girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (819)
  • medya (38)

819. eskiden izlerken çok güler eğlenirdim ama şimdi videolarını hızlı hızlı sardırıp geçiyorum yakında da izlemem.

Maddi durumu iyi diye herkesi gömeceğini,ezeceğini zanneden insanlardan oldum olası nefret etmişimdir. Hani sen kızların sesi olacaktın?Şuan baya kezban gibi sağa sola bağırıyorsun?

Bu arada doğum gününde gelen hediyeleri gördükten sonra hayatı bir süre sorgulamaya başladım. Neyse daha fazla yazamayacağım.

Ps1:Saçlarını kestir lütfen

Ps2:Ölü balık gibi oldun estetikle

Ps3:Şuan ki kilosu güzel olan youtuber

25 ekim 10:31

818. seçtiği ürünler trendyol gibi milyon dolarlık yatırım almış bir mağaza tarafından gururla sergileniyor. defalarca söyledim: youtube ünlülerinin hiçbir suçu yok. sorun bunların doğal olarak rol model arayışına girmiş ergen takipçlerini "müşteri" olarak gören vizyonsuz reklamcılar ve onlara hunharca bütçeler ayıran marka ve mağazalar.

24 ekim 14:47 24 ekim 14:50

817. İlk başlarda aşırı eğlenceli bulup,videolarını her hafta izliyordum. Ancak şuan inanılmaz itici geliyor.

24 ekim 11:58


816. ne instagramına ne de youtube'una 10 saniyeden fazla dayanamadığım insan. kendi sözleriyle "kaşarlık yaparak" ünlü olmuş. (link: https://www.instagram.com/p/BpRRR9BHwoH/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=10b10o2xc59q8 kanıt)

kabine falan göndermeyin kendi sözü yani alıntı yaptım.

23 ekim 20:56

815. Saçlarını gördükçe fenalık geliyor. Kestir bi kat verdi bişey yap şu saçına artık

23 ekim 18:52

814. azalarak bitiyor diyorduk ama maşallah 2 milyona dayanmış kanalı. türk insanına da bu yakışır zaten. enes batur, danla biliç, kerimcan durmaz falan devam böyle. nerede vasıfsız, bomboş, kenar mahalle ağızlı tip varsa onu ünlü ediyoruz. demet akalın'la takılmasına da şaşırmadım. karakter olarak çok benziyorlar zaten. oyna devam.

23 ekim 08:46

813. Kendisinin ani yaşadığı statü-ortam değişikliği gerçekten çok ilginç. Öncesinde sadece twitterda kendi kendine takılan biriyken, doğum gününe çağırdığı insanları görünce gerçekten şok oldum, demet akalının ilgisini çekmek için demet akalın taklidiyle video çeken kız şimdi doğum gününe falan çağırmış. Herkes ünlü, blogger vs. Ve bu yaşam tarzı ona fazla geliyor gibi, eminim evde oturup bazen ohaa ya resmen bu camiaya girdim, şunla arkadaşım vs diyordur. Son videosunda kerimcan tarzı konuşmalar vs. Tatlıcıyla ayrılmasında bu ortam değişikliğinin etkisinin büyük olduğunu düşünüyorum zira bence tatlıcı böyle ortamların adamı değil.

23 ekim 00:37


812. İlk videolarındaki samimiyeti kaybettiği zamandan beri hiç izlememiştim ınstagramdan da takibi bırakmıştım. Hediyelerini açtığı videodan geliyorum şuan. Üzdün danla bilic sevmiştim ben seni. Videonun özeti "baya güzel" ve "ohaaa" . Bana kalırsa hediyelerini çok da beğenmedi. Beklentilerini çok yükseltmis sanırım. Hediyelerdeki notları doğru düzgün okumadı bile. Bence bu büyük saygısızlık. Koca koca firmalar sana efsane paketler hazırlamışlar not yazmışlar ya düzgünce oku ya hiç okuma. Teşekkürleri ve sevinci o kadar yapmacık ki kendisi de farkında herhalde bu kadar duygusal olmak beni yoruyor minvalinde bir cümle kurdu. En başlarda çok takdir etmiştim samimiyetiyle kendine bir hayran kitlesi oluşturup bir yerlere geldiği için. Ama paranın, şöhretin anında değiştirdiği insanlardan biri oldu. Umarım düşüşü sert olmaz zira düştüğünde bu kadar fazla bir hayran kitlesi olacağını sanmıyorum.

22 ekim 12:06

811. Youtube'un anasayfasında gördüm biraz önce. Ne zaman böyle önünde paketlerle şaşırmış poz verip "gelen hediyeleri açıyorum" videosu çeken youtuberlar arasına katılmış takip edemediğim kişi. Aslında merak da etmediğim kişi. Sözlüğe yazasım vardı sadece.

22 ekim 10:41

810. Tahammül edemediğim youtuber. Ayrıca hiçbir şey anlamıyorum video bittinde eee yani ben şimdi bunu niye izledim ki dedim bikaç izlememde de. Az önce duygu özaslanı eleştirmekten geldim ama danla ile karşılaştırdığımda yüz kat daha izlenilesi videoları olan ve en azından birşeyler konusunda ilham alınabilecek biri duygu. 

21 ekim 23:22