girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (699)
  • medya (32)

699. Saçlarında kaynak olduğu halde saçlarımı çok uzatıyor diye diamond diye bir ürünün sürekli reklamını yapan youtuber.Bi ara da tamek vardi çok tok tutuyo diyordu aynen baya tok tutmuş seni daniela

15 temmuz 16:23

698. kendisinden 3 yas büyük olan duygu özarslana'da 30a bir şey kalmamıs falan diye tepki vermişti.o zaman duygu 26 yasındaydı.nedense arada bi kaç biel olsa karsısındaki yastan vurmaya calısıyor.o tırnaklarla nasıl makyaj yaptı şaşırdım nicki minaj'ın tırnaklarına benziyor gerçi o protez tırnak takınca araba kapısını bile açmıyormus.

15 temmuz 09:51 15 temmuz 09:59

697. Yaşından büyük gösteren youtuber.

En son İrem Sak ile birlikte olan videosundan geliyorum. Yaşını sordu ve İrem Sak'ın 32 yaşında olduğunu öğrenince abartılı tepkiler verdi. Üzgünüm Danla her ne kadar sen 24 yaşında olsan da yoldan 10 kişi çevirip "Bu kızlardan biri 24 biri 32 yaşında sizce hangisi 32 yaşında ?" desek eminim dokuzu seni gösterir.

14 temmuz 18:03


696. İlk videolarında aşırı güzel bulduğum şimdiki haline yorum yapmak istemediğim ortalama bir genç kadın yani aşırı duyarlılık beklemek saçma genel anlamda akıllı bir kadın ama bulunduğu konum nedeniyle kendini geliştirmek için çaba sarf etmeyen günü yaşayan bir kadın gözümde.

8 temmuz 14:51

695. demet akalın'ın yavru versiyonu. aynı kırolük, aynı kaba üslup, aynı tavır.

7 temmuz 20:22

694. yamiba'nın kendisine ne kadar para verdiğini merak ettiğim youtuber. kız usanmadan her videoda reklamlarını yapmaya devam ediyor.

7 temmuz 17:08

693. bu başlığa yazmayayım yazmayayım dedim yine yazıyorum. dişlerine ve dudaklarına yine ne olduğunu çözemediğim bir şey yaptırmış, dişini sağlık için yaptırması gayet normal ama dudaklarına dokunma artık allah peygamber aşkına. tavşan gibi olmuş kızcağızın ağzı, thumbnailden bile belli oluyor. azeri bir ablamız "kız ağzına ne elemişen sen" yazmış, resmen duygularımın tercümanı oldu, çok güldüm.

(gizlinot: Swh)

7 temmuz 07:31


692. üst dişlerini yaptırmış 

7 temmuz 03:24

691. bu kız kabalığın güzel bir sey olmadığını ne zaman anlayacak aşırı merak ediyorum doğrusu.açık sözlü diyip yürüttü millet ama şu an geldiği nokta acayip kötü.gencecik insanların yüzlerine sürmeleri için sattığı fondotenin de içeriği eminim deterjandan farksızdır.yazık! 

6 temmuz 22:00

690. dayanamadım yine merakıma yenik düşüp son videolarından birini izledim. ilk videosunu izleyip ona yorum yapıyor. ilk videosunda da bir youtuber’a laf atıyor. kameraman da soruyor ki, “o kız kim söyleyecek misin?” danla da, “hayır söylemem aram çok iyi şu an onunla.” diyor. bence o kişi duygu özaslan çünkü duygu’ya epey giydiriyordu ilk videolarında. ha o olmasa bile başka bir youtuber olsa bile onun üzerine sallayıp sallayıp sonra arasını iyi yaptı demek.

ne diyim, o kadar çok tükürdü ki hangisini yaladı hatırlamıyorum bile.

6 temmuz 21:53 6 temmuz 21:55