girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (672)
  • medya (32)

672. ince'ye oy vermesine şaşırmadık, korkmadan ince'ye oy verdiğini söyleyebilmesine şaşırdık. ben kendi adıma çok takdir ettim. bundan sonra gözümdeki yeri ayrı olacak.

bugün 11:35 bugün 11:35

671. tutumu nedeniyle takdir ettiğim youtuber.

onun konumundakiler takipçi kaybetmemek için tarafını belli etmezken çatır çatır göstermiştir safını. helal kız ! (gizlinot: evet cinsiyetci söylemleri var. en azından tecavüz destekçisi olmadığını görmüş olduk)

bugün 00:21

670. Gerçekten azimli duruşunu ağzım açık izliyorum. emekle yılmadan etiketlendiği, gördüğü her şeyi saatlerdir paylaşıyor. Yaptığı şey kolaymış, evde götünü yayıp rt yapıyormuş gibi görünebilir ama bu kızın twitterda 2 milyon takipçisi var nerdeyse. kırılma noktalarında  paylaştığı şeylerle umut oluyor bence. Kaldı ki şu haldeki bir türkiye'de 2 milyon takipçili siyasetle yakından uzaktan alakası olmayan bir makyaj vlogu sahibinin siyaset yapması cesarettir. Evinde oturup kaosu izleyip ölü taklidi de yapabilirdi pek çoğu gibi. Ve açık konuşayım bunu bekliyordum kendisinden de ama beni utandırdı ne diyebilirim ki.

bugün 00:06


669. bugün (bkz: tavsiyelerine güvenilen youtuber)dır kendisi 

dün 19:13

668. Takipçisini bu hassas günde bilinçli bir şekilde yönledirdiği için, çalınan oyların olduğu tweetleri yaymaya çalıştığı için kendisini gerçekten tebrik ediyorum. Büyük bir kitleye hitap ediyor ve bunu iyi bir şey için kullanıyor. Diğer youtuberlar gezsinler anca beleş tatillerde.

dün 16:55

667. kazandığı paralar ve 'babacığım'ın kendisini takip etmesi sebebiyle kıskandığım youtuber. kız danla ne şanslısın.

dün 00:21

666. diğer youtuber ve bloggerlar gibi (gizlinot: duygu özaslan ve bilmediğim diğer kişiler hariç.) dünya üzerinde siyaset yokmuş gibi davranmayan, maltepe mitingine giderek beni mutlu eden youtuber. keşke bazı şeyleri de daha düzgün olsa da canım danla diyerek bağrıma basabilsem.

23 haziran 22:21


665. Kendisini cinsiyetçi, bayağı ve gereksiz buluyorum. Beğenenlerle ilgili bir önyargım ise yok. Herkes istediğini beğensin beni ilgilendirmiyor. Ancak insanları siyasi tercihlerine göre  ayırma gibi bir adetim de yok. Danlayı sevmediği halde siyasi tercihini öğrenince sevmeye başlamak ya da takdir etmek bana tuhaf geliyor. Çünkü bunu yapan tersini de yapmaya meyilli demektir. Oysa, tersi olan durum, yani bir insanı siyasi tercihinden dolayı ötekileştirmek ve ayırmak tam da danla ile aynı siyasi tercihi savunanların karşı çıkması gerektiğini düşündüğüm birşey.  Bana gerçekten çelişkili geliyor bu durum. Oy hakkımı kullanırken tercihimi belirlememde ötekileştirilmemek, ayrımcılığa ve haksızlığa uğramamak istemem de önemli bir etken oldu. Danlayla belki aynı siyasi tercihi paylaşıyor olabiliriz ama bu onunla ilgili düşündüklerimi değiştirmiyor. Hala cinsiyetçi, bayağı ve gereksiz buluyorum kendisini. 

23 haziran 22:11 23 haziran 22:12

664. An itibariyle başkan ince kendisini takibe almıştır. Adam sosyal medyayı iyi biliyor :)

23 haziran 22:07

663. Benim bu kızdan uzak durup videolarını izlememe sebebim(gizlinot: İlk zamanlar takip ederdim)yüksek volüm kahkası, çok kahkaha atması ve küfürlü konuşma çok yapması. Ben çok rahatsız oluyorum. yoksa gözlemci yanını hakikatten kuvvetli bulurum. Özellikle ilk videolarında ''dalga geçiyor'' efendime söyleyeyim ''cinsiyetçi konuşuyor'' vs vs. Deniliyordu, e etrafıma bakıyordum valla çok da abarttığı bir şey yok, bahsettikleri yek bi yek. Ünlülerle farklı videolar çekmeye başlamış, güzel de olmuş. Biz burda konuşa duralım kendisi ayda 500.000 tl kazana dursun efendim onun için çok da fıfı. Ayrıca bayağı da zeki bi tip.

Ha bu arada ince'ye oy vermesine şaşıranlar var, niye şaşırıldı onu anlamadım. :-/

23 haziran 21:50 dün 14:33