sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (928)
  • medya (49)

  928. Ne makyaj ne yetenek. Dilin bi insanı nereye getirdiğinin kanıtı. Konuşarak vezir oldu kız. Kerimcan da keza öyle. Çevre ediniyosun sonra Allah yürü ya kulum diyor.

  17 temmuz 15:24

  927. twitterda fenomen olduğu zamanları bilmiyorum ama bu kızın youtube videosu bir anda patlamıştı sonra kız resmen 1 yıl içinde yürüdü gitti ve bunun sebebini hiçbir zaman anlayamadım.

  17 temmuz 14:09

  926. Beni danla güzellemesi yapacak kıvama getirdiniz gerçekten helal.

  Öncelikle şu ameliyatla kilo verme olayına niye bu insanlar böyle takık? O ameliyatlar sen çok kilolusun hop hadi gel mideni alıyoruz şeklinde olmuyor liposuction gibi bir şey değil bu bir sürü testi vs olan tıbbi bir şey ve bir tedavi yöntemi. Kısacası yok ameliyatla zayıfladı yok şöyle böyle demeyin bu ameliyatlar ciddi şeyler pek çok insanın umut kapısı ve kurtuluşu. Ameliyatla şöyle yaptı böyle yaptı derken aslında çok büyük bir kesime laf ediyorsunuz farkında değilsiniz. Estetiklerle yağ enjekteleriyle kariyer yapmış kardashianlara mankenlere laf eden yok obeziteden kurtulmak için ameliyata girene bi linç yok işte spor yapsaydı yok diyet yapsaydı emin ol sen demeden de aklına gelmiştir onun soor yapmak sen kafanı yorma. İnsanları da hastalıklarıyla yargılamamayı da öğrenin artık bu sadece danla için geçerli değil. 

  Edit: isterseniz 1000 eksi gelsin gerçekler bunlar:)

  14 temmuz 02:29 14 temmuz 18:58

  925. Gördükçe sinirlerim bozuluyor. Sanki diyetle, kendi çabasıyla kilo vermiş gibi sürekli bi kendini-fiziğini öne çıkarmalar... Sürekli çok yemek yediğini göstermeye çalışmalar vs... Biliyoruz onları yemediğini danla. 40 kiloya düştün hâlâ hamburger story atmacalar geç bunları

  13 temmuz 16:15

  924. son videosundan geliyorum. danlacım ameliyatla zayıfladığı için kimseye diyetisyenlik taslayamayacağını, öneride bulanamayacağını söyledi. şunu bal gibi biliyoruz ki ameliyat olduğu ortaya çıkmasaydı yok spor yaptım yok şu çayı içtim zayıfladım diye reklam yapıcaktı. sütten çıkmış ak kaşık taklidini güzel yapıyor valla helal olsun.

  13 temmuz 15:07

  923. Duyguyla olan videolarını izledim şimdi. Bence çok çok samimi tatlı bir video olmuş izlerken sıkılmadım başkası yerine utanma hissi yaratacak diyaloglar yoktu -önceki videolarında olduğu gibi- duygu’nun yersiz abartılı gülüşü de yoktu yine daha önceki videolarında olduğu gibi. 

  Özetle sayın Danla ve duygu sözlükler sizi linç etmeye programlanmış oluşumlar değil. Şahsi problemimiz  zaten yok, sandığınız gibi bir önyargımız yok güzele güzel diyebiliyoruz. 

  Video gayet güzeldi.

  5 temmuz 01:13 5 temmuz 01:44

  922. Videolarını izlemiyorum ama instagramdan takipteyim. Bugün bir storysine denk geldim, özgüvenli olduğum için gibi bir cümle kurdu.

  Canım sen? Özgüven? 

  Tüp mide ameliyatı olduktan sonra boy boy fotoğrafını yayınlayan, estetikle resmen evrim geçiren biri için bence büyük bir laf. Özgüven hemcinslerini aşağılamak değil, twitterda sadece seni öven şeyleri retweetlemek, beğenmek de değil. Özgüven insanın kendisiyle ilgili, bedeniyle ilgili değil.

  Ben zayıfladıktan sonra bana gelecek olan özgüven hiç gelmese de olur. He sağlık sorunun olur, gerçekten kilolusundur, sağlığın elden gider, o zaman bu ciddi problemlere yol açar, özgüven kaybı da bunlardan biridir. Ama bu kız öyle aşırı şişman da değildi ya. O şişmanlıkla bile özgüveninde sıkıntı yaşıyorsan sen şimdi de kendine hiç güvenmiyorsun demektir. Üzgünüm.

  Sonradan gelen edit: ha bu arada ne tüp mide ameliyatına ne de estetiğe karşı değilim. Ben bedenimden ve görünüşümden bağımsız özgüveni, özsaygısı ve özşefkati olan bir insanım. Param ve cesaretim olsa yaptırmak istediğim bir sürü işlem var. Ama bunlar benim özgüvenimi artırmaz. Sadece aynada görünüşümü bir tık daha beğenirim. İşte biz, özgüvenin aşağılama, ukalalık ve  görünüş olmadığını öğrenince kazanacağız! 

  30 haziran 22:01 1 temmuz 01:16

  921. son storylerinde colgate'in optic white serisinin macununu ve kalemini kullandığını; bu sayede dişlerinin beyazladığını uygulamalı göstermiş ve ürünlerin trendyol'un sitesindeki linklerini vermiş. ya allah aşkına üst ön dişlerine lamine yaptırdığını cümle alem biliyor macun kalem falan porselenin rengini nasıl değiştirsin?! bir de kullandıktan sonra üst ve alt dişlerinin renk farkını göstermesin mi? trendyol reklamı yapıcam derken diş hekimiliğinde devrim yapmış ilahi danla bilic ahahhaah

  18 haziran 20:11

  920. yeditepe psikolojiyi 6-7 senede bitiremeyip beykente geçmişti. beykentte ne yaptı bilmiyorum. ama allah insana çirkin değil de danla bilic zekasının şansını versin. 7 senede lisansı bitiremiyorsun ama milyonları banka hesabında bulabiliyorsun. hayat çok tuhaf. 

  twitter’da bir twit görmüştüm, üzülmeyin gençler bu ülkenin youtuberlara da ihtiyacı var diyordu. gerçekten öyle.

  18 haziran 01:59 18 haziran 02:04

  919. Demin keşfette fotoğrafını gördüm altına bakın ben yazmış. Storyde de it me yazan bi fotoğrafı vardı. O kadar abandı ki estetiğe bence kendisi bile bu yeni haline alışamadı. O yüzden insanlara da kendisine de ben o geçen seneki kız değilim bakın aslında buyum diyor için için. Çok anlaşılabilir bi ruh hali bu da. Çünkü değiştirmediği tek bir yer yok vücudunda ve hiçbiri kendi çabasının ürünü değil. Bu kadar kompleksli olmasa insanlar da bu noktaların üstüne böyle gitmez aslında. Yaptırdıysan da yaptırdın madem çok güzel olduğunu düşünüyorsun o özgüvenle davran. 

  16 haziran 19:53