yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (292)
  • medya (15)

  292. Son postunun altina dislerini yaptir berbatlar tarzi yorumlar gelmis bence verdigi cevapta sonuna kadar hakli. Sen begenip fotograf atiyosun tatildesin mutlusun biri gelip fake hesaptan dislerin berbatlar diyor napsin kiz tesekkur mu etsin ? Ben de olsam aynini yapardim.

  17 eylül 22:58

  291. İnstagramda ki son postunda dişlerinin bozukluğundan bahseden yorumlara kes sesini, küfür edeyim mi şimdi gibi yanıtlar veren yutubır. 

  Aşşşırrı low bir tayfayla takılıyor şu ara onlara benzemiş iyice. 

  Ala ve diğer küsmediği arkadaşları olduğu sevdiğim doğal bulduğum hali nerde şimdiki hali nerde.

  Edit: bu arada 42-44 beden rahat var hiç 40 bidinim ben ayağı yapmasın. 

  17 eylül 22:33 18 eylül 13:41

  290. Evi artık botanik bahçesine dönen YouTuber. Sence de biraz abartmadın mı damla?

  12 eylül 19:53

  289. çok eksi yiyeceğim belki ama hala samimiyetine inanmak istediğim nadir youtuberlardan biri. evet özellikle son 1 senedir sevgilisinin de kanal açması ve markalarla daha çok çalışmasıyla beraber bişeyler değişti, ama hala o eski damla'yı bir şekilde korumaya çalıştığını hissettiğim için izlemeye devam ediyorum. yalnızca sevgilisini çok yapmacık bulduğum için beraber videolarını pek izleyesim gelmiyor(gizlinot: gerçi beraber olmadıkları videoları da kalmadı gibi).

  7 ağustos 00:41

  288. Sevgilisinin kanalında video çekmişler. Starbuckstaki tüm soğuk içecekleri deniyorum diye. İzlemedim. Ama kapaktan gördüğüm kadarıyla her yer plastik bardak, plastik pipet... Bunlar kadar doğaya saygısız, tüketim çılgını çok az insan gördüm. Umarım azalarak biterler.

  6 ağustos 19:33 6 ağustos 19:33

  287. Eskiden baya severek izliyordum, şimdi kanalı açmak aklıma dahi gelmiyor. Keşke eski formunda kalsaydı, sanki sevgilisi youtube kanalı açtığından beri kendi kanalını çok fazla saldı. Ayrıca bu ‘diyet’ başlıklı videolarını sırf içerik çekmek için çekilmiş yapmacık videolar olduğunu düşünüyorum.

  1 ağustos 23:26 1 ağustos 23:28

  286. bu kız finalleri bayram tatilinden sonraya atılan üniversiteliler gibi bir durumun içine sıkışıp kaldı son zamanlarda. ne oturup düzgün makyaj videosu çekebiliyor, ne kanal boş kalmasın diye vlog çekmeye çalışırken doğru düzgün tatil yapabiliyor. çok güzel zamanlarda çok güzel plajlara gidiyor ama yanında kilolarca bilgisayarla sabahtan akşama kadar stres içinde edit yapmaya çalışıyor. anın tadını çıkaramadan tükendi gitti. ama kendi suçu da var bunları yaşamasında. gelen paketleri 2-3 ay biriktirip sadece 1 (bir) tanecik markalardan gelen videosu çekmek yerine, haftada bir gün oturup gelen paketlerdeki koleksiyonların inceleme videosunu arka arkaya çekse bir aylık içerik üretimini hallederdi.

  misal; flormar damla'ya kiss me more serisinin bütün rujlarını yolladı. Ama damla sadece karma bir videoda tek bir rengini sürüp bu rujlar çok güzelmiş, bayıldım hemen alın dedi ve o defteri kapattı. Halbuki oturup hepsinin swatchlarını çekseydi, en sonunda da bir tanesiyle dışarı çıkıp, işini gücünü hallettikten sonra eve döndüğünde bakın rujun burası çıkmış burası kalmış deyip iki cümleyle değerlendirseydi başlı başına bir haftalık içerikti. Ruju araştıranlar da doğrudan o videoya yönelirdi, e kemik kitlesi zaten her videosunu izliyor. Damla özelinde söylemiyorum, kendisini çok çok severim, tüm youtuberlarda bu tembellik ve şımarıklık var malesef. Basit düşünün arkadaşlar, işiniz gerçekten çok kolay ya. kimse sizden uzayda muz görünümlü çilek tarımı nasıl yapılır videosu çekmenizi beklemiyor. düpedüz reklamcısınız siz, ürün gösterip gidin.

  31 temmuz 01:00

  285. Savunduk ettik ama "kendi paramla tatil yapıyorum arkada tabelası çıktı ama reklam değil." dediği otelpop'ta bugün polina tatil yapıyor. Evet. Aynı tabelayı o da çekmiş.

  Denk geldi herhalde damlacım.

  23 temmuz 04:36

  284. (link: https://i.hizliresim.com/qAE9EV.jpg Bu) (link: https://i.hizliresim.com/M1k9o7.jpg Shopta)kaçıncı seviye demek istediğim kişidir kendisi. Evet beden olumlama vs çok güzel, kalıplara takılmama fikrine bende katılıyorum ama bazı insanların bu “olumlamanın” arkasına sığındığını düşünüyorum. her fırsatta 38 beden olduğunu vurgulaması ve “kendimle dalga geçebiliyorum” demesi bide üstüne bariz bacağını,belini inceltmesi o kadar ironik ki. Özellikle böyle göz önünde olan insanların daha çok dikkat etmesi gerekiyor. Çünkü kilolu insanlara asıl kendilerini kötü hissetiren şey bu iki yüzlülük.

  19 temmuz 00:50 19 temmuz 00:51

  283. Trendyoldan önce giyimini beğenirdim. Hatta zaradan pull and beardan aldığı düz ten rengi tişörtlere bile bayılırdım kendine çok yakıştırıyor diye. Belki de aldığı kilolardan dolayı bi olmadı olduramıyor gibi geliyor artık. O kadar spor diyet toplamda 10 kiloya yakın verdi dediğine göre yanlış hatırlamıyorsam 4-4.5 kadar fuatla sporla verdi diyetle de sonra 3-4 verdim demişti ancak hiç vermiş gibi değil geri mi aldı ya da vücudu mu göstermiyor bilemem. Velhasıl camel farlarla yaptığın göz makyajın,  nude dudakların ten rengi üstülerinle özlendin damlacım

  14 temmuz 16:41 14 temmuz 16:42