girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (808)
  • medya (37)

808. ilk videosunda gerçekçi bir şekilde "kafa kız" portresi çizmiş, sonra giderek yapay bir hale bürünmüş youtuber. artık konuşması bile sahte ve abartılı. youtuber'ların iyi kötü gerçek hayatlarıyla bağlantılı personaları oluyor da, bu kızınki artık resmen televizyon dizisi oyunculuğunun youtube hali gibi.

dün 19:51

807. Hepimizin hakkında konuşarak prim yaptırdığı , reklamın iyisi kötüsü olmaz sözü için case study olabilecek nam-ı değer ünlü youtuber. Şuan benim sayemde artı bir prim daha geldi kendisine. İyisini kötüsünü biz konuşmayı bitirmedikce bunlar artarak çoğalacaklar. En iyisi ne yaparlarsa yapsınlar ölü taklidi yapmak . İstemsiz olarak sürekli olarak istediklerini vermiş oluyoruz.

dün 16:14

806. Son videosunda berbat bir green screen kullanılan youtuber. Yani hele sonlara doğru, kerimcan ne zaman yana dönse çenesi ve yanağı iki parça göründü. Zayıflatma programı mı vardı yoksa green screen o kadar mı kötüydü bilmiyorum ama gözüme takıldı bayağı bir.

dün 11:23


805. Yazılan girdileri görünce merak edip biraz izledim o kerimcanlı videoyu, hepsini izlemeye tahammül edemedim çünkü. İlk küfürde neyse bir keredir herhalde dedim geçtim ama kızın küfürleri asla durmuyor. “S.çıyım s.çıyım ye” nedir ya izlerken utandım. Burada küfrün samimiyet olduğunu söyleyen küfür etmeyen kızlara da aklınca prenses diyerek dalga geçen yazarlar vardı işte aynen böyle gözüküyorsunuz bilin . umarım güzel bir örnek olmuştur. 

(Yazım yanlışımı düzelttim) 

dün 11:15 dün 11:17

804. Bugün kardeşim yanımda kerimcan durmaz'la bir videosunu izliyordu, çığlık sesleri gelene kadar dikkat etmemiştim. Bi baktım ekranda bu ikisi "sıçayım sıçayım ye" gibi şeyler söyleyip maymun gibi çığlıklar atıyor. Ekranda sadece cehalet var, komik bir şey yok, ilham veren bir şey yok.

Bu leş konuşmaların, mahalle karısı tavırlarının yanısıra o estetik nedir öyle, kız resmen ağzının içini dışına çıkarmış ve dudaklarını kapatamıyor.

Sosyal medya ünlülerinden hiçbir şekilde entelektüellik ya da zarafet beklemiyorum ama bu kadarı da fazla. İşin üzücü yanı bunların en çok izlenmeyi alan insanlardan olmaları.

dün 00:02

803. diamond hair adlı markanın saç ürünü ile saçlarının ayda 5 cm uzadığını iddia eden fakat youtube'a başladığından beri beline kadar kaynak kullanan videocu. 

14 ekim 21:44

802. Ben celebrity im demez mi . Resmen youtube ve instagram kapansın istiyorum. Sen nesin ne celebrity si ya. Bunlara hayran olan tayfa ergen tayfası. Bir bak seni aklı başında biri izliyor mu? Celebrity demek Angelina Jolie, Michael Jackson vs dir. Sen nesin ya güldüm resmen :D Ama şu var ki psikoloji okuyor. Eğer saygı duyulmak istiyorsa bi master yapsın, akademik bir kariyeri olsun en azından arka planı olur. Yoksa ben celebrity im diyen boş bir insan olma yolunda devam eder. Saygı duyulduğunu düşünerek. Elinde iyi bir şans var değerlendirsin aklı varsa. Gerçi insandan anlamayan, sürekli dalga geçen bir psikoloğa da kim gider o ayrı. düşünürsünüz şimdi bu bana terapi yaptı iyi de geldi ama arkamdan kahkalarla gülüyor mudur? terapide ciddi miydi yoksa gülmemek için zor mu tutuyordu kendini diye insanı huzursuz eder. Gerçek adı da Neslihan danla denmesin bence . Denmeye denmeye azalarak biter.

14 ekim 20:17 14 ekim 20:26


801. insanların para için bu hallere düşüyor olmaları bana keyif veriyor ya, videolarını 1.5 senedir izlemiyordum yanılmıyorsam. bugün bu kadar süre sonra merak edip baktım son videosuna kerimcanla olan. kınamıyorum, çoluk çocuk sahibi olacağız ileride belki sonuçta. kınadığım şey başıma gelsin istemem. o yüzden keyifleniyorum yani. parasız onurumla gururumla yaşar ölürüm giderim diye düşünen bir insan olarak insanların para ve ün için yapılabilecekleri hayrete düşürüyor, arada keyiflendiriyor beni. öyle olmamak şükür sebebi bence.

14 ekim 19:14

800. Estetiğe karşı değilim ama bir insan hiçbir yerinden memnun olmaz mı? ilk attığı videoyu izlediği videosuna denk gelince farkettim eskiden güzel kızmış. Dudakları, yanakları derken dişlerini yaptırması iyice farklı biri gibi oldu. Bilemiyorum altan her şeyin fazlası zarar sanki

14 ekim 17:36

799. ne zaman bitecek diye merak ettiğim demet akalın'ın youtuber versiyonu.

14 ekim 13:02