sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (826)
 • medya (39)

826. yaptırmadan onceki burnu biraz yamuk ama kucuktu. o yamuklugu düzeltmek icin doktoru buyuk ihtimal kulagından  kıkırdak dokusu alıp burnuna ekledi, simdi simetrik ama daha büyük bi burnu olmus. Dogal burnun kücükse hafif yamukluk hic onemli degil bence yani gereksiz ve hatta olmaması gereken bi ameliyat olmus. bu kızın sonu iggy azelia gibi geliyo bana. O da birden parayı bulunca yaptırmadıgı bi yerini bırakmayıp travestiye donmustu. 

21 ocak 17:37

825. yeni burnu o kadar yakışmamış ki.. mutluluklar ne diyeyim. 

21 ocak 12:18

824. Ay biri twitter’da sey yazmıstı bu kız da milleti eze eze parayı bulunca yaptığı ilk şey kendini değiştirmek oldu” tarzında. Gerçekten en baslarda hatta daha youtuber değilken sadece twitterda tanıdığım zamanlar cok severdim, youtubeda görünce de cok mutlu olmustum ancak cidden sürekli kendisini övmesinden, sırf parayı buldu diye yaptığı çevreden, sanki öncesinde oraya aitmiş gibi davranmasından sıkıldım. Ne derseniz diyin, ne kadar eleştirirseniz eleştirin birden konum zıplayan bir insanı değiştirmek imkansızdır. Burda yazılanları okuyorsa kıskanıyolar işte kudurun fakirlerr falan diyordur içinden, en ufak eleştiri bile onun için kıskanmadır. Onun önceki durumundan çok çok daha iyi konumda olsak bile bize bok atmaya devam edecektir. Küçük dağları sen yarattın damlacım, hatta büyükleri de sen yarattın aynen devam.

21 ocak 01:59 21 ocak 02:00

823. eleştirdiğiniz sahte özgüven naralarını atmak zorunda.

konsepti harbi kız ağzıyla birkaç tiplemeyi eleştirmekti. seri devam edip ucu dokundukları artınca karakterini değil aldığı kiloyu linç ettiniz hem de aylarca. ki hiçbir zaman fit olduğunu iddia etmedi, aksine shop yapma tekniğini anlattı.

gerçekten haz etmediğim dişi kişisi ama uzun süreli maruz kaldığı linçleri hak etmedi. şu an dahi bozulan psikolojisini gururla yazıyorsunuz şöyle dedi ama böyle yaptı diye. ilk videosunu milyona ulaştırmasaydınız..

tanım: sonradan parayı kırışı ve konsepti olan harbi kız imajıyla bir dönem gerçekten haftalarca onur kırıcı şekilde linç edilen hayvansever youtuber.

19 ocak 20:40

822. Işin rengini iyice değiştirdi. Hadi kilo icin mide aldırdı onu geçtik de burnundan ne istedi. Ilk videolarindaki dolgusuz burnu harikaydı. Doğal, güzel minik. Ah danla ah oyuncak ettin kendini. Işin rengi cok değişti. Burdaki suslulerin yazdığını tekrar yazmaya gerek yok ama o burna yazık ettin. Gerçekten kendinle barışık olmadığına ve memnun olmayacağına herkes emin artık

18 ocak 23:20

821. hiç ısınamadığım, bir videosunu arkadaşımın zoruyla izleyip sonuna kadar dayanamayıp kapattığım youtuber. elbette kafa dağıtmak için boş videolar da izliyorum ama neden yani... 

18 ocak 22:57

820. Estetiğe karşı değilim ama bakış açım güzelleşmek için değil kusurlu olan yerleri düzeltmek için yapılması gerektiği. Her insanın kendine göre karakteristik bir güzelliği var burnun kemerlidir büyüktür yüzünü kötü gösterir gidip düzelttirirsin doğal duracak bir şekilde başkasına benzemeden daha iyi bir görünüme kavuşursun. Danlanın burnunda ne vardı cidden?? Biraz sevin kendinizi ya kendinizi beğenmişlik maalesef işe yaramıyor. Neyse geçmiş olsun. Biraz ekleme yapıcam saçlarını neden uzattın.. off yıl 2019 oldu hala kaynak saç kullanıyorsunuz. Yani istediğin kadar hayalindeki görüntüye kavuş bize güzel gelmeyeceksin iç güzelliğin dış güzellikle çok alakası olduğunu görmüş olduk. Hayaller barbie hayatlar lahana bebek be danla

18 ocak 20:06 18 ocak 23:44

819. Sırada göğüsleri var kesin. Bu kızın uğraşmadık yer kalmadı.  Böyle bir arkadaşım var.  Kendisi ile hiç bir zaman barışamadı. Burnum düştü botoxum istediğim gibi olmadı dışında muhabbeti yoktur.  Ne yaptırsa yaptırsın tatmin olamayacak. 

18 ocak 18:18

818. ben bu kızı takip ediyorum. hep düşünüyordum ama bu sefer kesinlikle aşırı takıntılı olduğuna karar verdim. kendisi 1 sene sporla ve düzgün beslenmeyle eski kilosuna ve sağlıklı yaşamına kavuşacakken sırf üşenmekten ve para her şeyin çaresi düşüncesiyle gitti midesini yok etti ya. bu bir hastalık bence, bunu kabul eden doktor ayrı tabii. gencecik bir insansın, obez değilsin, senelerce kilo vermeye çalışan bir insan hiç değilsin sadece ağzını tutamıyorsun (artı bence depresyon ilacı ve başka sağlıksız şeylerde kullanıyordu) ve gidip mideni yok ediyorsun. şimdi ise burnunu... dudaklarını, gerdirmelerini vs saymıyorum. dudaklarının ve burnunun eski hali kötü değildi, her şeyi düzgündü. kendini estetikli, öyle iyi hissetmesi başka, takıntılı olması başka. güzelim, kendimle barışığım, harikayım, komiğim, kendimi böyle kabul ettim, mutluyum, param var derken üstüne bunları yapması çok çelişkili. bence mutlu değil. umarım daha fazla ellemez kendini ve sakinleşir.

18 ocak 17:54

817. sürekli ne kadar güzel olduğunu söylüyor. ama youtubea girdiğinden beri yaptırmadığı estetik kalmadı saçından( saç kaynakları) burnuna kadar. dudakları desen zaten üzücü haldeydiler. mide ameliyatına girmiyorum bile. youtubedan önce de instagramda fotoğraflarına çok fazla photoshop yaptığını kendi anlattı. madem bu kadar güzel olduğunu düşünüyorsun neden sürekli bir estetik kaygın var daniela?

kendisiyle barışmasını umduğum insan ama neye benzemeye çalışıyorsa ona benzediğinde de mutlu olmayacak gibi geliyor.

18 ocak 14:15