sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (930)
  • medya (45)

  930. Demin keşfette fotoğrafını gördüm altına bakın ben yazmış. Storyde de it me yazan bi fotoğrafı vardı. O kadar abandı ki estetiğe bence kendisi bile bu yeni haline alışamadı. O yüzden insanlara da kendisine de ben o geçen seneki kız değilim bakın aslında buyum diyor için için. Çok anlaşılabilir bi ruh hali bu da. Çünkü değiştirmediği tek bir yer yok vücudunda ve hiçbiri kendi çabasının ürünü değil. Bu kadar kompleksli olmasa insanlar da bu noktaların üstüne böyle gitmez aslında. Yaptırdıysan da yaptırdın madem çok güzel olduğunu düşünüyorsun o özgüvenle davran. 

  dün 19:53

  929. Sen de artık herkes gibisin. Videolarını izlerken gülüyorduk artık gülmüyoruz. Bizim için çok da mühim değil, başkasına da güleriz. Çünkü hizmet ettiğin, parçası olduğun tüketim çarkı tam olarak böyle bir şey. Sen de tüketilirsin. Herkes ve her şey tüketilir. 

  13 haziran 01:04

  928. Kendisinin kullandığını düşünmediğim ürünleri tanıtım amacıyla takipçilerine öneren youtuber. Hayır bir youtuber olsam ne kadar fazla miktarda para verirlerse versinler hayatta denemediğim, güvenmediğim bir şeyi takipçilerime önermem. Zamanında da nasıl zayıfladım diye soruyorsunuz yok şunu kullandım yok şu çayı içtim diye kandırıyordu milleti. İnsan hayatı ya bu? Birisine bir şey olsa nasıl ödeyecek vebalini? Ne zaman storylerine denk gelsem diamond hair saç serumunu tanıtıyor, öneriyor  şöyle sağlıklı oldu saçlarım, bir haftada şu kadar dibi geldi diye. Danla sana kötü bir haberim var; senin saçların kaynak yahu kaynak. 

  13 haziran 00:58

  927. (yazar: mystery2586) yazarın dediğinin aynısını ben de yapıyorum keşfette çıkan , ünlü, ünlümsü, popüler, kendini ve verdiği pozları dünyada bir tek kendinde varmış zanneden influencerımsı kişilerin hepsini engelliyorum. Keşfet bölümü benim için daha mutlu bir yer haline geliyor.

  11 haziran 12:04

  926. Sinandan sonra şu arka planda biri ile konuşma işini o kadar abarttılar ki çok itici oldu. Şu an ki kişi o kadar yapmacık ki tahammül edemiyorum izlemeye.

  11 haziran 10:53

  925. artık tüm youtuberları, her türlü sosyal mecradan engelliyorum süslüler. yemin ediyorum rahatladım. sonradan görme insanların beleş hayatlarını, hiç yorulmadan dünyayı rahatça gezişlerini görmemiş oluyorum. herkese bunu tavsiye ediyorum, biz konuştukça onlar daha çok kazanıyor. iki ruj dağıtacaklar diye de köle gibi bir sürü şey takip ettirip, fotoğraflarını beğendirtiyorlar, korkunç! benim gibi hisseden varsa, bassın engeli ve bitsinler bizim için

  11 haziran 10:22

  924. Biri bana bu fotografi aciklayabilir mi?hahhahajdks

  ilgili medya:
  1
  10 haziran 23:59 11 haziran 00:00

  923. eskiden her videosunu merakla beklediğim ama artık izlemeyi bıraktığım youtuberımsı. şişmanken, kırık dişini ısrarla yaptırmazken filan çok sevimliydi. şimdi o eleştirdiği kızların tıpatıp aynısı oldu. ilgimi çekmiyor artık valla. farmasi ile ilgili videosunu açtım baktım belki sponsorlu video olduğunu belirtmiştir diye düşünmüştüm ama belirtmemiş. ya şimdi danlacım farmasiyle bir reklam bidibidisi yapmışsın. keriz mi sandın bizi? ne gerek var böyle tiyatroya? sponsorlu video de geç. kaldı ki farmasiden şunları bunları aldım diyorsun. farmasinin sitesi avon gibi değil. üye olmadan alışveriş yapamıyorsun. ne yaptın farmasi danışmanı mı oldun takipçilerin için? sana ürün göndermişler dene yorumla işte. şaklabanlığın alemi yok. ben şahsen bazı entrylerimde görüleceği üzere farmasi ürünlerini denemiş biriyim. beğendiklerim de var beğenmediklerim de. markanın çok kötü olduğunu asla düşünmüyorum. gayet güzel ürünleri de var. her markada olabileceği gibi. ama bastı bacak şeyda ile aynı zamanda farmasi videosu çekersen kusura bakma da kimse yorumlara göre gidip farmasi ürünü alıp kullandığını düşünmez. eskiden bu kız gerçekten kullanıp beğendiği ürünlerle video çekerdi. o zaman çok samimi geliyordu. hiç markalara yalakalığı yoktu. şimdi ne farkı kaldı diğer youtuberlardan?

  10 haziran 02:59

  922. Farması saçmalıklı videosundan geliyorum. Video sponsorlu zaten o bariz belli. Benim dikkatimi yorum kısmı çekti. 102 like alan yorum; “farması böyle güzel herkes tercih etmeli” tarzında bir şey. Merak edip yazanın profiline girdim bomboş. Fake hesap yani bildiğiniz. Altlarda da farması övücü ama markayı severek kullanıyormuş gibi övücü değil de “herkes satın almalı muhteşem” tarzında abartılı ve yine boş profilli yorumlar. Sponsor oldunuz anladım ama fake yorum ve fake like yapmasaydınız bari. Marka imajını yerlere düşürmüş resmen. Zaten instagramda zırt pırt görmekten nefret ederdim şimdi youtube a saldırmış bu marka

  10 haziran 01:52

  921. Danla, sen günlük hayatında farmasi kullanıyorsan ben de amuda kalkarak uyuyorum..

  10 haziran 01:25