girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (780)
  • medya (37)

780. Falling star akımına katılmış; Güzel kilo vermiş; açlık diyetine mi girsem(!) diye düşündüren youtuber.

ilgili medya:
1
dün 22:11 dün 22:56

779. takipçilerinin yaş ortalaması gittikçe düşüyor. 12-16 yaş aralığına hitap ettiğini düşünüyorum. ilk başta izlendi ama çevremde şu an izleyen pek yok yaşıtlarımdan.

dedikoducu, kadın düşmanı, samimiyetsiz kadın.

dün 13:37

778. fazlasıyla itici insan.

baştan beri hiçbir zaman sevimli bulamadım. ilgi manyağı. önce lbgt ile daha sonra futbolcular ile denemiş bir şekilde ajansla ünlü oldu. sonunda rahatladı herkese istediği hakareti edip, dedikodu yapıp kendisine aynı tavır yapılınca zırlayan biri.

kusura bakmasın ama türk insanı o kadar acımasız değil. danla herkesi dış görünüşü ile yargılamasaydı, insanlarla dalga geçmeseydi kimse kilosunu falan bu kadar konuşmazdı.

herkes hakettiğini.

20 eylül 22:35


777. birkaç gün önce sevgilisi ile ayrıldıklarını duyurduğunda dedikodu yapanlara "şizolar" demişti instagram storysinde. bulursam medyaya da ekleyeceğim. dedem şizofreni hastasıydı, ben daha 6-7 yaşındaydım vefat ettiğinde. çok az anım var onunla ama hastalığın ne kadar zor olduğunu biliyorum. böyle insanların diline düştüğünü görünce çok üzülüyorum. özellikle milyon takipçisi olan insanlar daha bilinçli kullanmalılar bu kelimeleri. özenle seçmeliler.

sanırım daha sonra googleda şizofreni vs arattığım için bana bugün önerilen videolarda depresyondayım başlıklı bir video denk geldi. açtım izliyorum, kız türk-amerikan bir vlogger. sadece depresyona değil, alzeimer, kanser, şizofreni gibi hastalıklara ilgi çekmek istiyorum. bunlar dalga geçilecek şeyler değil diyor. lisedeki bir anısından bahsediyor. çok arkadaşının teyzesi alzeimermış, çok yakın oldukları için bir tek o biliyormuş. arkadaşarla oturuyorlarmış biri "off yine unuttum kesin alzeimer olcam" gibi bi şey demiş. teyzesi alzeimer olan arkadaşımla kısacık bir bakıştık. bu hastalıklar çok yaygın ve kimde var yok bilemeyiz. böyle şakalar yapmayalım falan diyor devamında. gerçekten dünya tatlısı bir kız. 200 kadar subscriberi var ama size bir şeyler katabiliyorsam katmak isterim diye böyle hassas bir konuda konuşuyor.

öbür tarafta kadınları aşağılayan gergedan suratlı diyen daha sonra da kilo vermek için spor yapmak yerine mide ameliyatı olan, hakkında konuşanlara şizo diyen milyonlarca takipçisi olan danla bilic. ne diyeyim kızlar biz de bunlara prim veriyoruz.

(link: https://youtu.be/gjR519YcAQk merak edenler için bahsettiğim video)

20 eylül 22:26

776. Geçenlerde tatlıcının ne kadar tatlı, yakışıklı olduğunu ve danlayla gerçekten yakıştıklarını söyleyip arkadaşlarla bir iç geçirmiştik. Maşallah dediğim iki gün yaşamıyor :/

19 eylül 10:40

775. (link: https://www.instagram.com/p/Bn4da3zFyru/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=hpai4cnb0buj Link)

19 eylül 08:48

774. Tatlıcıdan ayrıldığını storysinde duyurmuştur. Gayet birbirine yakışan sempatik bir çiftlerdi. Üzülmedim desem yalan olur.

18 eylül 23:59


773. paranın insanı nasıl değiştirdiğinin canlı kanlı örneğidir kendisi. aslında kendisini çok samimi ve dobra gibi göstermeye çalışan basit bir youtuberde diyebilirim.

özellikle o bakışlar, o insanlara üstten üstten bakmalar felaket derecede iğrenç ve rahatsız edici gerçekten. bi ara şeyma subaşına takmıştı. hayır yani bu havalar bu kendini beğenmişlik kime ve neye yani? ayriyetten çok kıskanç ve çekemeyen bir tip olduğuda bakışlarından belli. o kahkahasına değinmek bile istemiyorum. o derece insanı hayattan soğutuyor yani. azıcık ciddiyet ve ağır davranmak hiç fena olmazdı sanki kendisi için.

17 eylül 23:20

772. sevgilisi tatlıcıyla ayrılmışlar sanırım. tatlıcıyı izmit'te sürekli görüyorum bu ara. özellikle

93° Coffee'de gördüm geçen hafta 2-3 defa. buralarda takıldığına göre ayrılmış olma ihtimalleri geldi aklıma.

12 eylül 09:48

771. uzun zaman önce takibi bıraktım.ilk 'normal' olduğu dönemde çok izler,çok da gülerdim bu kıza. süper içerikli videoları vardı ve muhabbeti süperdi.

sonra kilo almaya ve sürekli buradan vurmaya başladı.

sonra videolarını çeken çocukla ilişiğini kesti,sonra tamamen medya malzemesi oldu.

unfollowdan sonra da tabi kesfette kurtulamıyorsunuz bunlardan,likit mat ruj çıkardı milyonlarca sattı falan,onu görmüştüm.

geçenlerde tüp mide meliyatı olduğunu duydum.estetiğini saklamıyordu da küçücük kızın tüp mide ameliyatı olması beni cidden üzdü.kızım kalk iki spor yap ne var çok mu zor o acıya değer mi?yeminle kötü niyetli değilim,çok iyi kalpli de bir kız,hayvanları,masumları paylasıyor,savunuyor,onlar icin paylasımlar yapıyor ama sosyal medya kurbanı bence kendisi.

gelsin linçler.

12 eylül 09:19 12 eylül 09:28