yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (255)
  • medya (24)

  255. Makyaj ya da modadan anlamadan nasıl bu kadar kitle edindiğini anlamadığım blogger.

  İhtiyaçlarına göre erkek arkadaş edinen (blogger olmak için ona kıyafet alacak zengin,instagramını güçlendirmesi gereken zamanda fotoğrafçı, 'yurtdışına çıkıyorum' demek için yabancı, okulu bitirmesi gereken zamanda sınavlarında yardımcı olması için öğrenci..) ve bu uğurda harcadığı insanları asla umursamayan biri.

  dün 10:59

  254. Şimdi aşırı işsiz bir insan olduğum ve bu kıza bilendiğim için, kendisi hakkında art arda ikinci girdimi yazacağım. Güya sevgilisi kendisine (link:https://eksiup.com/p/vg2669512w4u bu) ayakkabıları doğum günü hediyesi almış. Bu hediyeyi kendisi ısmarlamadıysa başka hiçbir şey bilmiyorum ben. Bu modeli bir erkeğin seçmeyeceğine o kadar eminim ki...

  15 ekim 22:27 15 ekim 22:28

  253. Hamburga gittiği ilk gün hm home gezmektedir. Hahaha sinirlerim bozuldu ya

  12 ekim 19:12

  252. Güzel bir kız zeki biri de tam olarak bilmiyorum ama 4 yılda fizik mühendisliği okumuş. Ama makyaj olarak hep aynı makyajı yapıyor. İnstagram da hiç denk gelmedim. Videolarına denk geliyordum. keşfet kısmında denk gelince bakayım dedim bu kız bu parayı nereden buluyor. Sürekli yurtdışında sürekli lüks markalar bu zenginliğin kaynağını merak ettim. 

  22 eylül 00:20

  251. Burberry trençkot, chanel ayakkabı ve lv çanta ile trendyol linki koymak mı? Ne? İyi misiniz? Aklınız başınızda mı? 

  Tanım: Aşırı kokoşluk seven biri olarak guilty pleasure tadında arada instagramını stalkladığım ama ne yaparsa yapsın üstünde sakil duran bir kızımız.

  ilgili medya:
  1
  21 eylül 10:37

  250. Sevgili (yazar: Nors skogkatt) a katılıyorum ve arttırıyorum. Özellikle arkadaşı şule ile gittiği gezilerde storylerde ikisi arasındaki tezatlığı izlemek adeta guilty pleasure'ım haline geldi. "İnstalık fotograf" için damla'nın için çektiği çileyi baya güzel özetliyor zaten o paylaşımlar.

  Mesela Şu an prag'ta şule ve başka bir arkadaşı ile gezerken diğer kızlar gayet spor ve tam bir turist rahatlığında gezip anın tadını çıkarırken, bu kızcağız sıcağın altında full makyajını yapıp, high-end yüksek topuklu terlik ve içine hiçbir şey sığmayan but pahalı çantalarını saten trendyol milla elbiseleriyle kombinleyip story çekiyor. Ne denir ki çabana sağlık ama tam bir freak show lol.

  Ayrıca her gittiği yeri konum olarak profiline sabitlediği konusunda takipçisine had bildirdiğiyle gurur duyan kızımız son 1 haftadır hala profilini Prag olarak güncellememişsin, yapmazsan official sayılmaz hatırlatmak istedim.

  16 ağustos 19:11 16 ağustos 19:12

  249. En sonki olaydan sonra kadınların aşağılanması konusunda hassas olduğunu düşünen herkesin damla kalaycık’ı takipten çıkması gerekiyor bence. Kendisini paris tatilindeki görgüsüzlüğü ile tanımıştım, dün de ilayda olayından sonra hesabına Bakayım dedim bakmasaydım keşke. Büyük markaların alışveriş kutularını dolabına dizdirip bunları çekmiş. Paylaşımlarına storylerine 5 dakika bakmam bile yeterli oldu bazılarının birden para kazanması onları gerçekten çok bozuyor

  7 ağustos 10:43

  248. eee damla yarın trendyol kaydırmalı feminist kolye linki verirsin artık ahahahah

  tanım: şöyle bir zamanın içinde yaşayıp bir kadının kendi tercihleriyle/beğenerek/isteyerek elde ettiği dış görünüşüyle alay edebilen başka bir kadın, influencer(?)

  7 ağustos 02:45

  247. hem aldığı en ufak bir eleştiriye(gizlinot: bakın hakaret demiyorum gayet normal bir eleştiri) ilkokul seviyesinde cevaplar verip bir de üstüne "bakın bu kötü kalpliye nasıl haddini bildirdim" diye ifşa eden, hem de asla yerinde olamayacağını bildiği kendi halinde bir kadını tüm takipçileri önünde alenen aşağılayabilen ikiyüzlünün teki. sizi eleştiren herkes kötü kalpli ama siz sütten çıkma ak kaşıksınız evet. işin garip tarafı da fotoğraflarının altı yalaka dolu.

  sen trendyol linki paylaşmaya devam et damla belki ilerde bir louis vuitton çanta daha alabilirsin.

  7 ağustos 00:28 7 ağustos 00:30

  246. Keşke başkasıyla dalga geçmeden önce shop olan karın kaslarını aklına getirseymiş aynen çok komik ve zekisiniz. Toz torbasıyla fotoğraf çekilmeye devam.

  7 ağustos 00:23 7 ağustos 00:23