sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (174)
 • medya (6)

174. sana yazmam borçtu ruh ikizim. youtube da hiçbir kişisel hesabı takip etmem damla altun hariç. ben zaten çok sevmiştim onu. burcumuzdan zevklerimize her şeyimizin aynı olması da beni çok şaşırttı tabiki. evine aşığım. bugüne kadar ne hayal ettiysem damlanın videolarını açıyorum ve hayalim karşımda, bana canlı bir görsel olarak daha da fikir katıyor. bu kadar benzerlik hayır olamaz diyorum. damlacım sana bunları yazmam bir borçtu. yalnız kaldığın dönemler, bu dönemden daha güçlü bir damla olarak çıkman, uğurla ilişkiniz her şey o kadar benim hayatıma benziyorki. dönüp dönüp aynı şeyleri söylüyorum biliyorum ama ne desen yetmiyor sanki. çok iyisin hep daha ileriye! sevgiler damla altun!

16 ocak 23:21

173. altın kelebek'te kendisini olduğundan kalın gösteren bir abiye giyinince yerden yere vurulmuştu. hayır. olduğundan kalın olsa da hak etmez böyle bir muameleyi ama şimdi ne olmuş 40 bedensem diye bir video çekmiş. kombin falan. kazakların 1-2'si hariç pek tarzım olmamasına rağmen izledim ama damla ne güzel kalçan var kız... maşallah.

14 ocak 15:25

172. özellikle vloglarını çok sevdiğim youtuber.

burayı okuduğunu düşünerek hem kendisine hem de erkek arkadaşına çok ufak bir yorumda bulunmak istiyorum. videolarda ikisi birden çok fazla “arkadaşlar” diye hitap ediyorlar, belki başkalarını etmiyordur ama beni biraz rahatsız etmeye başladı. ha çok mu önemli derseniz hayır tabi izlemeye devam ediyorum.

onun dışında reklam yapacaksa bile gizli kapaklı olmadan, izleyeni salak yerine koymadan yaparak kendisine çeken bir insan oldu benim için.

30 aralık 2018 22:36

171. öncelikle şunu belirteyim fazla youtuber takip edemeyen biriyim bu sektörde düzenli ya da sıkılmadan, uyuz olmadan izlediğim nadir insanlar var. bu kişiler arasında en başta damla geliyor, kendi adıma samimi ve cana yakın bulmamın sebepleri şunlar; evet çok farklı şeyler yapmıyor olabilir kendi hayatında. zaten kendisinin de hiçbir zaman ben çok farklıyım gibi bir iddiası olmadı. gayet normal gündelik hayatını paylaşıyor ya da kendince makyajlar yapıyor. ki makyaj konusunda da benim hoşuma gidiyor izlemesi hani sadece vlogları ya da diğer videoları değil, hemen hemen tüm videolarını sıkılmadan izlerim. şöyle bir örnek vereceğim mesela, bugün sevgilisinin youtube hesabından bir video paylaşmışlar pubg oynadıkları. o videoyu neden samimi bulduğum konusunda örnek gösterebilirim en basit örnek olarak, videonun sonlarına doğru da hatta video altındaki yorumlarından katılmak isteyen 3 kişiyle birlikte sesli konuşup birlikte oyunu oynayacaklarını söylemişler. bana gayet cana yakın geliyor o yüzden kendisi ve arkadaş ortamı, sadece bu örnekle belirtmek istedim. başkaları gibi kendini çok yükseklerde sanmak ya da kasıntı biri değil en azından benim açımdan damla’yı düzenli olarak takip edip, sevme sebebim budur.

29 aralık 2018 23:19

170. eksileneceğimi bile bile girdi girmek istiyorum.

En son videosunu izledim de geldim, Youtube partisine katılmışlar sevgilisi Uğurla ve partiden en erken onlar ayrılmış. içeriden bir kaç dakika gösterdi, ben de o partiye gitsem kesin ben de erkenden kaçardım.

Gereksiz ve büyük hareketler, kendini göstermek için saçma saçma büyük büyük dans edenler, korkunç bir ortamdı.

Sonrasında da yaşından dolayı rahat hissedemediğini söyledi. sonuna kadar destekliyorum, mevzu tabi ki yaş değil, mevzu şu ki orada iki dakikada gördüğüm her şey yapmacıklık kokuyordu, bir kaç kişi hariç herkes büyük oynama peşindeydi. videodan sonra biraz daha sevdim diyebilirim.

Ayrıca erkek arkadaşıyla ilişkisini de çok beğeniyorum. Üç beş youtuber izliyor ve takip ediyorum Damla'da bunlardan biri, nedeni de sanırım doğal, evcimen, biraz daha sıcak olması.

29 aralık 2018 11:27

169. Son zamanlarda süslü sözlüğün damla altun fan club a döndüğünü gösteren başlık. 

24 aralık 2018 21:54

168. Tatil videolarına bakarsanız orda da foreo kullanıyor bu kız sponsor olması beni şaşırtmadı. Bir sürü video atıyor biri sponsorlu bu da çok normal çünkü geçimini bu yolla sağlıyor. Seviyorum ben Damla’yı doğal olmayan bir şey göremiyorum videosunda. 

24 aralık 2018 19:41

167. erkek arkadaşının kanalındaki son video inanılmaz eğlenceli geldi bana. sanırım hepsi birbiriyle uzun yıllardır arkadaş ve bu uzun süreli dostluk inanılmaz samimi bir enerji geçirdi videodan bana. sorular damla hazırlamış sanırım, sevgilisyle iyi bir ikili oldular. Damla ve sevgilisinin enerjisini beğeniyorum, damla'nın sponsorluk anlaşması yapması da beni çok yormadı açıkcası. yalan dolan youtuberlar kazanacağına biraz da o kazansın, bana batmadı şahsen. melodi mi yesin, cansu akın duygu özaslan mı yesin hep; biraz da damla yesin bence.

24 aralık 2018 19:11 24 aralık 2018 19:12

166. birazda o kazansın dediğim youtuber. sponsor aldıkça ben seviniyorum

edit: neden eksilendiğimi anlamıyorum? başka zaman olsa böyle youtuberlar kazanmıyor hep duygu hep cansu diyorsunuz. şimdi ben sponsor alınca seviniyorum diyorum eksileniyorum neden? damla yıllardır yapmıyor mu bu işi o neden kazanmasın? en azından sponsorluda olsa güzel içerik üretiyor bakın foreo videosuna kız makyaj yapıyor ve her adımını gösteriyor sadece başında ürünü tanıtıyor. diğerleri ne yapıyor sabah rutinim! bakıyorsun sadece foreo yu açıklamış ne sürdü yüzüne yok göstermiyor. en azından videoların içeriği normal olarak devam ediyor ilerlemeye.

24 aralık 2018 17:35 24 aralık 2018 19:01

165. cansu akın feat damla altun çok şükür o da artık belli bir takipçi sayısı da kavuştu da her videosunu sporsonlu çekmeye başlayan youtuber kafasına ulaştı 

24 aralık 2018 16:53