sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (823)
 • medya (40)

823. Işin rengini iyice değiştirdi. Hadi kilo icin mide aldırdı onu geçtik de burnundan ne istedi. Ilk videolarindaki dolgusuz burnu harikaydı. Doğal, güzel minik. Ah danla ah oyuncak ettin kendini. Işin rengi cok değişti. Burdaki suslulerin yazdığını tekrar yazmaya gerek yok ama o burna yazık ettin. Gerçekten kendinle barışık olmadığına ve memnun olmayacağına herkes emin artık

dün 23:20

822. hiç ısınamadığım, bir videosunu arkadaşımın zoruyla izleyip sonuna kadar dayanamayıp kapattığım youtuber. elbette kafa dağıtmak için boş videolar da izliyorum ama neden yani... 

dün 22:57

821. Estetiğe karşı değilim ama bakış açım güzelleşmek için değil kusurlu olan yerleri düzeltmek için yapılması gerektiği. Her insanın kendine göre karakteristik bir güzelliği var burnun kemerlidir büyüktür yüzünü kötü gösterir gidip düzelttirirsin doğal duracak bir şekilde başkasına benzemeden daha iyi bir görünüme kavuşursun. Danlanın burnunda ne vardı cidden?? Biraz sevin kendinizi ya kendinizi beğenmişlik maalesef işe yaramıyor. Neyse geçmiş olsun. Biraz ekleme yapıcam saçlarını neden uzattın.. off yıl 2019 oldu hala kaynak saç kullanıyorsunuz. Yani istediğin kadar hayalindeki görüntüye kavuş bize güzel gelmeyeceksin iç güzelliğin dış güzellikle çok alakası olduğunu görmüş olduk. Hayaller barbie hayatlar lahana bebek be danla

dün 20:06 dün 23:44

820. Sırada göğüsleri var kesin. Bu kızın uğraşmadık yer kalmadı.  Böyle bir arkadaşım var.  Kendisi ile hiç bir zaman barışamadı. Burnum düştü botoxum istediğim gibi olmadı dışında muhabbeti yoktur.  Ne yaptırsa yaptırsın tatmin olamayacak. 

dün 18:18

819. ben bu kızı takip ediyorum. hep düşünüyordum ama bu sefer kesinlikle aşırı takıntılı olduğuna karar verdim. kendisi 1 sene sporla ve düzgün beslenmeyle eski kilosuna ve sağlıklı yaşamına kavuşacakken sırf üşenmekten ve para her şeyin çaresi düşüncesiyle gitti midesini yok etti ya. bu bir hastalık bence, bunu kabul eden doktor ayrı tabii. gencecik bir insansın, obez değilsin, senelerce kilo vermeye çalışan bir insan hiç değilsin sadece ağzını tutamıyorsun (artı bence depresyon ilacı ve başka sağlıksız şeylerde kullanıyordu) ve gidip mideni yok ediyorsun. şimdi ise burnunu... dudaklarını, gerdirmelerini vs saymıyorum. dudaklarının ve burnunun eski hali kötü değildi, her şeyi düzgündü. kendini estetikli, öyle iyi hissetmesi başka, takıntılı olması başka. güzelim, kendimle barışığım, harikayım, komiğim, kendimi böyle kabul ettim, mutluyum, param var derken üstüne bunları yapması çok çelişkili. bence mutlu değil. umarım daha fazla ellemez kendini ve sakinleşir.

dün 17:54

818. sürekli ne kadar güzel olduğunu söylüyor. ama youtubea girdiğinden beri yaptırmadığı estetik kalmadı saçından( saç kaynakları) burnuna kadar. dudakları desen zaten üzücü haldeydiler. mide ameliyatına girmiyorum bile. youtubedan önce de instagramda fotoğraflarına çok fazla photoshop yaptığını kendi anlattı. madem bu kadar güzel olduğunu düşünüyorsun neden sürekli bir estetik kaygın var daniela?

kendisiyle barışmasını umduğum insan ama neye benzemeye çalışıyorsa ona benzediğinde de mutlu olmayacak gibi geliyor.

dün 14:15

817. konuştuğu zaman ağzına bakmaktan kendimi alamıyorum. ağzındaki sıkıntı ne? gerçekten anlamıyorum. dişlerini mi yaptırdı? avrupa yakası'nda burhan altıntop bir ara dişlerini yaptırmıştı da tavşan dışlı olmuştu ya konuşurken danla o hissiyatı almaya başladım. estetikli alık kız ağzı gibi. yapay duran tek şeyi o su an yüzünde. farkında değil mi bilmiyorum :(

13 ocak 00:04

816. yaptırdığı ameliyatın yan etkinlerinden biri saçlarının tomar tomar dökülmesi, saç kestirmesinin sebebi de o.

midesi olmadığı için ve doğal olarak yiyemediği için (yiyormuş gibi paylaştığı tüm fotoların göstermelik olduğunu biliyorum, iki lokmadan sonra insanın midesi almiyor, yakın çevremde ameliyat sonrasını yakından gözlemledim)

vücuduna giren her türlü mineral, vitamin, protein de doğal olarak azaldığı için ne kadar takviye alırsa alsın yetmiyor vücuda.

aşırı kilo kaybı dışında saç dökülmesi, istemsiz ve zamansız gaz çıkarma, hıçkırma gibi kontrol edilemeyen yan etkiler de cabası. insan 23 yaşında gerçekten medikal obez de değilken (sağlık problemlerim vardı diyor ya, kendi çabasıyla kilo vermesiyle yok olmayacak hiçbir problem yoktu) niye bunu yapar anlamıyorum, hayatı boyunca ceremesini çekecek.

bişektomiden emin değilim zira çok kısa sürede bence minimum 50-60 kilo verdi, ilk kilosunun kendi söylediğinden +15-20 olduğunu düşünüyorum. doğal olarak yüzü çöküyor. ama tabii sıfır spor vs. vücudu fazlaca sarkmıştır (çünkü yarısı yok artık ama derisi duruyor) ve gerdirme operasyonu olmadan malesef çözümü yok.

12 ocak 16:05

815. estetik vezir de edebilir, rezil de. fotoğraflarını gördüğümde yalnızca fazla ve kötü estetik görüyorum.

12 ocak 15:54

814. Saçını kestirmiş. Bu demek oluyor ki bi kaç aya saçımı nasıl uzattım diyerek diamond hair ya da başka bir saç ürününün reklamını yapmaya başlar.

12 ocak 02:12