damla kalaycık

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (126)
  • medya (10)

126. basenleri geniş değiş omuzları düşük ve çok dar.

1 saat önce

125. Bana kalırsa tarzı fazla abartı.Saç patlıyor,kıyafet patlıyor,makyaj patlıyor denge yok,göz yoruyor.Bu tarzı seviyor sanırım ama bana fazla geldi.Ayrıca sponsoru videolarında belirtmiyor.Youtube’dan para kazanmak,kazanmayı istemek,iş birliği yapmak çok doğal kimsenin de artık bunu yadırgadığını düşünmüyorum.Ama sponsorlu video olduğu bariz belli olan videolarına bunu belirtmemesi bana göre izleyiciyi aptal yerine koymak.Bu yüzden takipten çıktım geri takip etmeyi de düşünmüyorum.

15 şubat 03:03

124. Sabah akşam öğlen gece okulda çekimde derste müzik dinlerken şu şemsiye saçı yapmaktan vazgeçsin artık

14 şubat 23:13


123. kendisini taa kanal açmadan evvel takip ediyordum. o zamanlar 15-20k civarı takipçisi vardı. takip etme sebebimse giyinişiydi. o zamanlar gerçekten kasmadan olduğu gibiydi ama takipçi sayısıyla doğru orantılı olarak kasmaya başlamış, blogger çevresi vs yapmış fazlasıyla kasıntı olmuş.

5 şubat 20:05

122. 3 kazananlı naked heat çekilişi yaptı yalandan.. 1 hafta sonra sonuçları açıklayacağım demiş 2 aydır sonuç yok?

 hayır zaten tonla para kazanıyorsunuz üç beş abone için insanları kandırmanın ne anlamı var ki??  

Zamdan sonra vazgeçti herhalde. zaten aboneler geldi niye o kadar para veresin ki ehe :))):)):)) :) 

20 ocak 16:54

121. damlayı beğeniyorum. fiziken ve yüz olarak bayağı güzel. ama diğer arkadaşların da belirttiği gibi fazla feminen duruyor. yüzü gözü zaten epey kadınsı. fiziken de hatlarını belli eden kıyafetler giyiyor ama giydikleri de feminen. rengarenk, kadınım ben diyen giysiler.

biraz daha maskülen tarzların kontrast olarak kendisine daha çok yakışacağını düşünüyorum. bu şekilde fazla oryantal, fazla feminen ve fazla karışık duruyor. her detay var. bu şekilde saçlar, yüz, fizik, giyim her şey gösterişli ve yapay duruyor.

9 ocak 09:38

120. Şortlarına, büstüyetlerine neden laf edildiğini anlamadığım vlogger. Beğenmesine kendisini beğeniyorum kaşı gözü fiziği gayet güzel. Her zaman daha güzeli her zaman bizim daha çok sevdiğimiz biri olacaktır elbet ancak istediğini giysin kız kendini öyle beğeniyorsa ne güzel. Ben de çılgın dekolteler giymeyi seven biriyim ve yakıştırırım kendime. Sosyal medya bu yüzden var zaten kendi zevkini gösterebilmek paylaşabilmek için. Size göre olmayabilir ama özellikle onu alaturka gösterdiğini hiç düşünmüyorum. Go girl.

8 ocak 12:31


119. bu kızın tipi ve tarzı bana çok arabesk geliyor. size de öyle geliyor mu sanki böyle zorla havalı vlogglerlara benzemeye çalışıyor gibi bir hali var. hiç ilgimi çekmiyor, takip etmiyorum.

8 ocak 10:32

118. uzun zamandır takip ettiğin çok da güzel bulduğum blogger. modadan anlıyor mu anlamıyor mu bilemem orasını kendi modasını yaratanlardanım ama açık giyinme konusunda birkaç konuya değinmek istiyorum. son zamanlarda sürekli mini şort-etek-elbise, göğüs sırt dekolteli üst ya da büstiyer ile çok görünmeye başladı, sanıyorum insanlardaki rahatsızlık bunların hepsini bir arada kombinlemesinden kaynakları çünkü bu şekilde plaj görüntüsünden çok da farklı görünmüyor. bence de bu konuda eleştirileri biraz dikkate alabilir zira gerçekten avam görünüyor altta şort üstte büstiyer... ama kendisini çook beğeniyorum çok tatlı bi kız bence. duygu özarslan gibi yapmacık da gelmiyor bana.

8 ocak 09:59

117. bu youtuberlarin guzel giyindim hemen ciddili bir poz vermeliyim takintisi cok komik degil mi ya. valla ben cok komik buluyorum. asik suratli poz verince vay ben ne kadar havaliyim falan mi diyorlar acaba (gizlinot: lol). kimseye yakistiramiyorum ama bu kizda daha komik duruyor. adini bilmedigim ama youtuber oldugunu bildigim arkadasiyla olan pozlarina cok guldum (link: https://www.instagram.com/p/BcKp59xjGOK/?hl=tr ciddili poz)

7 ocak 15:57