sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (191)
 • medya (7)

191. Vücudunu tanıyan ve ona göre giyinmeyi iyi bilen bir youtuber

20 şubat 08:23

190. Sömestr tatilinde kardeşimle her zaman izlediğimiz youtuberlardan sıkıldığımızda rastgele 40 beden neler giyer tarzında videosunu izledik. Çok samimi, çok tatlı bir kız bana herkes samimi gelmez ama bir bu kız, bir de herkesin tersini savunmasına rağmen Duygu Özaslan aşırı samimi geliyorlar.

19 şubat 22:26

189. o kadar çok seviyordum ki kendisini sürekli video vlog vb açsın diye bekliyordum ama o kadar çok sıktı ki ya sürekli aynı kadro arkadaş grubu sürekli benzer işler sevgilisi kanal açınca da çok sevinmiştim hatta.yine de damladan sıkılmamızın nedenini sevgilisininde artık benzer videolar çekmesine bağlıyorum.ikisi bir anda baydı.ve sevgilisinin sürekli fuat üzerinden kanalıma takipçi çekmeye çalışması bana samimiyetsiz geldi açıkcası.a be kardeşim 30 yaşında adamsın ya git işinle gücünle ilgilen azıcık para kazanan kanal açıyor

13 şubat 23:26

188. Kendisini takibi bıraktım. Ama hakkında olumsuz düşündüğüm için değil. Kendi hayatım içinde tabii işsizlik ve maddi durumdan da ötürü ekonomik bir diyet uyguluyorum. Açıkcası bir kilo domatesi alacakken bile dört beş farklı yere bakıp hangisi daha uygun sorgulaması yaparken sadece Damla ve diğer arkadaşların alışveriş, gezi...vs videolarını izlemekten hoşlanmıyorum. Elimdekilerle mutlu olmaya çalıştığım bu dönemde bu tarz şeyler izlemek beni huzursuz ediyor. Kendi hayatımı sorgulama yoluna gidiyorum. Gereksiz alışverişler yapıyorum ve hiç ihtiyacım olmayan ürünlere sanki ihtiyacım varmış algısına kapılıyorum. Dolayısıyla sadece Damla değil pek çok kanalı bıraktım.

12 şubat 10:47

187. bence doğal ve komplekssiz bi kız.. kanalına da emek veriyor. az kız arkadaşının olması neden bir sorun teşkil etti anlamış değilim. kız hayatını olduğu gibi yansıtıyor. erkek arkadaşı tabi ki videolarında olabilir. videoda anlattıklarına neden odaklanmıyorsunuz? yani eleştirmek için kasmaya gerek yok. paragöz, ukala bir kız falan asla değil. hatta tam tersi bir imaj bıraktı bende. bütün youtuber'ları aynı kefeye koymayın lütfen. erkek arkadaşıyla olan ilişkisini de çok sağlam buluyorum. arkadaş grubu da çok eğlenceli.

12 şubat 09:12

186. Kız arkadaş edinmesine falan gerek yok arkadaşlar video için yeni insanlar mı soksun hayatına ? Bu da saçma bir istek bence sadece yapması gereken biraz tek başına olacağı konseptlerle video çekmek,çok arkadaşı olsa bu kız çok arkadaş değiştiriyor dersiniz,az arkadaşı olunca başka birilerini göstersin sıkıldık bunlardan dersiniz,sizene yahu izlemeyin bu kadar dertse 

12 şubat 00:18

185. En başından beri samimi bulmuyorum. Doğal bir kızım sizden biriyim diyerek tamamen oynadığını düşünüyorum. Paragöz bir insan olduğuna sonuna kadar katılıyorum. Madem benim kanalım tuttu sevgilime de kanal açalım birlikte para aktaralım diye düşünüyor bence. Kendin gibi ol ve kameralara oynama damlacık öyle çok daha güzel olur canım. Sürekli sevgilim sevgilim diyor hiç mi farklı birşeyin yok hayatta senin. Saçma market alışverişi videolarından ve sevgilisinden sıkıldığım için artık hayatta izlemem abonelikten de çıktım.

11 şubat 20:55

184. Damlayı ilk videolarından beri severek takip ediyorum. Herkesin olduğu gibi elbet onun da bi patlama noktası olduğunu ve dün bu yüzden öyle storyler attığını düşünüyorum. Boşver kızım aldırma ağzı olan konuşuyo biliyosun ha bu arada ailecek izliyoruz damlacım enişteye selamlar sevgilerrr (gizlinot: Swh)

11 şubat 13:51

183. Her şeyi aşırı abartı yaşıyor ve çok kasıyor. acilen biraz salması gerek

11 şubat 07:36

182. Acilen buraları okumayı bırakmalı ya da cevap vermek için story atmayı bırakmalı... Ve acilen duygu özaslanı bu konuda örnek almalı, hiç sevmem yaptığı içeriği vs ama kıza neler yazılıyor burda kim bilir ne dmler atılıyor hiç birini de ciddiye alıp storysinde cevap vermeye çalışmıyor.Sen ne yazarsan yaz bu insanlar bunları yazmaya devam edecek,edecek yani dur diyemezsin tam tersine sinir olduğunu görüp daha çok üstüne gelecekler,sal biraz damlacığım,bu şekilde baş edemezsin bu olayla.O paralı storyler tam cringe.keşke ciddiye alıp cevap verme gafletinde bulunmasaydı.

11 şubat 01:00