girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (775)
  • medya (36)

775. aşkım kapışmak zamanında söylemişti ayrılırlar diye danla'nın ergenus takipçileri adamı linç etmişlerdi. adam haklı çıktı bu ilişkide danla'nın terazisi daha ağır bastı tatlıcı beyde ayrıldı.

dün 18:44

774. Geçenlerde tatlıcının ne kadar tatlı, yakışıklı olduğunu ve danlayla gerçekten yakıştıklarını söyleyip arkadaşlarla bir iç geçirmiştik. Maşallah dediğim iki gün yaşamıyor :/

dün 10:40

773. (link: https://www.instagram.com/p/Bn4da3zFyru/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=hpai4cnb0buj Link)

dün 08:48


772. Tatlıcıdan ayrıldığını storysinde duyurmuştur. Gayet birbirine yakışan sempatik bir çiftlerdi. Üzülmedim desem yalan olur.

18 eylül 23:59

771. paranın insanı nasıl değiştirdiğinin canlı kanlı örneğidir kendisi. aslında kendisini çok samimi ve dobra gibi göstermeye çalışan basit bir youtuberde diyebilirim.

özellikle o bakışlar, o insanlara üstten üstten bakmalar felaket derecede iğrenç ve rahatsız edici gerçekten. bi ara şeyma subaşına takmıştı. hayır yani bu havalar bu kendini beğenmişlik kime ve neye yani? ayriyetten çok kıskanç ve çekemeyen bir tip olduğuda bakışlarından belli. o kahkahasına değinmek bile istemiyorum. o derece insanı hayattan soğutuyor yani. azıcık ciddiyet ve ağır davranmak hiç fena olmazdı sanki kendisi için.

17 eylül 23:20

770. sevgilisi tatlıcıyla ayrılmışlar sanırım. tatlıcıyı izmit'te sürekli görüyorum bu ara. özellikle

93° Coffee'de gördüm geçen hafta 2-3 defa. buralarda takıldığına göre ayrılmış olma ihtimalleri geldi aklıma.

12 eylül 09:48

769. uzun zaman önce takibi bıraktım.ilk 'normal' olduğu dönemde çok izler,çok da gülerdim bu kıza. süper içerikli videoları vardı ve muhabbeti süperdi.

sonra kilo almaya ve sürekli buradan vurmaya başladı.

sonra videolarını çeken çocukla ilişiğini kesti,sonra tamamen medya malzemesi oldu.

unfollowdan sonra da tabi kesfette kurtulamıyorsunuz bunlardan,likit mat ruj çıkardı milyonlarca sattı falan,onu görmüştüm.

geçenlerde tüp mide meliyatı olduğunu duydum.estetiğini saklamıyordu da küçücük kızın tüp mide ameliyatı olması beni cidden üzdü.kızım kalk iki spor yap ne var çok mu zor o acıya değer mi?yeminle kötü niyetli değilim,çok iyi kalpli de bir kız,hayvanları,masumları paylasıyor,savunuyor,onlar icin paylasımlar yapıyor ama sosyal medya kurbanı bence kendisi.

gelsin linçler.

12 eylül 09:19 12 eylül 09:28


768. tatlıcı'yla olan tüm fotoğraflarını kaldırmış, acaba ayrıldılar mı diye kafamda soru işaretleri bırakan youtuber

11 eylül 21:54

767. aslında dususte degil de kitlesi oturdu diyebiliriz. bundan once her yastan insan izliyordu artık 15 yas ustune hitap edemez. enes batur gibi bisey oldu yani. o dandik rujlarını da 1 tl arttırmasın coluk cocuk makeup killer olmak icin kantinden bisey alıp yiyemeyecek duruma düsecek lol

9 eylül 10:01

766. Yok yamiba fal uygulaması, yok sinoz leke kremi, yok gastrojen zayıflama hapı... üzerinden parayı yedi yedi şişti, bakalım patlayışı ne zaman ve nasıl olacak.

8 eylül 18:12