damla kalaycık

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (113)
  • medya (12)

113. Ben bu kızı önceden severdim.şimdi keşfette karşıma çıktıkça telefonu atmak istiyorum.o nasıl fotoğrafla oynamak? O nasıl bir shop? Baktığımda rahatsız oluyorum artık.bir eğreltilik var fotoğraflarda.saçından mıdır kıyafetinden midir bilmiyorum.

Shop olayını bırakmalısın bence.ve kızıl saç sadece sende var evet...

9 aralık 18:23

112. Bu kız biraz şey: görmemişin kızıl saçı olmuş tutmuş suyunu çıkarmış.

6 aralık 19:33

111. ne kadar marjinal giyinirse giyinsin yüz hatları, saçları, kaşları, vücut hatları o okadar alaturka ki olmuyor bir türlü. görünüşünde hep bir olmamışlık var. ve kesinlikle ben de bakın ben böyle giyiniyorum demek için giyindiğini düşünüyorum. dün izlediğim vlogunda Viyanada altını çizerek söylüyorum viyanada o croptop sporcu sutyeniyle dışarıda oturdu falan ve diyor ki ekim ayında viyanada bu kıyafetle durabiliyorum hava çok güzel vs. fakat arkadaşının üzerinde mont var afkakgsd.

26 ekim 09:24

110. giyim tarzıyla ilgili gelen eleştirilere cevap vermiş. görsellere ekledim.

25 ekim 21:18


109. Giyimi konusunda bolca yapılan eleştirilere benim de yenilerini ekleyeceğim biri. Kendisini tanımıyorum, arada instagramda karşıma çıkıyordu ama ilgimi çekmedi geçen gün bir videosunu izledim adı burda bu kadar geçince sonra baktım biraz instagramda falan. Açık denmiş, üşümüyor mu denmiş bir şeyler denmiş ama bence giyimiyle ilgili sıkıntısı bakın ben bunu giydim tavrından kaynaklanıyor. Giydiklerini özümseyerek giymiyormuş gibi geldi bana. Hani bir şeyi sadece beğenmenin ya da başkalarında güzel olmasının almamamız ya da giymemiz için bi neden olmaması gibi. Kombinleri bana çok zorlama göründü uzaktan bakınca. Güzel parçaları bulup birleştirmede ya da bütün oluşturup onu taşımada bi sıkıntısı var gibi. Bu dediklerim fiziki özelliklerden bağımsız şeyler biraz ruhla alakalı bence.  hepimizin çevresinde olmuştur ama damla gibi kızlar. çok özendiği belli giyimine kötü bir örnek olacak farkındayım ama baskıcı ailesinin yanından üniversiteye gidip özgürlüğü tadınca napacağını şaşırmış gibi görünüyor bana. hiç böyle bir insan olmayabilir dediğim gibi uzaktan bir bakış benimki sadece. Kendisine hayatta başarılar diliyorum swh.

20 ekim 18:40

108. duygu'nun aşure vlogunda o saçlarla tezgaha eğile eğile aşure yapışını izledim ve ekran karşısında huzursuz oldum. allah aşkına o saçları bi topla yaa, öyle yemek mi yapılır.

(gizlinot: yemin ederim yenmez o aşure)

20 ekim 17:02

107. Giyim tarzını ben de beğenmiyorum, yani ben o şekilde giyinmiyorum hadi giydim diyelim rahat gezemem şehir hayatında , ama asla eleştirmiyorum bu konuda , açıklığı ile ilgili yazılanlar da fazla karışmak gibi geliyor bana ne bileyim, hayat onun hayatı ister sütyenle gezer ister sigara içer orası bizi ilgilendirmez sadec yakışıyor ya da yakışmıyor diyebiliriz. Bir de merakım şu yabacı bir erkek arkadası vardı o ne oldu tatlıydılar yahu :)

16 ekim 17:27

106. yüzü, gözü, saçı, evi, müzik tarzı, gittiği yerler vs çok güzel hoş bir kız. ama gerçekten (-dünyanın en large insanı olan ben ki bu konuda emin olabilirsiniz asla yargılayıcı kafada söylemiyorum-) asla şık değil. giyim tarzı o kadar avam ki...

16 ekim 17:09

105. yeni saç rengini ben de çok beğendim. ama videoları gene samimiyetsiz geliyor bana. ama allah için güzel kız. yalnız ben de crop top seviyorum ama kışın üşümüyor mu acaba? bu havalar benim alttan çıtçıtlı body giymeye başladığım havalar da. giyimi doğrudur yanlıştır bilemem çünkü burada yazılanlar yüzünden instagramına baktım, tek düşündüğüm de üşümüyor mu oldu.(gizlinot: asdfgh)

16 ekim 15:57

104. Kimdi diye özel olarak girip instagramına baktım, bu kız açık giyinmiyor diyen bence algılarını bir gözden geçirsin. Miniler filan tamam da kız neredeyse yaz boyunca sürekli büstiyer, spor sütyeni ya da büstiyer imajı verilmiş sütyenle gezmiş. Genç isterse giyerden çok başka, sürekli popo, göbek ve meme var resimlerde. O kadar da değil, estetik bu işin neresinde ?

16 ekim 14:33