girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (684)
  • medya (35)

684. kazandığı paralar ve 'babacığım'ın kendisini takip etmesi sebebiyle kıskandığım youtuber. kız danla ne şanslısın.

bugün 00:21

683. diğer youtuber ve bloggerlar gibi (gizlinot: duygu özaslan ve bilmediğim diğer kişiler hariç.) dünya üzerinde siyaset yokmuş gibi davranmayan, maltepe mitingine giderek beni mutlu eden youtuber. keşke bazı şeyleri de daha düzgün olsa da canım danla diyerek bağrıma basabilsem.

dün 22:21

682. Kendisini cinsiyetçi, bayağı ve gereksiz buluyorum. Beğenenlerle ilgili bir önyargım ise yok. Herkes istediğini beğensin beni ilgilendirmiyor. Ancak insanları siyasi tercihlerine göre  ayırma gibi bir adetim de yok. Danlayı sevmediği halde siyasi tercihini öğrenince sevmeye başlamak ya da takdir etmek bana tuhaf geliyor. Çünkü bunu yapan tersini de yapmaya meyilli demektir. Oysa, tersi olan durum, yani bir insanı siyasi tercihinden dolayı ötekileştirmek ve ayırmak tam da danla ile aynı siyasi tercihi savunanların karşı çıkması gerektiğini düşündüğüm birşey.  Bana gerçekten çelişkili geliyor bu durum. Oy hakkımı kullanırken tercihimi belirlememde ötekileştirilmemek, ayrımcılığa ve haksızlığa uğramamak istemem de önemli bir etken oldu. Danlayla belki aynı siyasi tercihi paylaşıyor olabiliriz ama bu onunla ilgili düşündüklerimi değiştirmiyor. Hala cinsiyetçi, bayağı ve gereksiz buluyorum kendisini. 

dün 22:11 dün 22:12


681. An itibariyle başkan ince kendisini takibe almıştır. Adam sosyal medyayı iyi biliyor :)

dün 22:07

680. Benim bu kızdan uzak durup videolarını izlememe sebebim(gizlinot: İlk zamanlar takip ederdim)yüksek volüm kahkası, çok kahkaha atması ve küfürlü konuşma çok yapması. Ben çok rahatsız oluyorum. yoksa gözlemci yanını hakikatten kuvvetli bulurum. Özellikle ilk videolarında ''dalga geçiyor'' efendime söyleyeyim ''cinsiyetçi konuşuyor'' vs vs. Deniliyordu, e etrafıma bakıyordum valla çok da abarttığı bir şey yok, bahsettikleri yek bi yek. Ünlülerle farklı videolar çekmeye başlamış, güzel de olmuş. Biz burda konuşa duralım kendisi ayda 500.000 tl kazana dursun efendim onun için çok da fıfı. Ayrıca bayağı da zeki bi tip.

Ha bu arada ince'ye oy vermesine şaşıranlar var, niye şaşırıldı onu anlamadım. :-/

dün 21:50 ed.1 saat önce

679. Danla’yı “aşırı”lıklarından dolayı sevmezdim ama şu son zamanlarda işin şov kısmını bıraktığından mıdır nedir düşüncelerim değişti. Az önce ince’nin danla’yı instagramdan takip ettiğini görüp bir parça hasetlensem de olsun be kız danla.. 

dün 21:33

678. Kız danla, helal olsun.

dün 19:31


677. danla'nın çoğu hareketini beğenmezdim ama iki konuda çok büyük takdir görmeli: hayvan hakları ve duruşu. üstelik bugün yediği lince rağmen attığı tweetle bence mükemmeldi. kendisini tebrik ediyorum.

dün 19:29

676. Bu aralar hayat beni gercekten on yargili olmamam konusunda sınıyor. Cizgisini asla mi asla belli etmeyen, takipci kasmaya çalışan youtuberlar arasında linc yemeyi goze alarak miting e gitmis. Boyle gunlerde dimdik durduğun icin tesekkurler danla. Bugun gorduk ki cebini doldurmaya bakan, beyni bir allığın gramajindan cok daha az tartan camiandan cok cok daha fazlasıymışsın. Kendi adima tesekkur ederim

dün 19:26

675. Ağzım açık şu an. Kız gerçekten Maltepe mitingine gitmiş. Çoğu şeyini eleştirirdim ama artık eleştirmiyorum çünkü bu yaptığı çok örnek alınası. Danla gibi izleyici kitlesi çok yüksek birinin bunu yapması hem çok cesurca hem de çok takdir edilesi.

Danla kadar cesur olamayanlar utansın helal be!

dün 17:26