sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (272)
 • medya (10)

272. artık sözlükte fan kitlesi kalmamış olan youtuber

dün 17:22

271. Eskiden çok sık ve severek takip ettiğim ancak son zamanlarda instagramdaki postlarına ve video başlıklarına (gizlinot: Artık açma isteği bile gelmiyor ) denk geldikçe yalnızca sosyal medya için yaşıyor hissi veren youtuber.

Aldığı t-shirtü bile sadece şu kombini yapıp şu ruju sürüp fotoğraf atarım düşüncesiyle aldığını düşünüyorum. Son zamanlarda sürüsüne bereket reklamlarıyla da gözümde tüm samimiyetini yitirmiştir.

22 mayıs 21:04

270. yeni nesil (gbkz: reklam oyuncusu), reklamları yüzünden biten grup şuruptan, sebileden ders al damla, sende bitersin tez zamanda.

22 mayıs 20:42

269. Otelde sevgilisiyle aynı odada kalmama muhabbetini merak ettiğim için son videosunu açtım çünkü işsizlik ashfhfj bence otel pahalı olduğu için odaları iki kişilik tutmuşlar ve kız arkadaşıyla erkek arkadaşları aynı odada kalmak istemediği için de mecburen oda paylaşımı öyle yapılmış. Ha maral'ı videolarında tamamen gizem unsuru olarak kullandığına ben de katılıyorum.

22 mayıs 20:33

268. Videolarını düzenli takip etmedim şimdiye kadar, arada bir bakıyordum. Demin instagram önerilerinde gördüm de fark ettim ki bence bu kız fotoğraf vermeyi bilmiyor. Profile koyduğu o incili veya taşlı tokalı fotoğrafta pozu ayrı saçma da bide yüzünde acayip bir turunculuk var. YouTube videolarının kapaklarında da öyle. Bir tane bile güzel fotoğrafı olmayan biri olarak bunların elzem şeyler olduğunu tabii ki düşünmüyorum. Sadece şöyle bir gerçek var aktif olduğu iki platformda da görsellik ön planda ve fotoğraf konusunda biraz daha geliştirebilir kendinizi. Görsellik ön planda diye herkes 34/36 beden ve torna makinesinden çıkmış gibi olsun demiyorum onu da belirteyim. 

22 mayıs 09:27

267. bu bloggerların bu kadar boş vakti var ama hiç kendilerini geliştiren bir aktivite yaptıklarını görmedim. gerçekten hayattaki varlık sebebiniz alışveriş ve reklam mı? bu kızın da hayatı o kadar boş ve sıkıcı geliyor ki. tatil videoları neyse de diğer vloglarında hiç bir işe yarar aktivite yok. hazır bu kadar boş vaktin varken ve sıkılıyorken kitap oku, konsere git oyuna git ne biliyim kendine bir şeyler kat. bu aralar en çok aradığım şey bunlar için kendime zaman yaratmak. bu insanlar nasıl rahatsız olmuyorlar bu kadar boş yaşamaktan anlamıyorum.

22 mayıs 03:17

266. Kendisini kanalının yeni zamanlarından beri izliyorum ancak bir anda 360 derece döndü. Diğer youtuberlar gibi değilim diye diye bu günlere geldi kendisi. Diğer youtuberlardan daha çok reklam yapar oldu. Özenilecek ve ilgi duyulacak bir yaşamı yok açıkçası evde pinekleyen, arada bir kahve amaçlı dışarı çıkan alışverişe giden bir kız. Tüm yaşamı bunlardan ibaret. Neredeyse tüm instagram fotoğrafları cafelerde masada ve basic siyah tişört basic siyah pantolon kombini var üzerinde. Değişikliklere yeniliklere açık biri değil ve bir rutin bağımlısı. influecer olacak kapasite olduğunu düşünmüyorum. Ki olamıyor da. Yaşamı cafe ev ikilisine ek reklam ve uğurdan ibaret. Gerçekten bu tavırları çok sıktı. Youtubea video atmaz oldu. instagrama sponsorsuz fotoğraf atmaz oldu. Gerçekten çok yazık. Kendine acilen bir amaç edinmesini tavsiye ediyorum

22 mayıs 01:18

265. kendisiyle ilgili son girdimi paylaşıyorum çünkü artık bence sizde ne takip edin ne de bir şey yazın twitter da şey yazmış gezmeli videolar daha çok izleniyor tarzı bir şey yani gezmesi bile içerik üretemediğinden izlenme almak için yaptığı bir eylem cidden artık kafayı nasıl bozduysa parayla Allah şifa versin ne diyebilirim ki

22 mayıs 00:11

264. Üstteki entrylerde iki süslü, storylerinde üstü kapalı olarak kalacak otellerine sponsor istediğini söylemiş, modern dilenci demişlerdi. Son videosunda “Oteller çok pahalı, uygun otel arıyoruz bulamıyoruz, hepsi çok fazla ücret istiyor vs.” diyor. Yani biz senin gerçekten samimi olduğuna nasıl inanalım? Gittiğin tarih tatil sezonu degil, üstelik Ramazan ayındasın. Resmen agzinla otellere zarf atıp bize sponsor olun diyorsun. O kadar reklam aldın, alıyorsun tatile çıkan insan kendi cebinden ödemeyi de göze alsın.

Yani oteller dolu olduğundan degil de pahalı olduğundanmış tüm gayretin 

21 mayıs 08:24 21 mayıs 09:30

263. Az önce storyden yeni bir tatile çıkacağını söylemiş ve bunun için yaptığı bir alışverişi göstermiş yutubır. Aldıklarının hepsi zara stradi bershka pull and bear. Trendyoldan o kadar severek alışveriş yapıyorsun madem onları giysene? Kimi kandırıyorsa artık. Bir de yaz alışverişi videosu çektim ama bunlar yok o videoda demiş. Çünkü kesin o videonun hepsi yine bir kere gösterip asla giymeyeceği trendyol kıyafetlerle dolu. Midemi bulandırıyor gerçekten son hareketleri bu kızın.

20 mayıs 22:53