girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (148)
  • medya (8)

148. Bu kadar saçma sapan high end çanta-terlik vs. Alana kadar kendisinin yerinde olsam 50-60 binlik bi araba alırdım

15 eylül 23:44

147. az önce "kitap okuma alışkanlığı kazanmak" adlı videosunu izledim ve söylediği bir cümleyle şok oldum

"insanlar okuduğum kitaptan çok dudağımdaki ruju sormuş" dedi. acaba yaz/kış crop top giyen, sosyal medyada sürekli makyajını, kıyafetlerini ve alışverişlerini paylaşan sıradan bi influencer olduğun için olabilir mi?

15 eylül 20:14

146. bu değirmenin suyunun nerden geldiğini benim de merak ettiğim sürekli para harcayıp harcamıyormuş gibi takılan youtuber. ben bu kızın bir sezonda yaptığı alışverişi 5-6 yılda anca yapıyorumdur. (gizlinot: high end aldığı herşey hariç tabiki) seksi tarza sahip olduğunu düşündüğünden abartı giyiyormuş gibi geliyor bana. gerçekten seksi tarza mı sahip ondan emin değilim. bazen de sırf çekim yapmış olmak için giyiniyor. ancak izlediğim kadarıyla samimi ve gerçekten güzel bir kız. acaba ben de mi turuncu olsam diye düşünüyorum bu hanım kızımızı izleyince. :')

14 eylül 11:29 14 eylül 11:30


145. Bu kadının memelerini kendi memelerimden çok görüyordum keşfete çıktığı için. Artık engelledim..

14 eylül 10:52

144. her crop top gördüğümde aklıma gelen tek kişi

13 eylül 21:22

143. bu kız gördüğüm kadarıyla çok reklam alan, videoları aşırı izlenen biri değil. 4-5 ay öncesine kadar da üzerindeki en high-end marka zara’ydı. marc jacobs çantayla başlattığı lüks marka kullanımı bugün dior’a kadar gelmiş. 25 binlik çanta alacak kadar nereden para kazanıyor ki? okulu falan da devam ediyor bildiğim kadarıyla, sosyal medya dışında çalışan biri değil. balenciaga, alexander mcqueen ayakkabıyı anlarım da dior çanta başka bi seviye. Bilen aydınlatsın lütfen beni swh

tanım: dış görünüşü güzel olan fakat ruhen daha tam olarak ne istediğine/aradığına karar verememiş olduğunu düşündüğüm influencer.

13 eylül 17:53

142. Okuduğu kitaptan çok sürdüğü ruj sorulur olmuş bunda bi gariplik varmış mış mış. Canım acaba videolarının çoğu gezme tozma makyaj üzerine olduğundan olmasın o??

12 eylül 22:32


141. Duygu Özaslan’ın fotolarına cevap almadığı halde durmadan şizofren gibi bir şeyler yazıyor. Hani başkasının adına utanmak diye bir deyim vardır ya. Hislerim bu kadar. Ha birde kışın bile crop top giyiyor güzelliğini baya o cropla bağdaştırıyor demek ki. Biraz farklı şeyler giy ya güzelim kızsın. 

5 eylül 23:44

140. Yeni bir ürün mü eline geçiyor suyunu çıkarana kadar videolarında paylaşıyor. Yeni bir kombin mi yaptı takık gibi hep aynısını giyiyor. Arada bir de instagram fotolarına bakıyorum da çok oynamalı fotolar ve aynı pozlar. Kendini guncellemeyi unutuyor.

26 ağustos 19:54

139. Anlayamadığım ve sürekli tekrarladığı bazı davranışları var; - instagramını açıp baktığınızda son 20-30 fotoğrafır aynı efekti/ışığı kullanıyor kendisi. Gerçekten çok tekdüze duruyor ve insanı rahatsız ediyor. 

- saçının rengiyle/modeliyle sürekli oynuyor. Bunu da anlamış değilim. 

- pozları hep aynı. Hafif ağzı aralanmış, kolları yana hafif açık ya da biri kalkmış, bacağın biri dizden kırılmış şekilde.

- gerçekten giyim tarzından gına geldi. Yani tamam büstiyer-etek giyersin falan ama sürekli sürekli büstiyer,  ya üstü ya altı kısa şeyler. Yani hep çok açıyor, birinden birini açmak varken hep gereksiz açmaya çalışıyor gibi hissediyorum.

- makyaj blogger’ı ama traveler gibi davrananlardan olması. Youtuberlarda en en sinir olduğum şey. Değişik teknik ya da bir makyaj yaptığı yok, sürekli favorilerim, sevmediklerim, yeni aldıklarım falan çekip duruyolar. İnsanlar sizi neden izlesin Allah aşkına makyaj gurusu değilsin bişe değilsin. Biraz takipçi yapınca hepsi avrupaya gidip salak saçma fotoğraflar çektirip fenomen triplerine giriyorlar. Keşke ya hobi olarak yapsan sadece ya da tamamen buna yönelsen. 

26 ağustos 18:57