girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (820)
  • medya (37)

820. İlk videolarındaki samimiyeti kaybettiği zamandan beri hiç izlememiştim ınstagramdan da takibi bırakmıştım. Hediyelerini açtığı videodan geliyorum şuan. Üzdün danla bilic sevmiştim ben seni. Videonun özeti "baya güzel" ve "ohaaa" . Bana kalırsa hediyelerini çok da beğenmedi. Beklentilerini çok yükseltmis sanırım. Hediyelerdeki notları doğru düzgün okumadı bile. Bence bu büyük saygısızlık. Koca koca firmalar sana efsane paketler hazırlamışlar not yazmışlar ya düzgünce oku ya hiç okuma. Teşekkürleri ve sevinci o kadar yapmacık ki kendisi de farkında herhalde bu kadar duygusal olmak beni yoruyor minvalinde bir cümle kurdu. En başlarda çok takdir etmiştim samimiyetiyle kendine bir hayran kitlesi oluşturup bir yerlere geldiği için. Ama paranın, şöhretin anında değiştirdiği insanlardan biri oldu. Umarım düşüşü sert olmaz zira düştüğünde bu kadar fazla bir hayran kitlesi olacağını sanmıyorum.

bugün 12:06

819. Youtube'un anasayfasında gördüm biraz önce. Ne zaman böyle önünde paketlerle şaşırmış poz verip "gelen hediyeleri açıyorum" videosu çeken youtuberlar arasına katılmış takip edemediğim kişi. Aslında merak da etmediğim kişi. Sözlüğe yazasım vardı sadece.

bugün 10:41

818. Tahammül edemediğim youtuber. Ayrıca hiçbir şey anlamıyorum video bittinde eee yani ben şimdi bunu niye izledim ki dedim bikaç izlememde de. Az önce duygu özaslanı eleştirmekten geldim ama danla ile karşılaştırdığımda yüz kat daha izlenilesi videoları olan ve en azından birşeyler konusunda ilham alınabilecek biri duygu. 

dün 23:22


817. markalardan gelen hediye yağmuru bana çok itici geldi. çünkü tanıtım amaçlı değil, doğum günü hediyesiydi hepsi . mağazalara gittiğinizde bir tane tester vermemek için bile surat yapan markalar, 20 dk video çekmiş, bağıra çağıra konuşan ve çektiği videoların birisinin bile kimseye faydası dokunmamış bir youtuber'a çuval çuval hediye yağdırıyor. ama gerçek müşterisine de surat yapıyor. üstüne üstlük o ürünlerini tanıtmasa bile yalakalık adına gönderiyor yine de hediyelerini. danla'nın doğum günü diye ne kadar hediye yollamışlar öyle. acaba müşterilerine bu kadar değer veriyor mu bu markalar ? eğer danla'ya hediye göndermeyen bir kozmetik markası kaldıysa ben bundan sonra oradan alışveriş yapmaya karar verdim.

dün 01:07 bugün 01:50

816. Trendyola girmemle danla bilicin sizin için seçtikleri butiğini görerek hayretlere düştüm. Her yere boynundan aşağısını kesip koyan kız (yanlış anlaşılmasın tarzı konusunda bir fikrimizin olmadığını belirtmek istiyorum) bizim için parça seçmiş. Ne alaka yani ne alaka. Herkes bir anda herşeyin ustası olabiliyor bu ülkede şaka gibi.

dün 00:44

815. yav hala mı yamiba reklamı be danla? kız bıkmadı resmen yıllardır şu sitenin reklamını yapmaktan. artık kendi girişimi olduğunu düşünüyorum, başka bir açıklaması olamaz. kendi markasının reklamını bile bu kadar çok yapmadı, yapmıyor. ya da napıyor site sahipleri kızı tehdit mi ediyor? kız danla tehdit altındaysan üç kere gözünü kırpıp kalp yap bir sonraki videonda lol.

son videosundaki, kendisine doğum günü için markadan hediye gelen la mer ürünlerini görünce böbreğim kendiliğinden düştü. ürünlerin toplam değerini hesaplamaya çalışırken matematik bilgim beni terk etti. şuan duvara boş gözlerle bakıp, hayatı sorguluyorum. bir yanda gratis savaşı, bir yanda danla’ya hediye gelen la mer kremler... kulağımda serdar ortaç’ın “hayat beni neden yoruyorsun” diyişi çınlıyor. 

20 ekim 20:28

814. Hasta bir şekilde salya sümük son videosunu izliyorum. Masadaki ürünlerin toplam değeri kadar bir maaş alabilir miyim hayatımda inanın hiç bilmiyorum. Ne diyeyim bu hayatı siz yaşıyorsunuz...

20 ekim 19:51


813. Son attığı videoda ilk videolarindaki tatlışlığı gelmiş hafiften. Abarti hanzo tavırları yoktu. Aferin danla biraz eskisi gibi ol. Orjinalin hangisi bilemeyiz ama bu halinle çekilirsin en azından

20 ekim 19:23

812. Bu kadar zayıflayabileceğini düşünmediğim youtuber.

18 ekim 19:07

811. arap ruhu kanın son hücresine kadar işlemiş biri. doğum gününde o bileziğe verdiği tepki yanındaki o tiplemeler tam bir cringe show.

17 ekim 02:10 17 ekim 02:11