sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (232)
 • medya (12)

232. "bravo damla olumsuz yorumlara en zekice cevabı sen vermişsin" said noone ever.

of ne güzel cevap verdim deyip hikayesine attığı storyler sadece itici zeka ürünü falan değil.

ayrıca damlanın mozeralla peyniri domates ikilisini tabağa koyup sürekli çekmesi ile simla canpolatın sürekli smoothie çekmesi baya kapışır.

21 mayıs 23:37 21 mayıs 23:39

231. bence italyan yemeklerini güzel yapıyor, storyde filan risotto tarifi verirse deneriz. 

21 mayıs 11:36

230. Bu instablogger/youtuber ahalisi arasında en övülme meraklısı ve eleştiriyi kaldıramayan insanlardan. 

Eğer burayı okuyorsa şunu görmesi gerek. Kötü yorumlara çemkirince kimse ah ne kadar haklısın demiyor, aksine profesyonel olmadığını ve ego problemlerin olduğu düşünülüyor. 

Bugün de kendisine iyi yapılan bir yorumu hikayesinde paylaşmış doktorunuza danışın ayağına, yemezler :)

Duygu Özaslan gibi olamamaların en büyük yönü bu. Damla da, cansu akın da asla ama asla kötü yorumlara karşı asaletlerini koruyamıyorlar. Bu bahsedilen arkadaşları binleeeerce insan takip ediyor. Tabi ki kötü yorum olacak. Böyle sürekli kendi fotoğraflarının altında takipçileriyle tersleşmeleri hiç iyi görünmüyor, okuyorlarsa bilgilerine. 

20 mayıs 13:23

229. paris gezisi için aynı şapkanın kaç rengini almış acaba..

17 mayıs 13:26

228. Arkadaşlar ben bu kızı hiç anlamıyorum. Bu nasıl bir görgüsüzlüktür? Bir de instagrama attıgı Louvre Museum’da efsane süper Botticelliler, Venus of Milo falan yazmış. Yav hehehe güldürme bizi damla hepsini internetten bulup altına yazmışsındır allah bilir sende o vizyon nerede? Instagramda hem çok kültürlüyüm hem geziyorum havaları vermeye çalışıyorsun ama “hadi ben parisin tadını çıkarmaya” dediğinde o kültür o hava olmuyor tatlı kız bil istedim, sadece görmemiş ve aciz oluyorsun. Görünüşünden anlaşılıyor olacak ki sadece fotoğraf çekmeye gitmişsin malum o topuklularla o kadar asla yürünmez. Demem o ki çok boşsun damla sorry umarım buraları okuyup da birazcık kendini geliştirirsin.

16 mayıs 19:39

227. bu kadar konuşulunca bakayım dedim bakmaz olaydım. yukarıdaki süslü demiş ya başkası adına utanmak diye. ben küçükken kemal sunalın filmlerini izleyemezdim. çünkü onun rezil olduğu yerlerde herkes güldüğünde ben çok utanırdım, bakamazdım. bu kızın da storylerine bakamadım. öyle utanç verici..

parizyen olmak bu değil dese keşke yakın bir arkadaşı kendisine. mesela bugün bir kadın gördüm ben. dönüp bir daha bir daha baktım. kırklarında, saçları kazıtmış, halka küpeler takmış, mini etek, bele sımsıkı oturan uzun bir trençkot.. Fransa'da gerçekten çok çok iyi giyinen kişiler var. ama evet çoğu da kot tişörtle geziyor. hatta kimisi bir hayli ruküş. ama sen damla sen ne yaptın ya? kılığını kıyafetini geçtim ben. hadi nasıl isterse öyle giyinsin ama o tavırları, dekoltenin kapandığını farkedince açmaya çalışması mesela..

keşke yapmasanız böyle şeyler ya. utancımdan uykum kaçacak (gizlinot: mübalağa)

16 mayıs 02:02 16 mayıs 02:02

226. duygu özaslan bitti şimdi de damla kalaycık başladı, herkes aynı şeyi yazıp duruyor, kazanıp bizim sayemizde yurtdışına bedavaya giden yine onlar oluyor. o kadar şey yazılınca ben de instagramına girip baktım ben de damla kalaycığın, biz onlarla ilgili konuştukça onlar ceplerini doldurmaya devam ediyor süslüler.

15 mayıs 23:28

225. Valla böyle süslü süslü geziye çıkabilenlere hayretle bakıyorum. Ben gezerken en çok nereyi görsem kardır diye kendimden geçerim 

15 mayıs 23:25

224. heveslenip paris stili giyinmiş yahut giyinmeye çalışmış olabilir ben bu noktayı eleştirmeyeceğim ancak eleştireceğim iki tane detay var.

Birincisi, sen nesrin cavadzade misin? Yürüyerek video çekilmesi olayını ilk kendi bulmuş gibi davranıyor. Gerçi bunu en iyi yapan Duygu özaslan, her şeyi ilk o buldu, ilk o youtube'u biz bilmemişlere tanıttı, ilk o beyaz teni keşfetti swh.

İkincisi, tatile gittiğin bir yer için neden instagram bio kısmında paris yazarsın. Bacım sen parisli değilsin yapma böyle. Çok istiyorsan kendine bir hikaye serisi yarat öne çıkar ve ismini paris koy, emin ol bu kadar faydalı olur, hem de paris gezine bakmak isteyenler bakmış olur.

Yurtdışı özentiliği biraz fazla gibime geldi.

15 mayıs 23:22

223. peki pariste kendi etrafında dönerken cektiği videodaki etek üzerine giydiği baba ceketi üzerine yün bere kombini? parisienden cok köyün delisine benzemiş.

15 mayıs 17:32