danla bilic

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (593)
  • medya (31)

593. az önce instagram’da denk geldiğim ashley blue defrancesco isimli instavlogger’la aşırı benzeşen kadın. Özellikle ağız yapıları ve mimikleri, danla sanıp açtım videoyu zaten. 

bugün 18:12

592. kesinlikle laf sokmak ya da polemik olsun diye söylemiyorum ama bana kalırsa gezmek kadar gezecek kadar parayı nereden nasıl bulduğun da önemli. dünyayı gezmek en büyük isteklerimden biri hatta okula giderken kendimi "okumadan neyle geziceksin kız baban ali ağaoğlu mu?" diye motive ederim. yine de bunu elimden geldiğince başkasını aşağılamadan yapmak isterim.

5 aralık 01:04

591. Videolarını izlemiyorum hatta kendisini hiç sevmiyorum ama takip ediyorum neden çünkü bilmem lazım neler dönüyor neler yapılıyor diye neyse. Onca negatif özelliğinin arasında olup sevdiğim iki şeyden biri hayvan sevgisi biri de gezmesi. Çünkü ciddi para kazanıyor ve biraz da gezip görmeye harcaması ya da zaman ayırmasını sevdim. Hepimizin çalışma ve para kazanma motivasyonu farklı ama benim amaçlarımdan biri gezmek olduğundan hoşuma gitti işte. Yoksa asla bana hitap eden biri değil. Ayrıca ruj çıkarmasını da çok manasız bulanlardanım. 

25 kasım 18:57

590. bu gün itibariyle takipçilerine new well diye bir markanın derma isimli fondötenini önermiş olan şahıs. senelerdir makyaja merakım var, hepsine sahip olmasam da bir çok markayı bildiğimi düşünüyorum. ama tavsiye ettiği markayı sadece fake the balm, mac vs. satan instagram butiklerinde görmüştüm. lütfen yanlışım varsa düzeltiniz.  danlanın kaçıncı falsosu zaten kim bilir, siyoz muydu neydi bir leke kremi önerdi aylarca halbuki kendi cildi çil ve leke dolu. diamond hair diye bir saç ürünü öneriyor ama saçları kaynak diye biliyorum ben. hayır madem o kadar takipçin, kitlen var düzgün markalarla çalışsana. bu kadar sansasyon yaratan biri olmasa ve bilmesem takipçileri fake olan bir hesap zannederdim kendisini. gerçekten bu merdiven altı firmaların reklamlarını utanmadan yayınlaması innnnanılmaz bayağı ve varoş biri olduğunu gösteriyor. her videonda bir sürü high end ürün kullan, sonra böyle markaları tavsiye et. insan utanır. aaaağğğ şahika koçarslanlı gibi ayağımı yere vuruyorum şu an. 

23 kasım 00:12


589. Oturunca diğer konuklara sırıtıp Petek Dinçöz ün omuz Hareketini yaptı ya. Biraz kültürlü görünmeye çalışsa ölür çünkü danla doğal bir insan.

22 kasım 19:58

588. danla için aktıkça akıyor bu ay maşallah. women's style dergisine çıkıyormuş. bilmeyenler için yağmur vardar'ın "yazarlık" yaptığı dergi. yakışırlar hani. iyi bir ikili olmuş.

22 kasım 19:58

587. (link: https://www.youtube.com/watch?v=4PrKUo0RZGk linkteki ) videoda 19:16'da meşhur tatlıcı görünüyor. burdaki sherlock süslüler zaten çocuğun kim olduğunu çook önceden öğrenip görselleri eklemişlerdi buraya. merak eden varsa videoya da bakabilir.

danla bilic bu çocuğu sosyal medya kullanmaz, çok cool falan diye anlattı ama elinden telefon düşmedi. bilemiyorum altan.

22 kasım 14:36

586. Ekşide biri o çok söylediği yalaktan artık su içebilir yazmış ahahah

20 kasım 00:32

585. Danla'yı dış görünüşle dalga geçiyor diye eleştirenlerin kızı kilosuyla vurma çabası komik :d

19 kasım 16:07

584. Beyaz showdaki halinden sonra " bu şey değil mi ya alt geçitlerde, duvarlarda posteri asılan arabesk türkücü kadın" ah danielaa ilahi adalet mi yoksa instagram vs gerçek hayat mı desem bilemedim. 

19 kasım 15:50 - 19 kasım 15:50