yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (250)
  • medya (23)

  250. Sevgili (yazar: Nors skogkatt) a katılıyorum ve arttırıyorum. Özellikle arkadaşı şule ile gittiği gezilerde storylerde ikisi arasındaki tezatlığı izlemek adeta guilty pleasure'ım haline geldi. "İnstalık fotograf" için damla'nın için çektiği çileyi baya güzel özetliyor zaten o paylaşımlar.

  Mesela Şu an prag'ta şule ve başka bir arkadaşı ile gezerken diğer kızlar gayet spor ve tam bir turist rahatlığında gezip anın tadını çıkarırken, bu kızcağız sıcağın altında full makyajını yapıp, high-end yüksek topuklu terlik ve içine hiçbir şey sığmayan but pahalı çantalarını saten trendyol milla elbiseleriyle kombinleyip story çekiyor. Ne denir ki çabana sağlık ama tam bir freak show lol.

  Ayrıca her gittiği yeri konum olarak profiline sabitlediği konusunda takipçisine had bildirdiğiyle gurur duyan kızımız son 1 haftadır hala profilini Prag olarak güncellememişsin, yapmazsan official sayılmaz hatırlatmak istedim.

  16 ağustos 19:11 16 ağustos 19:12

  249. yaş itibariyle bu tip instagram fenomenlerini takip edecek dönemleri geçtim sanırım o yüzden süslüde sol frame'de 5'den fazla giri olan isim soyisimlere bakıp bu kadınları keşfediyorum. benim anlamadığım 200 bin takipçi sahibi bu kadınının ne özelliği var? hepimizin üniversite yıllarında bölümünde, sınıfında en az 1-2 tane yok muydu bu modellerden? fazlaca makyaj yapan fazlaca dikkat çekici giyinen fazlaca bağıran fazlaca fazlaca tipler? bunlara sempatiyle bakıldığı ya da bunlar gibi olunmak istendiğini hiç hatırlamıyorum ben, aksine kantin muhabbetlerinin eğlence unsuruydu kendileri... yani paris fotolarına bakıyorum, etraftaki herkes montla, kalın sweatlerle gezerken sırf fotoğraf çekilmek için kısa bir elbise, kafaya alakasız yün şapka, giselle çakması poz falan. çok sıradan bir kızsın ve hiç fotojenik değilsin hayatım herhangi bir özgünlüğün de yok neden yani bu çaba? aşk çeşmesinin önündeki öpüşmeli video hele... aman allahım kaç saat beklediniz oranın boşalmasını, kaç kişiyle tartıştınız sizin karenize girmemeleri için? hayatında bir kez roma'ya giden aşk çeşmesini ve o kalabalığı gören şu hareketin ne kadar zorlama ne kadar sırf "poz vermek" için olduğunu ve bunun için nasıl savaşlara girildiğini anlar. biliyorum genç insanlar buna özeniyor, gezmeler tozmalar, bedava ürünler, tanınırlık, yakışıklımsı sevgili falan ama yok yani buradan bakınca o kadar basit ki bazı hal ve hareketleri o kadar zorlama ki.

  bazı şeyleri insanlar çalışmadan, emek harcamadan elde edince ve üstüne aileden gelen bir görgülülük hali olmayınca naparsa yapsın iğreti duruyor, bu kızı da tek kelimeyle ifade etmek gerekirse "iğreti" bence.

  7 ağustos 19:49 7 ağustos 19:52

  248. En sonki olaydan sonra kadınların aşağılanması konusunda hassas olduğunu düşünen herkesin damla kalaycık’ı takipten çıkması gerekiyor bence. Kendisini paris tatilindeki görgüsüzlüğü ile tanımıştım, dün de ilayda olayından sonra hesabına Bakayım dedim bakmasaydım keşke. Büyük markaların alışveriş kutularını dolabına dizdirip bunları çekmiş. Paylaşımlarına storylerine 5 dakika bakmam bile yeterli oldu bazılarının birden para kazanması onları gerçekten çok bozuyor

  7 ağustos 10:43

  247. eee damla yarın trendyol kaydırmalı feminist kolye linki verirsin artık ahahahah

  tanım: şöyle bir zamanın içinde yaşayıp bir kadının kendi tercihleriyle/beğenerek/isteyerek elde ettiği dış görünüşüyle alay edebilen başka bir kadın, influencer(?)

  7 ağustos 02:45

  246. hem aldığı en ufak bir eleştiriye(gizlinot: bakın hakaret demiyorum gayet normal bir eleştiri) ilkokul seviyesinde cevaplar verip bir de üstüne "bakın bu kötü kalpliye nasıl haddini bildirdim" diye ifşa eden, hem de asla yerinde olamayacağını bildiği kendi halinde bir kadını tüm takipçileri önünde alenen aşağılayabilen ikiyüzlünün teki. sizi eleştiren herkes kötü kalpli ama siz sütten çıkma ak kaşıksınız evet. işin garip tarafı da fotoğraflarının altı yalaka dolu.

  sen trendyol linki paylaşmaya devam et damla belki ilerde bir louis vuitton çanta daha alabilirsin.

  7 ağustos 00:28 7 ağustos 00:30

  245. Keşke başkasıyla dalga geçmeden önce shop olan karın kaslarını aklına getirseymiş aynen çok komik ve zekisiniz. Toz torbasıyla fotoğraf çekilmeye devam.

  7 ağustos 00:23 7 ağustos 00:23

  244. Coook uzun zaman oluyor, ben bu kizin bir videosunun altına yorum yazmıştım. Geri görüşlü biri değilim ama her videoda sürekli ck sutyen giymen de hoş olmuyor diye. O da bana geri kafalisin olmasan böyle yazmazsın izlemezsen izleme gibisinden yorum yapmıştı. Burdan bile seviyesi belli olan bir insan. Kendi asla eleştirilmeye gelemiyor ama başkalarını kendine bakmaksızın eleştiriyor. Seviyesiz, youtube ünlüsü.

  6 ağustos 23:21

  243. Ne bu kızı ne sude bilmem neyi linç tayfasından adı geçen kimseyi tanımıyorum,burada yazılınca baktım böyle boş,ucuz tipleri tanımadığım için memnun bile oldum.ilaydayı da tesadüfen bir arkadaşımdan duymuş zamanında profiline bakmıştım(eski fotoğraflarını gösteriyordu videoda) oradan hatırlıyorum.ilaydanın yerinde olmak için afedersiniz bir yerlerini yırtan,markalara yalakalık yapan bu kişiler sadece kendilerini rezil etmişler.başlıktaki kişinin profiline baktım ilgili paylaşımı silmiş sanırım...Siz utanır mıydınız ya?

  6 ağustos 19:43

  242. az önce toz torbasıyla foto çekip attığını mı okudum asdfhkl

  tanım ekleyemeden paylaşmışım. tanım: toz torbası ile işbirliği yapan influencer.

  6 ağustos 18:33 6 ağustos 18:38

  241. Ne zaman takipten çıkarsam diye düşünüyordum ta ki İlayda Oymak'a gönderme yapana kadar. Kalbinin bu kadar kötü olacağını düşünmüyordum. Üzgünüm Damla, zorlama ve feminist duyarı kasıp bir kadını aşağılayacak kadar iki yüzlüsün. Unfollow.

  6 ağustos 17:38