yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (373)
  • medya (17)

  373. Allah affetsin ama yüzüne bakmaya dayanamadığım youtuber. Bu kadar estetik müdahaleye ne gerek var, Bir insan kendine neden bunu yapar?

  22 şubat 21:09

  372. Bir ara ajansta staj yaparken izliyordum, ilk o zaman keşfetmiştim. Muhabbeti hoş geliyordu valla, makyaj videoları da ilgimi çekiyordu. Suan paranın ne kadar değiştirdiği konuşuluyor. Bir videosunda Youtube dan daha yeni ödeme aldım ilk kez demişti. O zamanlar kendi halinde, mütevazı geliyordu bana. Kanalını ilerletmesi güzel bir şey tabi ama benim de ilgim azaldı zamanla takipten çıktım. Hatta ne ara çıktım onu da hatırlamıyorum. Dudak dolgusu yaptırdığını bile burdan öğrendim haberim yoktu. Yazılanlara katılıyorum gerçekten yakışmamış, izlerken dudaklarından gözümü alamıyorum. İzlediğim zamanki estetiksiz hali daha güzeldi bence. Sırf damla'ya karşı değil ama genel olarak düşüncem bugün çoğu ınsta-influencer tayfanın gösteris için yaşadığı yönünde. Damla akıma ayak uyduranlardan biri sadece. 

  22 şubat 16:10

  371. Yeni eve taşınmış. Diğer evi uzaktaymış enerjisi tutmamış falan. Olabilir de benim asıl takıldığım nokta herkes gibi nasıl bi maddi imkanla İstanbul gibi yerde böyle güzel güzel yerlerde ev tutabilmesi. Zenginin malı züğürdün çenesini yorar valla çok doğru. Ama bunu düşünmemek imkansız. Kızın tüm evleri baya güzel. Bundan iki önceki kutu gibi evi dahil. Pratikte bi iş sahibi değilmiş gibi gözüküyor ama reklamı abartması ona iyi geldi demekki. Mantıklı düşünse elindeki kitleyi kaybetmesinin yakın olacağının farkına varır halbuki ama bu kız gözlemlediğim kadarıyla hayatındaki hiçbi şey için uzun uzun düşünen ya da mantıklı olmaya çalışan biri değil. Anlık ve istediği gibi davranmayı seviyo sonuçlarını çok düşünmüyor. Aşırı itici diyemem ama eski samiyeti de kalmamış yahu. Ne bileyim gülüşü bile öylesine sanki. İçinde bi yerde huzursuz bu kızcağız. Sevgilisine gelecek olursak vasıfsız alıngan fazla konuşan fevri bi tip. (gizlinot: Çok kötü gülüyo Bi de ). Damlanın arkadaşları komik onlarla ilişkisi hoş bence. (gizlinot: Yutubır olmayanlar). Kilo aldı ama kendi bileceği bi şey nasıl mutlu olacaksa. Dudak dolgusu için de ne denir ki işte..

  22 şubat 12:29


  370. Yeni evinin bitmemiş inşaat görüntüsündeki duvarları beni çok geriyor. Tabii kendisi beğenmiş, güle güle otursun.

  22 şubat 11:38

  369. Birkaç hafta önce reklam yaptığı instagram postu sponsorlu olarak önüme düşen YouTuber. Reklamception....

  20 şubat 07:42

  368. Malum videoyu şimdi izledim ama dudaklarından ne anlattığına odaklanamadım ki. ciddi anlamda psikolojisi bozulmuş ama asla mutlu olamıyor, hiçbir şey onu mutlu edemiyor gibi sürekli bir arayışta. Aslında biraz salsa, sakinleşse, kendi başına kalıp dinlense toparlanır ama bu ihtimali hiç düşünmüyor gibi.

  19 şubat 12:31

  367. Kendisini biliyordum ama hiç takip ettiğim biri değildi çünkü ne makyaj ne saç ne giyim tarzı hiç bir şeyi bana hitap etmiyordu. Yıllar önce oda yenileme videosunu izlemiştim sadece mobilyalarını duvarını filan boyamıştı güzel de olmuştu. Dün ev partisi vermiş instagramda görünce bir bakayım dedim. O kız o odasını güzelleştirmeye çalışan kızın evini görünce hayret ettim hayret az kalır şok oldum şok. 

  Ne oluyor nasıl paralar dönüyor allah aşkına bu ne ya? 

  19 şubat 01:02 19 şubat 01:53


  366. zamanında (1 yıl önce kadar) samimi olmadığını ve takipçisi arttıkça değiştiğini söylemiştim ve eksi yağmuruna tutulmuştum... o zamanlar herkes çok samimi buluyordu damlayı. yani bu kadar abartmasını ben de beklemiyordum. her storysinin reklam olması, sürekli bir tüketim çılgınlığı, yani ülkenin ekonomik durumundan bir insanın hiç mi haberi olmaz?

  ben bu reklamların hiçbir zaman bu tip instagram profillerinde azalacağını düşünmüyorum ne kadar tepki alırlarsa alsınlar. kolay para çünkü bu. ama bir para ne kadar kolay kazanılıyorsa onun zorluğu bir yerden çıkıyor mutlaka çünkü hayatta hiçbir şey karşılıksız kalmıyor. kazandığı paraları yeni ev eşyaları almak yerine önce bozulan vücut algısını düzeltmesinde yardımcı olması için psikologlara harcaması gerekiyor malesef

  19 şubat 00:20

  365. Keşke bizde zamanında youtube işine girseydik dedirten kişi. O zaman bende evimle enerjim tutmadı diyerek 3 ay önce taşındığım evden hiç düşünmeden ayrılabilirdim belki. Sadece video çekerek bu paralar kazanılınca insanda çalışmaya dair bir istek kalmıyor.

  Eskiden çok severek takip ederdim. Özellikle sevgilisinin askerden izin aldığı ve ikisinin safranboluya gezmeye gittiği videolar çok güzeldi. Ama makyaj videoları çekmeyi bile bıraktı. sürekli evde olmaktan ve bir şey üretememekten dolayı morali pek iyi değil,son videosundaki tuhaf gülme krizinden bunu çıkardım,onun yerinde olsam youtubede kazandığım parayla iş kurardım

  18 şubat 22:54

  364. çok sempatik idi. son 1 yıldır tamamen para kazanma ve reklam dolu içerik üretmesinden dolayı artık izleyesim gelmiyor.elbette para kazanmak için içerik üretecek ama biraz da sal kendini be kardeşim. ayrıca dudak dolgusu korkunç görünüyor bence acilen o dolguları eritmeli.

  18 şubat 17:53 18 şubat 17:53