sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (252)
  • medya (16)

  252. Aslında bu yazacağım girdi damla kalaycıkla ilgili değil de bütün bloggerlarla ilgili genel bir girdi olacak. Dün keşfette gördüğüm bir post(medyaya ekleyeceğim) bende bloggerlarla ilgili birşeyler yazma isteği doğurdu. 24-25 yaşlarında bir instablogger güzel genç bir kadın medyadaki bütün işlemleri yaptırmış ya Allah aşkına kafayı mı yediniz napıyorsunuz siz sen daha kaç yaşındasın neden bu kadar çok işlem neden? Bu nasıl bir özgüvensizlik bu nasıl bir özentilik evet benim için hem özgüvensiz hem de fazla özenti. Herkes aynı işlemleri yaptırıyor herkes burnunu herkes dudak dolgusu yaptırıyor herkes aynı makineden çıkmış gibi herkes birbirine özeniyor yok kimin dudağı daha büyük kimin gözleri daha çekik daha badem kim daha zayıf. Bütün bloggerlar birbirinin aynısı olmuş durumda keşfete baktığımda birbirinin aynısı onlarca kadın görüyorum. Trendyoldan aldıkları paraları yine gidip burunlarına dudaklarına yatırıyorlar. Biraz salın ya birinizin de burnu kemikli olsun birinizin de dudakları ince olsun ne olucak ya allah aşkına daha kaç yaşındasınız şimdiden bunları yapıyorsanız 40 45 yaşlarında napıcaksınız çok merak ediyorum ey para sen nelere kadirsin ergenliklerinde burunları görünmesin diye elleri burunlarında saklayarak poz veren kızlar şimdi deli paralar kazanıp evrime kafa atıyorlar

  Tanımı da es geçmeyelim: instablogger ya da youtuber ne farkeder ikisi de işte 

  ilgili medya:
  1
  dün 15:37 dün 15:38

  251. Yani gerçekten yazmayayım, yazmayayım diyorum ama son girdiden sonra dayanamıyorum, ki Damlanın eleştirildiği yerleri haklı bulan biriyim. Gerçekten başka bir ülkeyi gezmesi bu kadar kıskanılmaz, trendyol linki ekleme süresine kadar gidilmiş. Bir story kaç dkda atılıyor sizce :D  İki story atıp orada beğendiği bir çantayı alacaktır sizin sayenizde. Trendyol story atma süresine kadar konuşup kıza ün kazandırıyorsunuz sonra da bu ünle gezmesini eleştiriyorsunuz. Konuşmayın kardeşim, senin benim gibi insanlar onları konuşuyorlar, sen o storye bakıyorsun, kızıp yine bakıyorsun diye kazanıyor o yüzden ekliyor o linkleri. 

  dün 15:09

  250. Şu an başka bir ülkede gezip yeni yerler keşfetmek, yeni tatlar deneme şansı varken Trendyol kaydırmalı linki eklemek için zaman harcayan ex-youtuber, full-time instagirl. Tam yadırgayacağım diyorum dur, haklı o da naparsın ekmek parası sonuçta.

  Edit: danimarka'da okuyup şimdi de orda çalışmaya başlamış biri olarak damla'nın vize başvurusu yapıp roma'ya gitmesini ve tl kazanıp 6x katı harcama yapmasını çok kıskandığım iddia edilmiş. Peki. Anlamadığım şey neden her şey "kıskançlığa" vuruluyor? Birini kıskanmadan eleştirme özgürlüğümüz olduğuna inanılması için ne yapmamız gerekiyor?

  dün 14:12 dün 17:18

  249. bu kız ve türevleri için üzülüyorum. yurtdışına gittiklerinde story ve post atmaktan gezdiklerini anlamıyorlar. hiçbirinin doğru dürüst anlayarak, sindirerek bir yerler gezip gördüklerine inanmıyorum. bu kızın paris gezisi de skandaldı, louvre müzesine bile fotoğraf çektirmek için gitmişti sadece.

  avrupa'yı neredeyse tamamen gezmiş biri olarak hiçbir "lifestyle" bloggerının tavsiyesiyle yurtdışında bir yere gitmenizi önermiyorum çünkü tavsiye ettikleri her şey tamamen görsellik için, o yerin ruhunu, asıl güzelliğini asla yansıtmıyor.

  16 temmuz 14:53

  248. bu aralar bloggerlara kafa yoracak kadar boş zamanım olduğundan(gizlinot: keşke daha faydalı şeylere yorsam kafamı ama napalım guilty pleasure) kendisi hakkında bir kaç gözlem yaptım.

  damla tamam, paran var jacquemus çanta alabiliyorsun tamam hermes ayakkabın var tamam balenciaga'ya da paran yetiyor. bunları alıp kullanmasında hiçbir problem yok ama kendisinde ekstra bir "gösterme" çabası var. profiline 2 dakika göz atarak çok net anlayabilirsiniz bu durumu. 

  şimdi de roma'yı geziyor sanırım. ne güzel gezsin tozsun tabii ama her storysinde şu vurgu var: "geçen geldiğimde" bunun çileklisini yemiştim çikolatalısı da müthiş." "geçen sene burası bu kadar kalabalık değildi" "bu restoran da favorim, geçen(!!) seferinde risottosuna bayılmıştım" damla allah aşkına sakin ol. paran var tabii ki de gezeceksin istersen roma'lı ol ama bunu "bu benim roma'ya ilk gelişim değillll!" nidalarıyla paylaşma, sakil duruyor.

  15 temmuz 14:51

  247. Bana göre kendisi Meme Kalaycık

  15 temmuz 12:54

  246. hemen bioya rome eklenmis. :))

  15 temmuz 00:03

  245. Paristen sonra şimdi Romada tatile gitmiş biosuna da Rome eklemeyi unutmamış. Artık Roma fotoğraflarını da iki ay görürüz geçmiş olsun.

  14 temmuz 19:17

  244. Twitterda gezinirken nedensiz bir şekilde aklıma gelen kişi hahah (link: https://twitter.com/BhadDhad/status/1135027776623394816?s=19 nedensiz)

  25 haziran 14:22

  243. şimdi de hermes torbasıyla görüldü. bu kız neden böyle? hiç mi utanmıyosunuz ya.

  15 haziran 22:39