yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (468)
  • medya (24)

  468. Korona dönemi parti ver. Mekan mekan gez. Keyfiye ameliyat ol. Vay be. Ben böbrek sancısından acile utanarak gittim doktorları meşgul ediyorum diye. Bir de bu kızın ailesi de sağlıkçı. Virüs fakire var zengine yok galiba. Ben anlamadım bu işi arkadaşlar. Benim önlem almamım ne anlamı kalıyor diyip salıyor herkes bunları görünce. Çünkü bizler evde bunaldık, hastanelerden korktuk. Bunların ne tatili bitiyor ne başka zevkleri. Cidden söyleyecek söz bulamıyorum Damla ki ben seni o kadar severek takip ediyordum ki. Hayal kırıklığı...

  bugün 00:26

  467. kendisini corona döneminin başlarında evinde 20-30 kişilik bi parti verdiği ve tam bir tüketim delisi olduğu için takipten çıkmıştım. yağ aldırma ameliyatı olduğunu duydum, hiç şaşırmadım. ne yazık ki damla altun ve böyle kolayca hiç yorulmadan para kazanıp lüks hayatlar yaşayan youtuberları izleyerek büyüyen yeni nesil, armut piş ağzıma düş mottosuyla yaşıyorlar. spor yapamam diyet yapamam hemen gidip yağlarımı aldırayım. üniversiteyi bitiremem, eğitim alamam saçma salak videolarla para kazanayım. aynı zihniyetin işleri. ne yazık ki bir gün bu dönemin de sonu gelecek, üretmeden sadece tüketmek bir yere kadar sürer. 

  dün 17:23

  466. Yağ aldırma operasyonunun üzerine storylerinde "ben hiç body positivity akımına katılmadım.. ben hiç arkadaşlar kendinizi bu şekilde sevin mesajları vermedim beni karıştırmayın" açıklaması yapmıştır. Buna ne desem pek bilemedim. Ayrıca kıyafet deneme storylerini bile filtreyle atarsan nasıl anlayabiliriz o kıyafeti?

  17 eylül 19:56


  465. Kim bu kadına "beden olumlaması yapıyordun" demiş ya; kadın elinden gelse tüm vucudunu baştan yaptırır inanılmaz kompleksli. 

  17 eylül 18:31

  464. Başka bir evrende yaşadığını düşündüğüm, anne ve babasının kesinlikle sağlıkçı olduğuna inanmadığım insandır. Israrla tatile gitmeye devam ediyor, gittiği otelde maske takan 1 kişi dahi yok. Bu ne rahatlık, bu nasıl bir umursamazlık. Bir de utanmadan herkes tatile gidiyor hep ben linç yiyorum diyor, video yorumlarını kapatıyor. Umarım bir yakınının hasta olması ile sınanmazsın Damla. 

  16 eylül 01:14

  463. Psikologa vermesi gereken parayı ve zamanı ısrarla estetik cerrahlara yatıran youtuber. Bu kafayla daha çok bıçak altına yatar. Allah akıl fikir versin.

  14 eylül 14:24

  462. Kendiyle barışık olduğunu, kendini böyle sevdiğini, yemeyi sevdiğini söyleyip duruyor ancak içinde çok takıntılı biri. Ben böyle mutluyum, pareo ile mutluyum söylemenize gerek yok bla bla söylemleri ameliyat ile yalanlamış oldu. Çevresinde bildiğimiz iki kız arkadaşı var, ikisi de fizik olarak damlaya benziyor. Damla bence o derece takıntılı ki kendisine fiziği düzgün bir arkadaş bile edinmiyor. Ben ne zamandır bekliyordum zaten böyle bir ameliyaat. Boğazını tutup, spor yapıp kilo veremeyecek kadar iradesiz biri malesef. Yağ aldırma ve vücut şekillendirme ameliyatı olmasına rağmen twitterda beğendiği tweet çok komik olmuş.

  ilgili medya:
  1
  14 eylül 10:13


  461. başladığı zamanlar gayet sağlıklı ve ideal kilosunda çok güzel görünen fakat şimdi her kolay para kazanan sosyal medya ünlüsü gibi, şipşak bir ameliyatla o ideal instagram vücudu yani kum saati şekli vücuda sahip olmayı deneyen instagram/youtube yarı ünlüsü, tanıtımcısı bilmem ne. evde oturup sevgilisi ve zaten kilolu olan arkadaşlarıyla birlikte, sıfır aktivite ile çok para kazanmanın tadını alınca, sıfır aktivite ile istediği vücuda da ulaşabileceğini düşündü tabii ki. e haklı, ne gerek var diyetmiş, spormuş gibi zorlu şeylere yer yer 3 gün yatmalı şipşak bir ameliyat ile sihir yapılmışçasına "aaa bakın sosyal medyanın dayattığı ideal fizikteyim" şeklinde çıkar halkın karşısına. halbuki hakkında yapılan eleştirileri ve yorumları çok kafaya takan birisi ama hala anlayamamış aklı başında insanların ne demek istediğini. zayıfla, çok kilolusun demiş 14 yaşındakiler ve gitmiş ameliyat olmuş. çok zayıfsın şimdi biraz da kilo al şeklinde black mirror bölümü tadında yönlendirilebilme potansiyeli var bu kızın.

  14 eylül 00:31

  460. Yağ aldırma ve vücut şekillendirme ameliyatı olmuş. Bu kız birkaç sene önceye kadar zaten zayıftı. Kendi kendine diyet uygulamak, Fuat eşliğinde spor yapmak yerine keşke diyetisyene gidip profesyonel hocalarla spor yapsaydı. Maddi imkani da oldukça var ama kolay olanı seçmiş, ameliyat olmuş.

  13 eylül 23:45

  459. Ameliyat olmuş, neden ameliyat olduğunu söylemek yerine damar yolunu ve ayaklarını göstermiş olan; ben size yakın zamanda açıklayacağım diyen gizemli youtuber.

  13 eylül 22:51