girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (131)
  • medya (8)

131. son alışveriş videosundaki parçaları çok güzel olan youtuber. bana çok tatlı ve doğal geliyor. kimleri kimleri görüyoruz ve görgüsüzlüklerine şahit oluyoruz yıllardır. damla'nın çok eleştirilmesine anlam veremiyorum bu yüzden. kendisi sevdiğim ve takip etmeyi sevdiğim birisi.

edit: ay inanmıyorum ilk defa bu kadar eksilendim ahahaha bu kızı neden sevmiyorsunuz anlamıyorum cidden.

5 haziran 02:43 5 haziran 19:33

130. damlayı instagramda pek yaratıcı bulmuyorum, bir de bence koyduğu fotoğrafların renkleri çok vurgulu ve kontrastı çok yüksek. fazla göz yoruyor, fazla renkli. ama youtube videolarındaki tavrını ve mütevazı hallerini beğeniyorum. youtube videolarını kullanışlı buluyor muyum ama - meh hayır.

30 mayıs 14:35

129. bu kadının bütün fotoğraflarının aynı olduğuna yemin edebilirim ya

29 mayıs 14:52


128. hayati dikkat cekecek kiyafetler giyip instagramda paylasmaktan ibaretmis gibi.. bir de celebrity pozlari bana komik geliyor..

27 mart 22:49

127. Derslerde gördüğüm kişi. Merak eden olursa kendisi okulda daha sıradan giyiniyor ama biraz fazla makyaj yapıyor. Derslere yeni gitmeye başladığımdan tanımıyorum ama sevimli duruyor.

Edit: kendisini hiç izlemedim. İstediği gibi giyinir kız. Neden hemen linç yiyor ki. Giyinişi sofistike ya da genel moda anlayışına uymuyor olabilir ama bir insan gençken öyle giyinmeyecek de ne zaman giyinecek? Kız kendi moda anlayışını yaratmış, kurallara uymak zorunda mı? Ayrıca dövmeleri zarif durmak zorunda mı, bir kadın zarif mi olmak zorunda? Empoze edilmiş düşüncelerden sıyrılabilsek ve özgürleşsek keşke...

17 mart 20:59 17 mart 21:23

126. Aslında ben giyim kuşama asla karışmam, kim nasıl isterse mutluysa öyle giyinmeli. Hele şu son dönemlerde kadınların bu konudaki özgürlüğünü daha savunur durumdayım. Yalnız damla çok fazla fazla giyiniyor; alt mini, üst büstiyer, aşırı çizmeler, saç aşırı, eyeliner üstüne kırmızı ruj, küpeler... her şey fazla olunca bu tarz değil, maalesef basitizm oluyor. :)

Yanlış anlaşılma olmasın, yorumum giysilere, asla damla’nın kişiliğine, karakterine yönelik değil. 

15 mart 17:17 15 mart 22:55

125. hergün yaptığı o şemsiye saç modeli gün içerisinde başını ağrıtmıyor mu acaba :p

14 mart 17:22


124. Calvin klein braletini üzerinden hiç çıkarmıyor. Takipten çıkacağım az kaldı. Haftada beş gün üzerinde görüyoruz. Gerçekten soğuttu braletlerden de.

Tanım; eski blogger, yeni youtuber.

13 mart 17:07

123. iyi niyetli bir kızcağız ama gerçekten o şemsiye saçlarla olmuyor damla'cım. güzelliğini kendi elleriyle harcıyor. coolluktan fersah fersah uzakta şu haliyle. kendimi zorluyorum ama beğenemiyorum maalesef.

12 mart 13:17

122. girl with a şemsiye saç

12 mart 12:30