girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (776)
  • medya (41)

776. Başkası yapınca tepki gösteriliyor ama Danla watsons reklamı yapınca -ki sürekli yapıyor- hiç tepki çekmiyor. Niye ki?

dün 23:31

775. Sanırım 9 kilo vermiş ve farkediliyor. Geçen sene diyetisyene gidip gerçekten 0 sporla 2 ayda 9 kilo verdim. Şekeri, gazlı içecekleri kestim ve aslında ne kadar aşırı yemek yediğimi gördüm. Benim anlamadığım o kiloyu gerçekten ameliyatsız verebilirdi. Parası da var iyi bi yere yazılıp hoca eşliğinde spor yapabilirdi. Evet sadece 9 kiloyla kalmayacak ama imkanı vardı zaten. Neyse kendi kararı saygı duymak lazım tabii

dün 13:15

774. hakkında söylenecek çok şey var. ama en önemlisi kendisinin duyar kasılacak en son kişi olduğunu düşünüyorum. çoğu kez sınırı aştı ve dersini aldı tamam artık denilen durumlarda daha da coştu . o yüzden linç yediiiemmm kötü yorum alıyorum numaralarını başkalarına yedirsin mümkümse.

dün 02:13


773. kendisinden midem bulanıyor çünkü tam bir kıro. sevenini de asla anlamıyorum. videoda nah çekmek nedir ya? marifet sanıyor bir de, tekrarlayarak gösteriyolar videoda. birazıcık zerafet, lütfen.

14 ağustos 18:18

772. ben danla'ya gülüyorum. sempati dışında hissim yok eksta ama komik genel olarak ki bence çok bi vaadi de yok zaten. yalnız reklam konusunda en ama en beklemediğim hareketleri yapan kişi de danla. belki bu en başındaki dobra hallerindendir bilmiyorum ama şimdi bildiği, bilmediği her şeyin reklamını yapabilirmiş gibi geliyor açıkçası. neyse sen bilirsin daniela ben zaten almam jgshdj

14 ağustos 09:23

771. Youtuberların izleyicilere iyi örnek olması gerektiği fikrini ilk kim attı cidden merak ediyorum.Yok takipçilerine iyi örnek olmuyormuş,herkese hakaret ediyormuş,cinsiyetçiymiş.Kadının zaten başöğretmen olmak istiyorum diye bir iddiası yok.Bırakalım da youtube özgür bir ortam olarak kalsın,herkes toplumun değer yargılarına göre yaşasaydı çok renklilik olmaz tekdüzelikten bir adım ilerleyemezdik zaten.Danlanın cinsiyetçi yorumları,kabalıkları,hoşunuza gitmeyen tarafları vesaire tabiki de olabilir ancak çözümü çok basit değil mi İZLEMEMEK.Burada hakarete varan yorumları görünce cidden anlam veremiyorum.

13 ağustos 16:26

770. gergedan surat olayı “gavat demedim kavas dedim” diyen valiyi anımsatıyor

13 ağustos 11:29


769. Danla, yamiba reklamından artık kusucam. Gerçekten öğğ geldi. Videoyu 30 sn atladım hala konuşuyordu yamiba diye. Bir 10-20 sn daha atlamak zorunda kaldım. Üstelik her seferinde konuşmaya bana hala soru geliyor diye başlıyorsun inan ki yemiyoruz bunu. Seni izleyenleri aptal yerine koymayı bırak bence. Ayrıca video aralarına aldığı sayısız reklamı söylemiyorum bile.

Son videosundan sonra kendisini takibi instagramdan da youtubedan da bırakıyorum. Gerçekten bu kadını bu günlere biz getirdik. Bir ürün için "A" dese stokları tükendi, kendi markasını çıkarttı yorumlardan anladığım kadarıyla mat rujları kurutmasına rağmen yok sattı.

Ama beni irrite eden tam olarak bunlar da değil süslüler. Olay şu ki kendisine yöneltilen her şeyin üstünü saçma şekilde örtmeye çalışıyor. Kilo linci yedi ben böyleyim size ne dedi ama o önce midede jelleşen içeceklerin, tamek detoxların reklamını yaptı, diyetisyenle diyete girdi (ki bu bile bana gerçek bir diyet gibi gelmiyordu açıkçası o dönem) sonra da tıbbi gereklilik olmamasına rağmen 90 kilo iken ameliyat oldu. Nikkie tutorialsa gergedan suratlı dedi, surati gergin diye dedim kiloyla alakası yok dedi. Küçük takipçilerim etkilenmesin diye ameliyatı duyurmadım dedi, gönderisinin altında ameliyat ortaya çıkmasaydı kendim zayıflamışım gibi davranacaktım dedi.

Kendi düşüşünü böyle kendi eliyle hazırlayan başka youtuber var mı acaba.

12 ağustos 21:32

768. bu işlerden pek anlamam ama son videosunun editi, kompozisyonu ve renk ayarlaması o kadar başarısız yapılmış ki izlerken gözlerim kanadı.

12 ağustos 15:26 12 ağustos 15:54

767. Danlayı tee twitterda bile çok az takipçisi varken trans bireyim demesiyle tanımıştım.Hatta bir erkek arkadaşı vardı kendisine epey benziyordu.onun fotoğrafıyla kendi fotoğrafını birleştirip before after yazmıştı.Baya inanmıştım ben de trans olduğuna çünkü saflique

12 ağustos 11:10