girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (672)
  • medya (34)

672. Kızı ben de sevmiyorum ama kilosuyla dalga geçilmesi de hiç hoşuma gitmiyor. Birinin dış görünüşüyle dalga geçmek zaten etik değil ayrı yeten bu şekilde onu yargılamak da bize yakışmaz. Aşağıdaki girdilere baktım bir sürü kişi boydan verdiği pozla dalga geçmiş. Tamam kız bir sürü kadına saydırıyor olabilir videolarında ama buna tepki göstermenin yolu bu değil. Bu şekilde kiloyla aşağıladığınızda sizin o kızdan ne farkınız kalıyor? Açık konuşayım ben de kilolu bir insanım ve böyle bir insana bu şekilde tepki vermeniz benim zoruma gidiyor. Benim gibi kaç tane kilo problemi olan insanın da zoruna gidiyordur. Kızı beğenmiyorsanız izlemeyin ama bu tarz yorumlar yaparken de başkalarını da rahatsız ettiğinizi unutmayın.

14 haziran 20:18

671. bu kızı kim niye seviyor anlamıyorum. her türlü yalan reklam, insanları dış görünüşüne göre aşağılama, insanların cinsel kimliklerini kullanarak popülerite kazanmaya çalışmak...

bir de dikkat çekmek için burcu esmersoyla cüzdan muhabbeti yapıyor hala, kocaman başlık atmışlar. burcu esmersoy zaten o kadar rahat bir şekilde söylüyordu ki cüzdan almadığını, benimsemiş yani bu olayı. o kadar tepki çekmesine rağmen hala 'aman yediğimiz iki salata' diyebiliyor.

en çok da onun hareketlerini espri sanıp örnek alan küçük takipçilerine üzülüyorum. tabi kendisi rujlarının parasını yiyip, watsonsla işbirliği yapmaktan bunları düşünemiyor olabilir.

14 haziran 01:32

670. insanlar onu, “samimi” diye sevdi. yersen tabi. sonra da şu algı yapılmaya başlandı, “danla bilic aslında bir proje, aslında çok kibar bir kız.” gerçek hayatında hiç de kibar biri olduğunu düşünmüyorum. zaten popülerlik uğruna futbolcu düşüren, trans taklidi yapan bir bireyden çok da kibar olması beklenemez ayrı da.

yalnız bitişini hızlandıran olay bence şeyma subaşı’na sataşmakla oldu. zaten kendi kendisini bitirmeye de epey meraklı. şimdi de hızla tırmandığı zirveden hızla düşüyor. ha bu arada yiyeceğini yedi, kazanacağını kazandı ve %200 kar ile ürünlerini insanlara yedirdi. 

watsons ile işbirliği yaparak da tüyünü dikti. bir zamanların sevilen fenomeni olarak anılır 10 yıl içinde artık.

13 haziran 21:56


669. Popülaritesi yavaş yavaş söndü,bakalım temelli ne zaman bitecek.

13 haziran 21:03

668. Eleştirilecek çok şey yaptı şimdiye kadar ama watsons için video çekerek kendini bitirmiş youtuber.

13 haziran 16:26

667. çok alakasız ama bugün kimi gördüysem "danla biliçe nolmuş yaa" dedi. ben de nolmuş diye baktım ama bıraktığım gibi. caps falan düştü herhalde sosyal medyaya.

kimse için bunu söylemek istemezdim ama karmanın acı bir örneği resmen.

8 haziran 04:02

666. Son Oburiks cosplay'ini çok beğendiğim YouTuber.

7 haziran 16:44


665. Sürekli tamek reklamı yapmasından gına gelen youtuber. Bu zayiflatmayan zayıflama olayına da diyetisyenin reklamını yapmak için bulaştığını düşünüyorum. Nitekim kötü bi reklam oldu, damla aksine kilo almış

7 haziran 12:44

664. kilosu umrumda bile değil. ancak makyajdan çok acaba gene kime laf soktu bu ya diye düşündüren youtuber. göründüğü kadar mutlu olsa, bunlarla uğraşmaz.

7 haziran 11:28

663. Hayaller&hayatlar

ilgili medya:
1
7 haziran 01:01