yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (474)
  • medya (23)

  474. reklam yapmayacak, link payaşmayacak da ne yapacak diye düşündüğüm influenza. ki bir de eğitimini almış yeni medya mezunu biri. süs bebeği gibi giyinip giyinip restoranlardan kadehli paylaşım yapanlardan faydalı buluyorum.

  26 eylül 15:12

  473. son 6 saatte 5 tane reklam paylaşan influencer. Ameliyatı, doyumsuz harcamaları falan çok umrumda değildi açıkçası fakat sürekli reklama maruz kalınca kendisini unfollowladım. 

  25 eylül 22:29

  472. Spor yapmayıp, son derece sağlıksız beslenip aynı zamanda trendyolun sportswear koleksiyonunda mankenlik? yapan inf. 

  22 eylül 18:00


  471. Hadi diyelim sporu sevmiyor da bıçak altına yattı ameliyatını oldu yağ aldırdı bunu bi derece anlarım ama sporla uzaktan yakından alakası olmamasına rağmen kendisinin trendyol sportswear koleksiyonunda mankenlik yapması ne derece inandırıcı? Ya trendyol'un vizyonsuzluğu ya da damla'nın paragözlüğü sonucu başarısız bir işbirliği olmuş diyebiliriz.

  22 eylül 17:42

  470. Hemşire annesinin ne hastanede ne hastane asansöründe maske takmaması, bu yaz yaklaşık 5-6 kez tatile gitmiş olması, ayaklı reklam panosuna dönüp suratını şişirdikçe şişirip tüketim çılgını olmasıyla gözden düşen, "damluşum, aşk Kadın" tayfasıyla bir müddet daha ilerleyebilecek insandır aynı zamanda.

  21 eylül 16:56

  469. body pozitivistyle ile damlanın yaptığı şey aynı değil. o her zaman beğendiğim her şeyi giyincem modunda takıldı bu body pozitivistm değil. çok kilo aldığının ve bu kilolarından memnun olmadığı bi gerçekti. iyi ki de ameliyat olmuş diyorum.

  21 eylül 16:48

  468. “Ben kesinlikle body positivity yapmadım!!!” Çırpınışlarına anlam veremedim. Sen kendi vücudunu sevdiğini, rahatça giyinebildiğini, örneğin bikini giymekten hiç çekinmediğini ve çekinmeyeceğini söylüyorsan zaten olumlama yapıyorsun ki? İnsanların çeşitli gayet olumlu hareketlere ucundan kenarından dokunmaya dair korkusu ne tuhaf gerçekten. Sanki bir kere kadınlar vücutlarıyla ilgili özgüvenli olsun demiş olsan aktivist olacaksın, söylediğine ters düşünce de mahkemelerde yargılanacaksın... çok çocukça, tuhaf.

  Bunun dışında videoda en çok takıldığım nokta annesinin hastane koridorlarında ve özellikle asansörde maskesiz olması. Damla’nın da daha önce ‘oh be’ edasıyla asansörde maskesini çıkardığını görmüştüm önceki videolarında, asıl asansörde maske takmak gerekir ama. Kutu gibi küçücük alan ve kaç kişi girip çıkıyor. ilginç bir videoydu sonuç olarak.

  21 eylül 14:52


  467. Uzun zamandır görmüyordum. Yüzüne ne yapmış böyle! O kadar biçimsiz bir halde her noktasından sis duruyor sürati. Elmacık kemikleri kaybolmuş, dudaklar şişmekten yukarı çıkmış. Hiç mi uyaran yok, yapma damla doktorunu değiştir, bu halinle güzelleşmiyor aksine biçimsizleşiyorsun diyen olmuyor

  Tanım: dolgu diye yüzünde doldurulmamış hiçbir alan bırakmayan, çok yanlış müdahaleler yaptıran bir YouTuber

  21 eylül 14:14

  466. Evet kilo sadece diyet ve sporla verilir arkadaşlar biz bunu daha önce danla bilic başlığında da açıklamıştık. Yeniden açıklayalım: mide ameliyatlarıyla dünyanın en ünlü doktoru nowzaradan'ın operasyon şekline bakabilirsiniz. Gelen hastaya ilk önce bir diyet listesi ve bir psikolojik danışman imkanı sağlanıyor. Zaten ameliyat ettiğinde bu hasta zayıflayacak o zaman adam neden diyet listesi hazırlıyor? Bunu bilmek çok basit eğer şimdi 20 kilo veremezsen miden iyileştiğinde yine herşeyi yiyip eski haline geri dönersin. Mide ameliyatı da olsanız vaser liposuction da olsanız diyet ve spor yapmak zorundasınız bu kadar basit. Ne olursa olsun ne ameliyatı olursanız olun yinede diyet ve spor yapmak zorundasınız. Damla altun maddi imkan olarak her türlü diyet uzmanıyla her türlü en iyi antrenörle çalışabilecek kadar imkana sahip. Damla bu işe başladığından beri kilolu. Tek istediğimiz sağlıklı kilosuna dönsün ameliyattan sonra aksatmasın diyet sporu ama bu saate kadar bu imkanlar elinde olan bi insan iradesiyle zayıflayamadıysa zaten ne ameliyatı olursa olsun yine kilo alır arkadaşlar.   

  21 eylül 11:23 21 eylül 11:29

  465. neden herhes kilo sadece spor ya da diyet yaparak verilmek zorundaymış gibi davranıyor anlamıyorum. siz spor yaparak kilo vermeyi tercih edersiniz, bazısı ölüm diyetine girerek verir, bazısı mide ameliyatı olur bazısı da yağlarını aldırır. neden spor ve diyet dışındaki her şey dünyanın en kötü en ayıp şeyiymiş gibi davranılıyor ki? parayla kısa zaman/az efor göstererek istediğim görüntüye ulaşabiliyorsam ve param da varsa bunu neden yapmayayım? durmadan yemişmiş de sonra kilo irade gösterip kilo verememişmiş. insanlar aylarca bunun için çalışmak zorunda değil. irade göstermek zorunda da değil. danla bilic de eleştirildi burda mide ameliyatı olunca, isteyen istediği gibi yer sonra da istediği gibi zayıflar. herkes doktor herhalde milletin sağlıklı kilo vermesinin derdine düşmüş. isteyen sağlıklı isteyen sağlıksız verir kiloyu. ayrıca altta bir süslünün dediğine katılıyorum, bu doktorlar zaten koronayla ilgili çalışmıyorlar. damla ya da başkası bunlara gitmese bu doktorlar acilde korona hastası bakmayacak. dolayısıyla hastanelerin meşgul tutulmasıyla bu konunun zerre alakası yok. vücuduyla mutsuzdu umarım istediği görüntüye ulaşmış ve mutludur diyeceklerim bu kadar.

  21 eylül 09:58