yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (557)
  • medya (35)

  557. Ben bu konuda video çekmelerini takdir ettim açıkçası. İnsanların medenice ayrılığa dair fikri olması açısından güzel bir örnek oldular. Aşkın bittiği çok belli ve gayet güzel açıkladılar kendilerini. Duygu ve Taylan sessizce ayrıldı, ardından bir sürü tahmin, bir sürü kaos konuşuldu. Asıl prim kasmak oydu bence. İnsanların dedikodularına kendilerini bırakmadan çıkıp "bitti" dediler.

  28 eylül 10:51

  556. videoyu akşam izledim. ben de herkes gibi uğur'un daha çok üzüldüğünü damla'nın rahatladığını düşünüyorum. ikisi içinde üzüldüm. biri diğerinden daha çok sevse, daha çok üzülmüş olsa da 9 yıllık bir ilişkiyi bitirmek kimse için kolay değildir. videoda açık kapı bırakmışlar barışmakla alakalı ancak ben barışacaklarını düşünmüyorum. hatta bir süre sonra damla o diğer arkadaşlardan da kopacak ve o grup dağılacak gibi düşünüyorum. hayatlarına başka birileri girecek ikisinin de. damla'nın hayatına yeni alacağı kişi influencer olmayacak hatta. çünkü damla bundan da rahatsız fikri aldım videodan. umarım ikisi de ayrı ayrı mutlu olurlar. üzücü bir ayrılık. ayrıca ben damla'nın yerinde olsam o evde bende durmazdım.

  edit: imla

  28 eylül 09:30 28 eylül 09:32

  555. az önce videoyu izledim. başta videoyla kendilerini açıklamak istediklerinde prim mi demiştim. ama anladım, değilmiş. damla duygularını pek belli edebilen biri değil bennim videolarından anladığım kadarıyla. uğurun yüzünden ise üzgünlüğü anlaşılıyor. sevgiliden öte bir dost olmuşlar, belliki bu da bir süreden sonra insana yetmiyor. haklarında hayırlısı olsun ikisine de ayrı ayrı mutluluklar diliyorum samimiyetlerine inanıyorum.

  27 eylül 19:47


  554. Videoyu izledim ve izlenimim şu. Bu ilişki de cidden üzülen taraf Uğur olmuş. Damla ise sanki içindeki belirsizlikler bittiği için bir miktar rahatlamış gibi.Evet 8-9 senelik bir ilişki evet göz önündeydiler ama başaramadıkları şey bence kendilerine ait bir alan olmaması. Uğurun ve damlanın ayrı yaptıkları çok az şey var. Birlikte zaman geçirmek, ortak arkaşlarının olması tabiki de çok güzel bir şey benim sevgilimle de çoğu arkadaşım ortak fakat ikisinin de özel alanı yok olmuş gibi. Son 1 senedir ki videolarında saten bir şeyler eksik gelmişti bana. Hayırlısı olsun ama keşke 1-2 ay ayrı yaşayayıp sonra karar verselerdi.  Umarım ikiside mutlu olur.Ve damla o evde kalmaya devam edecek Uğur gidecekmiş gibi algıladım ben ?

  27 eylül 18:20

  553. az önceki videolarını izledim olayın başından beri primle alakası olduğunu düşünmüyordum. ilişkiyi bitirme taraftarı olan kişinin damla oldugu her sekilde belli oluyor. Uğurun ne kadar üzgün olduğu her halinden belli. İzlerken gerçekten üzüldüm kendim bir ayrılık yaşamışım gibi hissettim. Umarım ikisi için de en hayırlısı olur

  27 eylül 18:04 27 eylül 18:04

  552. Ben de şimdi izledim ayrılık videolarını. Prim kasma falan değil. Öyle olsaydı daha sansasyonel bir ayrılık olurdu. Çok dostça ayrılmışlar. Yakın zamanda uzun ilişkisini bitiren biri olarak çok iyi anladım ben onları. Doğum günü videosundan beri beklediğim bir karardı zaten bu. Damla için iş sevgililikten çok dostluğa dönmüş gibi görünüyordu. Videoda Uğur'un daha çok üzülen taraf olduğu belli. Uğur Damla'yı çok seviyor. İkisi için de hayırlısı olsun. İkisi de güzel insan umarım mutlu olurlar.

  27 eylül 17:53

  551. Az önce çektikleri video ile ayrıldıklarını duyurmuşlar. Kapak fotosunda uğur'un halini görünce ben de ulan prim mi dedim ama damla videoyu silecekmiş birkaç gün içinde.

  Bu ayrılıktan ciddi anlamda kötü etkilenenin uğur olduğu çok belli. Videoda da çok belli oluyor. Zaten hep damla'ya çok aşıktı. Damla çok duygularını belli eden biri değil onun cephesinde işler nasıl pek kestiremiyorum. İkisi için de hayırlısı olsun. İkisini de çok severim.

  27 eylül 17:46


  550. Ayrılık Videosu çekme hatasına düşmesinler dediğim youtuber.

  27 eylül 06:07

  549. ayrıldıklarını duyurmuşlar. elbette yıllardır göz önünde olan bir çiftin insanları merakta bırakmayıp olay kesinleşince bunu takipçilerine bildirmeleri güzel hareket fakat bunun hakkında video çekeceklerini falan söylemişler? hassas bir dönem diye düşünüyorum böyle zamanlarda herkes açıklama yapmaktan imtina ederken video çekme fikri garip geldi açıkçası. bundan bile pr kasılır mı? valla herkesten her şeyi bekler olduk..

  edit: imla

  27 eylül 01:38 27 eylül 12:25

  548. Ayrıldıklarını story atarak duyurmuşlar fakat bana neden prim çalışması gibi geliyor bilemiyorum tabi haklarında hayırlısı olsun

  ilgili medya:
  1
  26 eylül 22:54