danla bilic

girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (619)
  • medya (29)

619. Zayıfken aşırı güzelmiş bu kız. Bir de o turuncu saçlı halini değil de sarı saçlı halini beğeniyorum ben. Sarı saçlı halini o kadar beğendim ki gidip yaptırıcam aynısını hatta

19 ocak 12:53

618. youtubela bu kadar zengin olduğu düşünülen kişi

bu kişinin youtubedan önce de gayet zengin olduğunu düşünen bir ben miyim?

kızılıyor da youtube araba aldırmış diye...kim izleyip kazandırdıysa kimse söylemiyor zaten

18 ocak 21:50 18 ocak 21:50

617. makyaj videosu çektiği zamanlar asla açıp izlemezdim, izleyenleri de anlamazdım sürekli çeşitli kızları eleştirdiği için. ama şu duygu özaslanla çektiği videodan sonra danlaya aşırı sempati duymaya başladım ve bütün seyehat videolarını izledim. resmen guilty pleasure ım oldu.

17 ocak 22:16

616. ekşi sözlük girdilerini okuduğu videosunda ekibi girdileri özenle seçmiş; seçilen girdilerin çoğu olumlu ve nötr yorum içeriyor, olumsuz olanlardan bir iki tane seçilmiş. herhalde danla'yı demoralize etmemek için de, e ne anladım ben bu işten? bizim sözlüğe de bekleriz danla, bence asıl analizler burada (gizlinot: swh).

ayrıca, arada biraz kitap oku, kelime dağarcığında ciddi sıkıntı var.

15 ocak 23:35


615. Sevenlerine ayip olmasin ama kendisi halk arasinda pide suratli diye tabir edilen tipolojiye giriyor bence.

14 ocak 14:59

614. Bilerek mi yaptılar yoksa video editlenirken gözden mi kaçtı bilmiyorum. Sabah sevgili (yazar: birujsurupcikacagim)'ın   "ucunda, çıktı çıkacak" entrysini görünce merak edip açtım videoyu. Smoothie'ler için sansürsüz " şov a.... k......m şov" dedi bağıra bağıra. Of abi ne iğrençsin ya diye kapattım bilgisayar ekranını. Bok muhabbeti bile midemi bu kadar bulandırmamıştı emin olun. Danla davar mısın sen ya? Kahvede misin kendine gel biraz. 

13 ocak 16:15 13 ocak 16:19

613. Atanamamış Şahika Koçarslanlı. 

13 ocak 15:55

612. Bugün yayınlanan videosunda sevgilisi ile özel bir “ucunda çıktı çıkacak” (evet dışkılamaktan bahsediyor) hareketi olduklarını söyleyen, bayağılık ile parayı kırmış yeteneksiz youtube kişisi.

Kızı zaten hiç sevemedim ve kendisi konuşma ve hareketleriyle görmemişliğin limitlerini her daim zorladı ama son yüklediği “sürekli diyette olan kız makyajı” başlıklı videosu başkaları adına utanmak kavramında çitayı altın madalyalık rekorlara dikti. 

12 ocak 21:31

611. kız danla, caner senden daha az şişik. az yap şu dolguyu, botoksu, tatlıcı bile korkup kaçacak yakında.

4 ocak 21:30

610. milano videosunu izledim. ay çok fena. millete türkçe küfür etmeler falan, bardak versinler diye çalışanlara ısrar etmek... resmen rahatsızlık veriyo insanlara, hiç sevimli değil be. harbiden recep ivedik gibi kız.

2 ocak 13:24