girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

3. Amir khanın tüm filmlerini izledim, hepsini de izlerim mutlaka. Dangalda da çok duygulandım. Sadece 8 tl diye kampanya yapmışlar onu da anlamadım. Acaba direk o şekilde mi vizyona girdi çok kişi izlesin diye. 

Neyse konuyu işleyişi, verdiği mesajlar gerçekten harika. Gözlerimin dolduğu bir 2-3 sahne oldu. Kesinlikle izlenmesi gereken filmlerden. Müzikal kısmı da baya azdı. 

24 eylül 2017 10:33

2. kesinlikle izlemeniz gereken aamir khan filmi. bir babanın güreşçi olma hayalini maddi sebeplerden dolayı gerçekleştirememesini ve bu hayalini çocuklarının üzerinde gerçekleştirmek isteyişini anlatıyor diyebiliriz. mesajlarla dolu bir film, inceden inceye işliyor resmen. aşırı müzikalden sıkılıyorsanız 1 ya da 2 tane müzikal sahnesi vardı yanlış hatırlamıyorsam. verdiğim paraya, harcadığım zamana değsin diyorsanız kesinlikle gözü kapalı tavsiye ediyorum.

4 eylül 2017 22:44

1. Sanıyorum yarın vizyona girecek olan Aamir Khan filmi.

Filmde Hintli Mahavir Singh Phogat'ın iki kızını nasıl güreşçi yetiştirdiği anlatılıyor.çook güzel bi film. film arayışında olan herkese soundtrack i çok güzel olan bu bollywood filmini öneririm.Helede Aamir Khan seviyorsanız benim en beğendiğim filmi oldu.

17 ağustos 2017 01:48 17 ağustos 2017 01:49