girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (660)
  • medya (28)

660. Zayıflamaya karar verdiğini duyunca sık sık bakıyordum profiline, motivasyon olur diye. Gerçi tahmin ediyordum personal trainer reklamı, diyetisyen reklamı vs  göreceğimi fakat bugün sayfasında hikayesinde saçma sapan bir zayıflama ürünü gördüğümde şok oldum. Para için insan sağlığını alt üst edebilecek bir ürünü; hiç denemeden reklamını yapmak, makyaj malzemesi reklamı yapmak gibi bir şey değil, umarım devamı gelmez, takip eden insanlar kanıp o ürünlere saldırmaz.

dün 22:07

659. sinoz leke kremi reklamından clinique yüz nemlendirici reklamına terfi etmiş youtuber.

13 nisan 16:11

658. Başlarda eğleniyordum izlerken, şimdi ise bakmıyorum bile. Sözlükte denk gelince göz gezdirdim başlığa, kavgalar cevaplar vs. Zerre ilgilenmiyorum. Sadece bir tanıdığım ısrarla danla bilinç diyor,aklıma hep o geliyor. Bu kadar. 

10 nisan 01:23


657. Ezgi fındıkla olan fotoğrafı korkutmuştur. Patlayacak gibi duruyor ikisinin de dudağı

7 nisan 10:22

656. dün sinannın attığı ikinci video ile patır patır giden takipçileri aşırı bir hızla geri gelen youtuber.ben bunların markalardan gelenler videosuna geri takibe aldığını da hiç sanmıyorum.saatte 1000 kişi hımmmm.

7 nisan 00:14

655. ne yazacağımı şaşırdım.iki ucu b*klu değnek mi desem.

birkaç gün önce gittiğim kafede oturup kahvemi içerken sinan'ın "kovuldum" videosuna denk geldim izledim.(sonuçta o kadar gülen sinanı bende merak ediyordum) ondan sonra danla'nın videosunu izledim.sonra sinan tekrar iddialara cevap mahiyetinde video yayınladı.sonra burak güngör,berkecan güven birde berkcanın yanında agresif bir adam var haa birde aşkım kapışmak diye yürüdü.hala da videolar yürüyor gibi görünüyor.

özellikle aşkım kapışmağı ayıpladım ve bu konuda danlaya katılıyorum.aşkım kahvede oturmuş ağzını yaya yaya danla bilic gibi kızınız olsun istermisiniz?o kahvedeki adamlar danlayı tanımaz etmez.bence aşkımınki gereksiz yere burnunu sokmaktı.

sinanla çalışanda sonra yolunu ayıran da danla.iki tarafında birbirini birşeye kurban gittiği kesin.

danla senin en büyük hatan sinanın başka kızla ilgili olan yazışmalarını ifşalaman.sonuçta hepimizin sinirlendiği insanlar var ki sen milyonların takip ettiği bir youtubersın.ayrıca göbeği açık kızlarla ilgili twitter yazışmaların çok cahilce! göbeği açık kızlar için tecavüzün meşrulaştırılması.ya baş veya vücut açık kapalı.sen diyorsun ya videolarında sanane.o zaman göbeği açık kapalı kızlarda sanane! bu yazışmaların da hiç hoş değil! ayrıca danla kameraman editör bilmiyorum demen bir garip.sonuçta bir pr şirketi ile çalışıyorsun!

geldim sinan'a.sende rujcu bilmem neci boşver ya danlayla mahkeme sürecinde olsanız bile rujcu falan lakapları.senin kanalında da "eski sevgililerimi arıyorum" videona denk geldim.kızları arayıp samimiyetsiz şekilde alay ede ede 14 şubatını kutluyosun.ruj konusunda da rujun maliyeti 8 tl niye diyorsun?sonuçta o ruju 8 liradan yapıp 50 liraya sattığı zamanlar da sen o rujların parasıyla ekmek yemedin mi?

sonuç: iki tarafında eleştirilmeye açık tarafları var.kimseye %100 haklı diyemiyorum ama bir gerçek var en kızdığım aşkım kapışmak

6 nisan 16:16

654. iki taraf da kendince haklı olabilir belki. ortada büyük bir ego savaşı var.

gördüğüm kadarıyla ikisi de baskın karakterler, dolayısıyla biri diğerinin laflarının altında kalmayı kendine yediremiyor.

ortada dönen iddialara kendi gözümle şahit olmadığım müddetçe şu haklıdır bu haklıdır diyemem. gerçi hakikaten beni de ilgilendirmez ama;

-ikisinin de haklılığı, "mağduriyetlerini" sosyal medya üzerinden paylaştıkları an bitmiştir bence. ya da her iki taraf karşı tarafın da haklı olduğu kısımlar olduğunu düşündüğü için bu videoları paylaşarak, takipçilerinin kendilerini ikna etmesini istemiş olabilir. bilemiyorum.

ben hiçbir zaman, ağır ergen dönemlerimde bile, yakın bir arkadaşımla problem yaşadığımda sosyal medyadan laf sokmadım. biriyle iletişimimi kesmeye karar vermişsem eğer, onu hayatımdan tamamen çıkarırım, yoksayarım. o yüzden o bana bu dedi, şu bana şunu söyledi, o şunu paylaştı bıdı bıdıları bana hep garip ve anlamsız gelmiştir.

yakın arkadaşımla bir problemim varsa arar çözmeye çalışırım. ha çözemiyor muyum o zaman hakikaten çıkarırım hayatımdan, herkes kendi yoluna bakar. eğer danla ve sinan arasındaki problem ve kırgınlığın sebebi bu sözde yakın arkadaşlıklarıysa, bu sorunlar ve sonrasında yaşananlar bu kadar göz önünde olmamalıydı.

danla'yı her şekilde eleştirebilirim fakat asla aptal bir kadın diyemem.çoğu konu hakkında kafası zehir gibi çalışıyor. bu fitili ateşleyen screenshotları paylaştığında neler olacağını elbette tahmin edebiliyordu.

aynı şekilde sinan da, aylar sonra bu mevzuyu bir videoyla hortlattığında sonrasında neler olabileceğini hesap edebilecek kapasitede bir insan.

e şimdi, sosyal medyada gördüğümüz her şeye lapppsss diye sorgusuz sualsiz atlamadan, biraz şüpheci yaklaşarak; reklamın iyisi kötüsü olmaz mantığıyla bakarsak, bu son olaylar ikisine de popülarite kazandıran yapay bir gündem oluştuğuna göre buna danışıklı dövüş de diyebilir miyiz?

yoksa hakikaten onaylanma, takdir edilme açlığını bastırmaya çalışan iki şişkin egonun savaşından mı bahsediyoruz?

ve şu an kendime tekrar soruyorum: bütün bunlardan banane, neden bu konu hakkında bir girdi yazıyorum?

ve cevabımı da veriyorum: boş geçen bir perşembe akşamını doldurmaya çalışıp daha da boşalttığım için bu mevzuya kafa yorarak buraya bunları yazıyorum.

yuğtup batağı çok tehlikeli çooook...

6 nisan 01:41


653. İki videoyuda dayanabildiğim kadar izledim, iki kişiye de bazı noktalarda hak verdim.

Bence şöyle bir şey var, danla sinanı popüler olmaya başladığı için değil de metinlerde danlayı ezdiği/bozduğu için geri plana atmak istemiş olabilir. Eğitimiyle bi şeylerle dalga geçer gibi laf sokar gibi konuşmalar vardı sanki. Bana asıl sıkıntısı buymuş gibi geliyor.

5 nisan 23:05

652. Cips , çikolata , kola üçlümü hazırladım sinan binay 'ın cevabını izlemeye gidiyorum

5 nisan 21:33

651. heheyy ben geldim. danla'nın videosundaki iddialara cevap veriyorum dermişim. filmin sonunda sinan binay ben çıkıyormuşum assfsgs

goygoyu bırakıyorum. dramaları severim, dramalar da beni sever. şahin bakışı keskinliğiyle bütün videoları izledim. ilk olarak şunu söylemek isterim. danla bilic ve arda kofoğlu konuyu anlamamış asadsg

sinan'ın ilk videosunda söylediği "maliyeti 8 lira olanın karı çok olur" lafı hem gerçeği yansıtıyordu hem bir metafordu. bunu anlamamışlar ya cidden. ucuzluktan kastı aslen arda kofoğlu ve danla bilic'ti. danla bahsetmiş ki bunun deposu var çalışanı var sigortası var... aynı şeyleri patronum indirim isteyenlere de söylüyor asadafdf işin aslının o kadar dramatik olmadığını biliyoruz, bunu bir cebe koyalım. elinde olsa o an ağlayacak. kız o rujlardan kazandığın paralarla ekibinle beraber dünyayı dolaşıyorsunuz, dur hele ağlama bi!

danla'nın videosu 40 dk olduğu için hızı 1.5 kata çıkarıp izledim. bunu unutarak danla ne kadar agresif konuşuyor ya dedim:)))) neyse, sinan'ın yükselmesinden duyduğu kaygıyı belirtmiş. caps lock ailecek güldük caps lock. kız! çocuğu hiç görmedik bile, hiç kamera önüne çıkmadı. bende o zamanlar, çok çekingen çirkin çocuk algısı oluşmuştu. videolarda sinan diye sen yırtınmışsın hatta böyle olmasını özellikle istemişsin. bu bizzat senin ve sinan'ın ortak beyanınız. daha sonra çocuk bozulmuş onu proceden alınca ve istifa etmiş, daha daha sonra sen "sinan takipçilerimden birine yavşadı ondan kovdum" dedin. yılanların kraliçesisin yemin ederim. bence o konuya da bir açıklık getir. neden böyle bir yalan söyledin mesela?

başka bir iddiasına cevap vereyim adssdfsag 'benimle küstü' demişsin. len sen patronunla oturup çocuğun arkasından dedikodu yapıp işini değiştirmek istemişsin, alnından mı öpseydi? biri bana aynı şeyi yapsa gidip mahallesinin ortasında bağırırdım. aynı şey danla'ya da yapılsaydı o da aynısını yapardı :D

neyse iddialara daha fazla cevap veremeyeceğim, bu kadar zaman ayırdığım yeter. sevgili danla; yılan olduğunu biliyordum ama duygu'yla olan videonda sana üzülmüştüm. çünkü duygu daha yılan duruyordu. meğer asıl cevher hala sendeymiş. hepinize saygılar sevgiler.

5 nisan 21:24 5 nisan 21:30