girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (817)
  • medya (37)

817. markalardan gelen hediye yağmuru bana çok itici geldi. çünkü tanıtım amaçlı değil, doğumgünü hediyesiydi hepsi . mağazalara gittiğinizde bir tane tester vermemek için bile surat yapan markalar, 20 dk video çekmiş, bağıra çağıra konuşan ve çektiği videoların birisinin bile kimseye faydası dokunmamış bir youtuber'a çuval çuval hediye yağdırıyor. ama gerçek müşterisine de surat yapıyor. üstüne üstlük o ürünlerini tanıtmasa bile yalakalık adına gönderiyor yine de hediyelerini. danla'nın doğumgünü diye ne kadar hediye yollamışlar öyle. acaba müşterilerine bu kadar değer veriyor mu bu markalar ? eğer danla'ya hediye göndermeyen bir kozmetik markası kaldıysa ben bundan sonra oradan alışveriş yapmaya karar verdim.

bugün 01:07

816. Trendyola girmemle danla bilicin sizin için seçtikleri butiğini görerek hayretlere düştüm. Her yere boynundan aşağısını kesip koyan kız (yanlış anlaşılmasın tarzı konusunda bir fikrimizin olmadığını belirtmek istiyorum) bizim için parça seçmiş. Ne alaka yani ne alaka. Herkes bir anda herşeyin ustası olabiliyor bu ülkede şaka gibi.

bugün 00:44

815. yav hala mı yamiba reklamı be danla? kız bıkmadı resmen yıllardır şu sitenin reklamını yapmaktan. artık kendi girişimi olduğunu düşünüyorum, başka bir açıklaması olamaz. kendi markasının reklamını bile bu kadar çok yapmadı, yapmıyor. ya da napıyor site sahipleri kızı tehdit mi ediyor? kız danla tehdit altındaysan üç kere gözünü kırpıp kalp yap bir sonraki videonda lol.

son videosundaki, kendisine doğum günü için markadan hediye gelen la mer ürünlerini görünce böbreğim kendiliğinden düştü. ürünlerin toplam değerini hesaplamaya çalışırken matematik bilgim beni terk etti. şuan duvara boş gözlerle bakıp, hayatı sorguluyorum. bir yanda gratis savaşı, bir yanda danla’ya hediye gelen la mer kremler... kulağımda serdar ortaç’ın “hayat beni neden yoruyorsun” diyişi çınlıyor. 

dün 20:28


814. Hasta bir şekilde salya sümük son videosunu izliyorum. Masadaki ürünlerin toplam değeri kadar bir maaş alabilir miyim hayatımda inanın hiç bilmiyorum. Ne diyeyim bu hayatı siz yaşıyorsunuz...

dün 19:51

813. Son attığı videoda ilk videolarindaki tatlışlığı gelmiş hafiften. Abarti hanzo tavırları yoktu. Aferin danla biraz eskisi gibi ol. Orjinalin hangisi bilemeyiz ama bu halinle çekilirsin en azından

dün 19:23

812. Bu kadar zayıflayabileceğini düşünmediğim youtuber.

18 ekim 19:07

811. arap ruhu kanın son hücresine kadar işlemiş biri. doğum gününde o bileziğe verdiği tepki yanındaki o tiplemeler tam bir cringe show.

17 ekim 02:10 17 ekim 02:11


810. ilk videosunda gerçekçi bir şekilde "kafa kız" portresi çizmiş, sonra giderek yapay bir hale bürünmüş youtuber. artık konuşması bile sahte ve abartılı. youtuber'ların iyi kötü gerçek hayatlarıyla bağlantılı personaları oluyor da, bu kızınki artık resmen televizyon dizisi oyunculuğunun youtube hali gibi.

15 ekim 19:51

809. Hepimizin hakkında konuşarak prim yaptırdığı , reklamın iyisi kötüsü olmaz sözü için case study olabilecek nam-ı değer ünlü youtuber. Şuan benim sayemde artı bir prim daha geldi kendisine. İyisini kötüsünü biz konuşmayı bitirmedikce bunlar artarak çoğalacaklar. En iyisi ne yaparlarsa yapsınlar ölü taklidi yapmak . İstemsiz olarak sürekli olarak istediklerini vermiş oluyoruz.

15 ekim 16:14

808. Son videosunda berbat bir green screen kullanılan youtuber. Yani hele sonlara doğru, kerimcan ne zaman yana dönse çenesi ve yanağı iki parça göründü. Zayıflatma programı mı vardı yoksa green screen o kadar mı kötüydü bilmiyorum ama gözüme takıldı bayağı bir.

15 ekim 11:23