girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (152)
  • medya (8)

152. bu kız bana çok itici geliyo asla izleyemiyorum videolarını

13 kasım 12:33

151. geçen gün okulda gördüm, başta anlayamadım o olduğunu. izlediğim bir youtuber, takip ettiğim bir blogger değil ama lisedeki fizik hocamın benden önceki öğrencisi olduğu için bir ara fizik konularından çok damla kalaycıkı dinliyordum. neyse, uzaktan gördüm aa ne kadar güzel bi kız dedim. yaklaşınca o olduğunu anladım. cildi bebek gibi, ufak tefek bir kız ve çok güzel giyinmişti. gerçi ders çıkışı kerem bursinle dateim varsa ancak öyle giyinirim şahsen, ders için abartıydı ama blogger style giyinmezse nasıl foti atacak :d bu da böyle bir anımdır işte.

ayrıca o bölümü nasıl okuyor diye düşündüğüm kişidir kendisi.

2 kasım 01:48

150. kitap okuma alışkanlışı kazanmak ve kitap önerileri videosu çekmiş youtuber. kitap okumanın öneminden, çok kitap okuduğundan bahsediyor. video için gerçekten çok emek harcamış belli! çok satan kitaplarda, son zamanlarda popüler kitaplarda ne varsa hepsini almış tavsiye ediyor.

keşke bir tane de az bilinen bir kitap paylaşsaydı da bu kadar belli olmasaydı kitap okumadığı.

2 kasım 01:31


149. Fakat bu kız terliğe ne paralar yatırdı be kardeşim.

Tanım: benim 4 aylık ev kiramı bir çantaya gömüp “yatırım yaptım” dediği videosunu gördükten sonra buna daha fazla maruz kalmanın psikolojime iyi gelmeyeceğini düşünerek videolarını izlemediğim youtuber.

1 kasım 22:21

148. Bugün bir gönderi paylaşmış: "En harika yumuşatıcıyı bulmuş olabilirim" diye. Hayır Damla bulmadın firma herkese gönderdiği gibi sana da gönderdi. Influencerlığa bloggerlığa kesinlikle karşı değilim hatta bu konuda akademik çalışmalar dahi var ama siz bu işi bilmiyorsunuz.

9 ekim 14:14

147. Bu kız hakkında genel olarak olumlu görüşlerim var. Önerilerini çok dikkate almıyorum zaten kimsenin aklına gelmeyen müthiş önerileri filan da olmuyor, herkesin bildiği şeyler işte. arada açıp başka şeylerle uğraşırken dinlerim. Ama bu kızda şöyle bir sorun var ki, herhalde İTÜ’yü kimsenin kazanamayacağı inanılmaz süpersonik bir yer filan sanıyor. Her gittiğinde 5 story atıp mutlaka konum bildirimi yapıyor. İlginç yani ne diyelim “En öğrenci sensin, al bakalım yıldızlı pekiyi.”

4 ekim 12:44

146. en son izlediğim favoriler videosunda "beni takip ediyorsanız biliyorsunuz zaten son 2 yıldır en sevdiğim fondöten mac bilmem ne" gibi bir cümle kurdu. ee kendisi geçen sene kendi adını kullanarak bobbi brown'ın bir fondötenini pazarlamadı mı? hayatının fondötenini bobbi brown'da bulduğunu sanmıştık oysa ki... reklam böyle bir şey değil arkadaşlar bu düpedüz yalancılık, karıştırmışsınız siz. ayrıca reklam her videoda yarım saat saçına rastgele bir elidor ürünü sürüp çok seviyorummm diye aynı lafları evirip çevirmek de değil.

28 eylül 23:35


145. Bu kadar saçma sapan high end çanta-terlik vs. Alana kadar kendisinin yerinde olsam 50-60 binlik bi araba alırdım

15 eylül 23:44

144. az önce "kitap okuma alışkanlığı kazanmak" adlı videosunu izledim ve söylediği bir cümleyle şok oldum

"insanlar okuduğum kitaptan çok dudağımdaki ruju sormuş" dedi. acaba yaz/kış crop top giyen, sosyal medyada sürekli makyajını, kıyafetlerini ve alışverişlerini paylaşan sıradan bi influencer olduğun için olabilir mi?

15 eylül 20:14

143. bu değirmenin suyunun nerden geldiğini benim de merak ettiğim sürekli para harcayıp harcamıyormuş gibi takılan youtuber. ben bu kızın bir sezonda yaptığı alışverişi 5-6 yılda anca yapıyorumdur. (gizlinot: high end aldığı herşey hariç tabiki) seksi tarza sahip olduğunu düşündüğünden abartı giyiyormuş gibi geliyor bana. gerçekten seksi tarza mı sahip ondan emin değilim. bazen de sırf çekim yapmış olmak için giyiniyor. ancak izlediğim kadarıyla samimi ve gerçekten güzel bir kız. acaba ben de mi turuncu olsam diye düşünüyorum bu hanım kızımızı izleyince. :')

14 eylül 11:29 14 eylül 11:30