yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (986)
  • medya (48)

  986. tatlıcıyla ayrılıp ayrılmadıklarını merak ettiğim youtuber/influencer. takipçisi olan biri yazarsa sevinirim ayrıldılarsa bana fazla mutlu geldi şaşıracağım.

  17 eylül 20:44

  985. ülkede yüz binlerce zihin yetersizliği olan çocuğun ve onların ailelerinin olduğunu, onların da sosyal medya takip ettiklerini bilmesine rağmen her kızdığına geri zekalııı diye höykürmekten kendini alamayan youtuber. ondan herhangi bir şuurlu davranış beklemiyorum şahsen.

  16 eylül 20:58

  984. yokluğumda sözlük yazarlarından dünyanın en "ne manağ? " lincini yemiş bla bla.

  akşam canın storysini, danla'nın storysini izledim sorun yok. sabah oldu tivitıra girdim danla'nın storysini paylaşmışlar anlamadım. dedim heralde ben bir şeyi anlamadım, tekrar izleyeyim. inanır mısınız 60 kere izledim stoyde linçlik mevzuyu anlayabilmek için. dünyanın en saçma linciydi net. kilosuyla dalga geçmişmiş. abi ne alaka? o storyden onu nerden çıkardınız ya? insanlar taarruzda resmen. videodaki kadının kilolu olmaması da ayrı bir komik fdfgsdf.

  lincin analizini yapacak olursak, olayın sebebi hep bu insanları salak sanmanız. hep diyorum bu insanları(influencerlar) bu kadar salak yerine koymayın diye. bu devirde, bu kadar "body positivity"nin gündemde olduğu, bu kadar "duyar kasma"nın yoğun olduğu bir dönemde danla gibi bilmem kaç milyon takipçisi olan birinin çıkıp kendi öz instagram hesabından bir kadının kilosuyla dalga geçebileceğine inanmış olmanız çok üzücü. ben 100 takipçimle bile böyle bir şey yapamam. hayır story %99 "yok ya kadının kilosuyla dalga geçiyor" hissiyatı verse bile mantığım "danla böyle bir şey istese de yapamaz ki" derdi. siz çıkmış olmayan aşağılamanın lincini kesmişsiniz. işin bir de danla'nın eski vücudu olayı var tabi. yani ünlü olduğundan beri zayıf olan biri bile böyle bir dalga geçme yapamazken hem de danla gibi eskiden kilolu olan ve ameliyatlarla zayıfladığı bilinen birinin böyle bir şey yaptığına inanmak... yine minnoşluğunuzu konuşturmuşsunuz yokluğumda. eee enes batur aklıyla lince kalkarsanız olacağı o.

  işin bir de toplumun "ben estetiğe karşı değilim ya, kişi kendini nasıl mutlu hissediyorsa o şekilde olsun" pozları kesip danla'nın bir hata yapmış olma ihtimalinde "senin sanki eski halini bilmiyoruz" atağına geçmesi. insanlar öyledir işte hep hatanı kollarlar. "karma devreye girecek ve bu sefer daha da çok kilo alacaksın danla" "eski halini unuttun heralde danla" "sen zayıfsın ama estetikleee"

  bazı süslüşlerimiz de "sen kötüsün danla" moduna geçmiş. kötü olan sizsiniz arkadaşlar. bu olay sonrası bence bunu anlamış olmanız gerek artık.

  bir de kıza o kadar laf saydınız olmayan sözde hatasından dolayı "ay yanlış anlamışız" diyeceğinize, minnoş hatanızı kabul edeceğiniz yerde "neyse zaten tanımadığı birini gizlice videoya çekmesi de yanlış. biz zaten kadının kilosuyla dalga geçtiğini sandığımız için değil de gizlice videoya çektiği için linçlemiştik" moduna geçmişsiniz fdsfds el insaf o kadar yazdınız o kadar kıza laf saydınız, eski halini hatırlattınız bir zahmet çıkıp bi "yanlış anlamışız ya" deseydiniz ya? gerçi anlamamış olma ihtimaliniz de o kadar yüksek ki...

  neyse dediğim gibi bir daha enes batur aklıyla lince kalkmazsanız ben de danla savunmak zorunda kalmam. fyi. teşekkürler.

  16 eylül 08:37

  983. annesinden doğduğu haliyle şimdiki hali arasında genleri dışında hiç bir benzerlik kalmayana kadar estetiğe devam edecek sanırım, yakın gelecekte ciddi psikolojik sorunlar yaşamasını bekliyorum.

  15 eylül 20:12

  982. Gerçekten new york moda haftasına cebinden tek kuruş çıkmadan gidip, üstelik tüm tatilini vloglayacağını söyleyip, dört saatlik boş vaktinde odada müge anlı izlemek nedir ya? takipçileriyle dalga falan geçiyor heralde

  12 eylül 15:19

  981. Benim fark ettiğim Berat ile birlikteyken ne kadar dingin ve güzel bir hayat sürdüğü, ne zaman ayrılsalar saçma sapan ortamlara girip, garip insanlarla saçmaladığı oldu. En sonunda Kerimcan gibi ortamlarının gazı ile büyük bir saçmalık yapacak ve herkesten tepki alacak diye düşündüğüm YouTuber.

  12 eylül 01:10 12 eylül 01:10

  980. Amerikaya moda haftasına gitmiş son videosunda, otelden çıkmaya üşenip müge anlı izlemek nedir?

  11 eylül 09:30

  979. Son videosuyla s.mış kişi..

  10 eylül 22:12

  978. Zaten en baştan itibaren ünlü olması saçmalık olan bir fenomen. Genelde bir şeylerden prim çıkarır ve genellikle bunlar hassas konular olur. Mesela twitter da transeksüelim diyerek ünlü olması, mesela kilo alınca bedenimi seviyorum havalarına girmesi, mesela estetik yapınca bir anda estetik övücülüğü yapması.

  10 eylül 10:10

  977. zamanında nasıl ezmişlerse, kadınlarla ve kendiyle derdi senelerdir bitmedi. kendini de sevmiyor hemcinslerini de sevmiyor. kuyruk acını da al git danla ya. zira gözlerimiz kanıyor artık yaptığın saçmalıklardan. kimse senin başarısız estetiklerine hönkürerek gülmüyorsa, sen de milleti gizlice videoya alıp hönkürerek gülemezsin. istediğin kadar kasıl kütahya'nın gülü olarak kalacaksın. içten içe biliyorsun bunu. bilmem kaçıncı bişektomiye doğru uğurluyoruz seni hadi yallah ya.

  10 eylül 09:10