girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (767)
  • medya (42)

767. Ameliyat konusunda kötü örnek olmak istememişmiş. Boğazımı tutacak mabat bende yok bastırıyorum parayı diyen yutubır. Midesinden operasyon geçirmeyen acıyı tahmin edemez, cidden çok zorlu, insanın canını yakan, keyfiyetten asla yapılamayacak bir şey. Etraftan gelen tepkilere, laflara dayanamayıp kilo vermek istemesini kendi yutup kanalının gerçek hayata yansımasından başka bir şey değildir. Özünde iyiymiş falan hiç mühim değil, milyon izlenmeleri olan insan, durdurak dinlemeden, neredeyse gördüğü herkesi yerin altına sokarken kendisi için bir sıkıntı yoktu, ne iğne ne de çuvaldız ona batıyordu çünkü. Fakat, ne zaman ki kendi yaptığının birebir aynısı ona yapıldı o zaman bozuldu keyfi. Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner diye boşuna söylenmiyor. 24 yaşında gencecik bir kız baskıya dayanamayıp zayıflamaya çalışıyor, hem de en acı veren yolu seçiyor. Bu çok kötü ama danlayı da bir anda iyilik meleği yapmaz, yapamaz. Bu beğenmeğine ya da hoşlanmadığına hakaret etme iğrençliğinin bayrak taşıyanlarından biri de kendisi sonuçta. Kendisi için umursamaz bir rol çizmeye çalıştı ama yapamadı. Takmıyorum ulan sizi dedi ama hepimiz delicesine taktığını biliyorduk. Danlanın savunulacak bir tarafı yok. Yutup kanalı da twitter hesabı da bu aşağılama çığı için en başta dağın zirvesinden aşağı bırakılan kartopuna el attı. Hal böyleyken danla güzellemesi yapılamaz. Gencecik bir insan, bir şirket tarafından para kazanmak için ne hallere sokuldu. Okkanın altına hep danla gitti. Danla evde sıkıldım video çektim diye başlayan takımdan değil, kendisi de en baştan beri diyor bunu. Kendisi bir proje ve bu projeden en ağır yaralanan o. Danla savunuculuğu yapmam ama üzüldüm kendisi için, keşke o çizdiği görüntünün altını dolduracak kadar güçlü kalabilseydi de böyle bir yolu seçmeseydi.

42 dk önce

766. kendi kazdığı kuyuya düşen youtuber

1 saat önce

765. Ahahhahajdksjdskdj yazık laaa dediğim youtuber.

O kadar iradesizsin ki 20 kilo için gittin ameliyat masasına yattın. (gizlinot: Hadi taş çatlasın 30 kilo. Millet ne kilolar veriyor bu 30'un 15'ini verseydi zaten orta kilolu biri olurdu.) (gizlinot: O kadar kolaydı sanki diyeni pataklarım, bir dolu hormon problemlerimle 18 kilo verdim.)Obezite problemin bile yok ama başarısız bir insan olduğunu bildiğin için bir sürü hayati riski göze alarak yaptın bunu. Her şey zayıflamakla bitmiyor danla hanım, önce kendin gibilere sallayarak kazanmaya çalıştığın olmayan özgüvenini oluşturman gerekecek. Sana özgüven kazanmaya çalışmak, bana da senin bu çabana bir taraflarımla gülmek düşer. Biraz zor olacak Kolay gelsin.

bugün 00:01


764. Küfür etmesi, hareket çekmesi küçüklere sadece ahlak yönünden kötü örnek olabilir o da göreceli bi kavram zaten. Ailesinden, etrafından doğru düzgün örnekleri olan ortalama zekada bi küçük zaten kısa bi zaman bu tarz hareketleri taklit eder, sonra kendini bulur. Ayrıca Danla'ya gelene kadar ne örnekler var, karantinaya almak lazım çoluk çocuğu...

Ama ameliyat konusunda kötü örnek olmak istememesi bana samimi geldi, hareket çekmekten daha riskli sanki!?

Dalga geçtiği kişinin/kişilerin ahını almış olması ise olası :/

Kendi kararını vermiş, ameliyat olmuş. Ameliyata uygun olup olmaması, ameliyat olma sebepleri ve sonuçları da sadece kendisini bağlar. Bence...

Geçmiş olsun.

dün 22:54 bugün 06:57

763. yaa çok tatlı bir insan, küçük takipçileri etkilenmesin diye açıklamamış ameliyatını tatlış ya <3 zaten ben sevmiyorum bu youtuber dünyasını, bir danlayı seviyorum. küçük takipçileri etkilenmesin diye videolarında el hareketi felan çekmiyor, insanları aşağılamıyor, gergedan suratlı demiyor, birilerinin arkasından düşüp kalkıyor demiyor, ona buna sallamıyor. gerçekten dürüst ve iki yüzlü bir insan değil. helal olsun.

beni yanlış anlamayın ama danlayı şuan bu ameliyat mevzusunda savunup ya yazık kilosundan linç yiyor diyen insanların da kilolu insanlar olduğunu düşünüyorum. lütfen ama lütfen danlayı kilosundan ötürü eleştiri aldığını düşünüp kilonuzdan dolayı kaybettiğiniz özgüven üzerinden danlaya acımayın. kimse danlayı kilosundan ötürü eleştirmiyor, millete atıp tuttun ama karma diye bir şey var sana döndü bak diyor. kendisini bu konuda destekleyenleri zerre samimi bulmuyorum. kimsenin derdi ameliyat olması değil şunu bi anlayamadınız. çok iyi hatırlıyorum bir videosunda zayıf insanlara sallıyordu ama eğer zayıflarsa da kilolulara sallayacağını söylemişti. e şuanki kilolu haliyle bile millete gergedan diyor. evet gizli guilty pleasure'ımdı ama bir yere kadar. milletin suratı için sivilceli deyip kusma hareketleri yaptığından beri iyi bakamıyorum. arada izliyordum ama bir yere kadar. gerçekten çok sıkıldım.

dün 22:07

762. Yahu onun kilosunda olsam mide ameliyatı olup türlü ağrılar çekeceğime yazılırım bir pilates salonuna üç gün oram buram ağrır sonra zayıflamama bakarım. 

dün 20:30

761. Muharrem ince'yle ilgili fotoğraflar attıktan sonra normalde linç edenler burda fan girl ü olmuştu. Hatta biri "kötü biri ve sırf inceye oy verdiği için sempati duymam" vb. seyler yazmıştı aşırı eksilenmişti. O an yok bi kızın suratına ögh dedi yok hemcinslerini aşağılıyor konusu dönmüyordu. Şu an yine kötülenmeye başlanmış, ne çabuk her şeyi unutuyorsunuz ilginç vallahi :d Neyse sempati beslediğim biri değil benim de. ameliyatlık olacak kilosu da yok ama kararını vermiş böyle bir yola girmiş. Söylenecek bir şey kalmıyor.

dün 18:51


760. eger surekli zayiflama urunleri reklamlari yapip insanlari etkileyen milyonlarca kucuk takipcisi olan biriyseniz evet, bariyatrik cerrahinizi soylemek zorundasiniz.

dün 17:49

759. İster küçük takipçilerim için desin ister saklasın. Kimse bariatrik cerrahi ameliyatı olduğunu söylemek zorunda değil. Duyulunca da çocuklar için falan filan demiş. Tamam bir çok falso hareketi var, zamanında şişmanlara, çirkinlere çok haksız sataşmaları oldu ama sapla samanı ayırmak gerekiyor 

dün 17:02

758. küçük yaştaki takipçilerim etkilenmesin diye gizli tutmaya çalıştım bahanesi tamamen kylie jenner'ın dudak dolgusuyla ilgili yaptığı açıklamadan arak :) kylie de "benim gibi 18 yaş altı olup, böyle şeylere özenen hayranlarım etkilenmesin diye saklamıştm" demişti, vallahi onunki daha inandırıcıydı, danlanın açıklamasına ise tek diyebileceğim: yav he he. 

dün 15:46