44