girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (781)
  • medya (36)

781. izleyenlerin porsche mecan aldırdığı youtuber. hiç izlemedim ve instagramda keşfette sürekli karşıma çıktığı için engelledim. bir sürü sayfada capsleri yapılıyor videolarından. büyük ihtimalle kendi ajansı yapıyordur. onlara da gülmüyorum. komik değil, bağırıyor ve inanılmaz kaba.

dün 13:39

780. Youtuber. Amaçsız olanından.

Seçim dönemi haricinde hiçbir şeyini tasvip etmiyordum, bir de hayvanlarla alakalı hassasiyeti haricinde tabii.

Gerçi hayvanlar hakkında herkes hassas olmalı orası ayrı da. 

Neyse, baydı - hala izleyen var mı ki bu kızı? Hele o son kilo ile alakalı durumundan sonra?

Paraya para demeyip bir spor koçu tutmadan ameliyat olmak? Ne diyeyim...

23 eylül 21:40

779. Fallingstars temalı çektiği resimdeki araç porsche - macan imiş.

Aracın 2018 model, ikinci el fiyatı yaklaşık 105bin euro (778 bin türk lirası)

Daha da söyleyecek bir şeyim yok. 

23 eylül 19:39


778. sitenin girisinde range' i ile basarak gittigini gordum ayni apartmanda oturuyormusuz.Goruyor musun nereden nereye. Ogrencisin tek basina rezidansta oturuyorsun altinda yeni model range var. Icim aciyor gercekten, bu ulkede unlu ve zengin olmak cok kolaymis arkadaslar. Isi misi birakiyorum ben, youtube isine girip herkese geciren videolar cekecegim.

edit: taslaga atmistim bu girdiyi ve okumadan paylastim.Cok onemli bir bilgi oldugu icin dogrulugunun kesin olmasi gerektigini dusunuyorum ve sizden ozur dilerim. evet paristeymis kendisi takip etmedigim icin bilmiyorum malesef...

edit: cok merak eden oluyorsa Atasehir'de oturuyor kendisi.

23 eylül 13:20 23 eylül 14:19

777. Para için her şeyi yapabilecek bir karakterde kendisi. İlk videolarıyla şuanki kişinin alakası yok. Ayrıca yaptırdığı estetiklerle güzelliğini de mahvetmiş. Mide ameliyatına zaten yorum yok. Spor yapsa, verilmeyecek kilolar değil onlar. Ameliyatı da bedava yaptılar galiba:d

23 eylül 00:46 23 eylül 00:47

776. takipçilerinin yaş ortalaması gittikçe düşüyor. 12-16 yaş aralığına hitap ettiğini düşünüyorum. ilk başta izlendi ama çevremde şu an izleyen pek yok yaşıtlarımdan.

dedikoducu, kadın düşmanı, samimiyetsiz kadın.

21 eylül 13:37

775. fazlasıyla itici insan.

baştan beri hiçbir zaman sevimli bulamadım. ilgi manyağı. önce lbgt ile daha sonra futbolcular ile denemiş bir şekilde ajansla ünlü oldu. sonunda rahatladı herkese istediği hakareti edip, dedikodu yapıp kendisine aynı tavır yapılınca zırlayan biri.

kusura bakmasın ama türk insanı o kadar acımasız değil. danla herkesi dış görünüşü ile yargılamasaydı, insanlarla dalga geçmeseydi kimse kilosunu falan bu kadar konuşmazdı.

herkes hakettiğini.

20 eylül 22:35


774. birkaç gün önce sevgilisi ile ayrıldıklarını duyurduğunda dedikodu yapanlara "şizolar" demişti instagram storysinde. bulursam medyaya da ekleyeceğim. dedem şizofreni hastasıydı, ben daha 6-7 yaşındaydım vefat ettiğinde. çok az anım var onunla ama hastalığın ne kadar zor olduğunu biliyorum. böyle insanların diline düştüğünü görünce çok üzülüyorum. özellikle milyon takipçisi olan insanlar daha bilinçli kullanmalılar bu kelimeleri. özenle seçmeliler.

sanırım daha sonra googleda şizofreni vs arattığım için bana bugün önerilen videolarda depresyondayım başlıklı bir video denk geldi. açtım izliyorum, kız türk-amerikan bir vlogger. sadece depresyona değil, alzeimer, kanser, şizofreni gibi hastalıklara ilgi çekmek istiyorum. bunlar dalga geçilecek şeyler değil diyor. lisedeki bir anısından bahsediyor. çok arkadaşının teyzesi alzeimermış, çok yakın oldukları için bir tek o biliyormuş. arkadaşarla oturuyorlarmış biri "off yine unuttum kesin alzeimer olcam" gibi bi şey demiş. teyzesi alzeimer olan arkadaşımla kısacık bir bakıştık. bu hastalıklar çok yaygın ve kimde var yok bilemeyiz. böyle şakalar yapmayalım falan diyor devamında. gerçekten dünya tatlısı bir kız. 200 kadar subscriberi var ama size bir şeyler katabiliyorsam katmak isterim diye böyle hassas bir konuda konuşuyor.

öbür tarafta kadınları aşağılayan gergedan suratlı diyen daha sonra da kilo vermek için spor yapmak yerine mide ameliyatı olan, hakkında konuşanlara şizo diyen milyonlarca takipçisi olan danla bilic. ne diyeyim kızlar biz de bunlara prim veriyoruz.

(link: https://youtu.be/gjR519YcAQk merak edenler için bahsettiğim video)

20 eylül 22:26

773. aşkım kapışmak zamanında söylemişti ayrılırlar diye danla'nın ergenus takipçileri adamı linç etmişlerdi. adam haklı çıktı bu ilişkide danla'nın terazisi daha ağır bastı tatlıcı beyde ayrıldı.

19 eylül 18:44

772. Geçenlerde tatlıcının ne kadar tatlı, yakışıklı olduğunu ve danlayla gerçekten yakıştıklarını söyleyip arkadaşlarla bir iç geçirmiştik. Maşallah dediğim iki gün yaşamıyor :/

19 eylül 10:40