girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (725)
  • medya (33)

725. kilolu insanlara “ayı” diyen, çok geçmeden bir televizyon programına yirmi otuz kilo fazlasıyla yusyuvarlak şekilde çıkan, kötü karmanın tır gibi ezip geçtiği insan. 

ilgili medya:
1
bugün 13:50

724. bu sözlükte danla biliç de savunuldu ya hiçbir şey demiyorum gerçekten. baştan sona fail bir insan kendisi. hiçbir hareketini beğenmiyorum ve kusura bakmasın ama azıcık eğitim alsın, kendini geliştirsin, bu kadar bomboş olmamalı bir insan. kadınları aşağılayan söylemlerine falan değinmiyorum bile. "ötede oynasın" dediğim insan türü.

tüp mide ameliyatına gelecek olursak, kardeşim oldu aynı ameliyatı ve obezite hastasıydı. belli bir kilo sınırı olması gerekiyor. kendisi o sınırda değil. nasıl olacak çok merak ediyorum. şuan 75-80 civarı olduğunu varsaysak en az 15 kilo daha alması lazım. sonrasında verirken çok hızlı verildiği için sarkma mutlaka ama mutlaka oluyor. yani bi insan kendine keyfi olarak bunu neden yapar anlamıyorum.

milletin her şeyini eleştir, kendine gelince iradeni dahi tutama. karma mı denir, allah'ın sopası yok mu denir bilemem ama birilerinin ahının tuttuğu kesin. saçma sapan yaptığı reklamlara kanıp o ürünleri tüketenler düşünsün artık ne diyeyim. takip dahi etmiyorum, buradan öğreniyorum saçmalıklarını. düşüşün başladı zaten danla, bir önce hayatımızdan komple çıkarsın umarım.

not: lütfen danla'yla ilgili feminizm kasmayın. benim kendisine tahammülüm bitti. feminizmim de hoşgörüm de danla'ya kadar yok, üzgünüm.

bugün 10:46 ed.bugün 12:12

723. karma ikonu olabilecek youtuberdir kendisi. ameliyat olayı doğru ise çok üzüldüm. kendisi bundan yaklaşık iki sene evvel normal kiloda biri iken muhtemelen beslenme düzensizliğinden dolayı kilolarından kurtulamadı. hormonal sorunu olan, sağlıklı beslenip kilolarından kurtulamayan kişilerin ameliyat olması normal ancak kendisinin bu problemleri yoksa kilo verebilir. ama şu da lazım önce insanlara sonra kendine dürüst olmalı. yaptığı tamek reklamı ile çok para kazanmış olabilir ama insanları sağlıksız şeylere yönlendirip de bunun kendine dönmemesini beklemesin. bir de günde 2 kutu içiyorum diyordu...ben de kilo problemi yaşayan biriyim instagam sayfamda vardı düzene girmek için açtığım. tamek reklamları o zaman keşfetime çok düşüyordu.bu durumu kendisine de yazdım ama tabiki umrunda olmamıştır. kendini dobra diye tanıtıp bu işlere girenleri aksine ikiyüzlü ve korkak buluyorum. ameliyat kendi tercihi ama muhtemelen kendi gibi bir doktor bulup bunu yapacak. yazarlarında bahsettiği deniz seki'ye önce kilo aldırıp sonra ameliyat yapan doktorlar var malesef. kendinle barışık olmak ayrı bir konudur ama kilo da bir sağlık sorunudur. bu sorunu kabul ettiğini söyleyip spor yapsa ya da reklam yerine sağlıklı tercihler sunsa insanlara daha faydalı olacak. videolarında, konuşmalarında kendimle barışığım deyip aslında kendi eksiklerini yamalarcasına insanların yüzüne(gizlinot: bkz: tepkikolik gözde,nikkie), boyuna, kilosuna ve daha nicesine sataşmaz umarım artık.

dün 23:41


722. Cehaletin maharet olduğu canım ülkemde, zengin ve popüler olmanın kısa yolunu bulmuş akıllı kadın. Ama bazen hem karnım doysun, hem pastam dursun diyor. O kadar radikal konuşuyorsa, bir kısım insanın da takdirini kaybetmeyi göze alması gerekli. son günlerde berat beyi de göremiyorum yanında pek..

dün 23:20

721. yanlışı yanlışla karşılamanın etik olduğunu düşünmüyorum. evet, danla'nın yaptığı pek çok şey de hepimiz için etik değil ama bu yapılan davranışı meşrulaştırmaz diye düşünüyorum. ama bunu o zaman konuşmak gerekmez miydi? varsayım üzerine konuşuluyor şu an.

dün 23:03 ed.bugün 12:13

720. karma diyince akla kendisi geliyor resmen artık. maddi durumu gayet yerinde. yapacağı şey gayet basit aslında. diyetisyen eşliğinde kontrollü beslenmek ve spor yapmak. maddi hiçbir problemi yok. sağlık problemi olduğunu da düşünmüyorum. hala kilo verebilecek seviyedeyken, ameliyat oluyormuş. üzüldüm kendisi adına. yapacağı tek şey biraz iradeydi oysaki. 

o kadar insanın kalbini kırdı ki, o kadar insanı bozdu ki, şaşırmıyorum artık yaşadıklarına. bu ifşa muhabbetinde de, söz konusu yazarın gereksiz üstüne gidildiğini düşünüyorum. 

sanki karşısında etiği, ifşayı çok önemseyen biri var. yukarıda da dedikleri gibi, bugün ameliyatla kilo verir yarın detoks suyuyla kilo verdiğini söyler bunu da beklerim. 

dün 20:28 dün 20:32

719. Ameliyat ifşası olmasaydı çıkıp kendisi söyler miydi bilmiyorum. Güvenmediğim için, şunlarla zayıfladım diye ürün reklamı yapardı gibi geliyor. Hoş bana ameliyat da reklamlı gibi geldi.

Tam Danla'ya karşı haksızlık oluyor diyeceğim ama aklıma eski videosunun birinde sesinin duyulmadığını bildiği için şişman kadına denize girerken "çüşş" tarzı bi söylemi geliyor ve vazgeçiyorum.

Ektiğini biçer herkes.

dün 20:02 dün 20:49


718. diyet yapmaya çalıştı beceremedi, sonra bir sürü diyet ürünü reklamı yapmaya başladı zayıflama içeçekleri,tamek,diyetisyen. fakat hiç biri işe yaramadı ki tüp mide ameliyatı olmaya karar verdi. belki de ameliyat parasını çıkarmıştır kjaskda

ayrıca bu ifşa olayını gayet haketti. sen izlenmen artsın diye düşüp kalkıyorlar gibi çirkin bir üslupla dedikodu çevir sonra da böyle ifşan patlasın hahah

dün 19:32

717. İyi de, zaten irem sak “ziynet sali mi?” Diye sorduğunda danla yok Ne alakası var demişti. Nerden ona bağlandı anlamadım

dün 15:25

716. Halil Söyletmez iddiaları "Arkadaşlar, malum haber yalan. Evliliğe doğru giden düzenli bir ilişkim var. (Hepiniz biliyorsunuz) Belli ki birilerinin canı sıkılmış. İyi eğlenceler." Diyerek yalanlamıştır.

dün 15:17