danla bilic

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (599)
  • medya (29)

599. Gigi hadid makyajında farklı bir lens kullansaydı daha çok benzeyebilirdi diye düşünüyorum. Lens çok kötü durmuş.

bugün 20:35

598. yiğidi öldür hakkını yeme, gigi hadid makyajı güzel olmuştur. o kadar alakasız yüz hatlarında benzerlik oluşturması başarılı bence.

bugün 20:31

597. Kendisinin sitesinde sattığı new well i bugün hakmarda gördüm. Yarın gidersem resim atarım hahaha

bugün 19:35


596. gigi'ye inanılmaz benzeten sadece ben miyim diye düşündürdü. aynısı olmuş o makyajla..

bugün 19:16

595. (gbkz: başıma bir iş gelmeyecekse) gigi hadid makyajını beğendiğim youtuber. duygu özaslan haterı değilim ama duygu’nun gigi hadid makyajında sadece videonun kapağına bakarak gigi hadid makyajı olduğunu anlamak bence mümkün değilken danla’nın videosunda sadece kapağı görsem ”gigi hadid makyajı yapmış.” der miydim? derdim. duygu’nun o videoyu çektiği zamanda eleştiri almayıp danla’nın eleştiri yağmuruna tutulması kızın kilosuyla alakalı. biri sırf kilolu olduğu için manken makyajı yapamaz diye bir kaide mi var? 

bugün 18:52

594. Bir gigi hadid makyajı yapmış gece sakın bakmayın. Ifot genç görünmek için botox yaptırmıştı ya hani korkunç gözüküyordu ona benzemiş.

dün 13:38

593. Ki ben açıp danla'nın videosunu izlediysem la casa de papel'in spoiler'ını yemeyi hak etmişimdir. Müstehak yani bana.

Tanım: Henüz 3 bölüm izlediğim ve yarın gün boyu devamını bitireceğim diziyle ilgili dev spoiler vermiş densiz youtuber kişisi.

15 şubat 02:21


592. Fondöten satışına başlamış fakat neden paketlemesinde kendi marka ismini kullanmamış anlamadım. 

11 şubat 20:39

591. Allahımm yine instagramda sürmüş yüzünün yarısına ruh gibi fondöteni, fark ortada falan diyor. Kızım. O fondöten senin rengin bile değil. Bi kendine gel aylık kaç bin lira kazanıyosun ne new well'i ne derma make up'ı ya. Allam alıp yüzüne sürdüğü yetmiyor bi de marifet gibi sitesinde satışa koymuş. Delirecem. İhtiyacın mı var ya? Aç mısın açıkta mısın? 

9 şubat 21:26

590. yani ben doğal ve rahatı yorumlarınız umrumda değil deyip kendisini eleştirenlere sürekli laf sokması neyin kafası acaba ? youtube da twitterda kendisine eleştiri yapanlara laf soktu yetmedi şimdi ekşi sözlüğü basmış. ekşi sözlük yorumlarına cevap veriyorum videosu yetmemiş demek ki haha ama kendisi hakkındaki hiçbir eleştiriyi takmıyor umursamıyor. yersen

bide hala kendisi hakkında yalan söylemesi çok komiğime gidiyor. buna sormuşlar gerçek ismin neslihan damla akdemir iken neden danla yı kullanıyorsun diye. buda cevap vermiş arkadaşlarım damla yı danla ile karıştırıyordu bana danla diyordu ondan yaptım diye ya sakjdhkadhka böyle birşeyi ilk defa duyuyorum. hani mesela meryem can gibi bir isim olsa millet soyadını imin sansa anlarım ama damla yı danla sanmak neyin kafası ki benim ismim de damla ve bugüne kadar kimse bana danla demedi . amaumudumu yitirmemeyim belki diyen olur. umut işte.ha olayın gerçeği ne derseniz medya kısmında biri atmıştı bu danla evliymiş kocası damlam diye seviyormuş bunu aldatmış boşanmışlar bunalıma girip ismini değiştirmiş. ha diyebilirsiniz ki bunu anlatamaz ki özel zaten ki öyle ama o zaman yayın öncesi hayatımla ilgili soru istemiyorum de cevaplama , yalan söylemekten daha iyi yani.

ayrıca ekşideki sorulara verdiği kendini yansıtmıyordu . bilerek sakin sakin cevap vermiş bide tanımadan eleştiriyorlar tanısalar severler demiş ama sen tanımadığın kıza cilt bakımı yaptır suratını görünce kusasım geliyor demedim mi ? sen insanları tanımadan yargılıyorsun ama ? şaka gibi cidden.

ve bununla video çeken ünlüler de ... ne biliyim allah akıl fikir versin

6 şubat 16:46