yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1068)
  • medya (66)

  1068. Yaptigi shoplarin, estetiklerin haddi hesabi olmayan ve tum kadinlari, genc kizlari kötü "influence" eden birisi. Bir gun karin kaslı olur, öteki gun dergide incecik, sonraki gün kylie jenner popolu... cidden bu kadini takip edip ona guvenen varse diyecek kelime bulamiyorum. Biri daha yazmis, yiyorum yiyorum diyip detox kamplarına gidiyor. Zamaninda da oh kiloluyuz cok mutluyuz diye milleti gaza getirip birden mide ameliyati olmuştu. Kendi kendini bitirsin, takip etmeyin hicbir yerden. Herkesi komplekse sokuyor, yiyor yiyor sonra bi bakiyorsunuz kaslı bilmem ne... Kandirmaktan baska isi gucu yok artik iyice sacmaladi. Kendisini bir black mirror bölümü gibi gormeye basladim

  Edit: Durun sinirimi alamadım. Ben biktim bunlardan artik, eskiden yine video falan çekiyorlardi şimdi resmen yaptiklari shoplarla, estetiklerle para kazaniyorlar, gittikleri tatillerin, alisveris yaptiklari markalarin haddi hesabi yok. Gercekten bu sürüye para falan kazandirmayacagim

  30 haziran 14:31 30 haziran 14:37

  1067. Öğrendiğime göre thick kadınları ve spor storylerini paylaşma sebebi yeni estetikleriymiş. Bu kız instagramı sadece bu tarz şeylere zemin hazırlamak, cemale oy toplamak ve gereksiz şeylerin reklamını yapmak için kullanıyor.

  26 haziran 22:02

  1066. en son Gigi hadid ile icindeki zorba yine gün yüzüne çıkmış, kendini göstermişti. artık çok prensesti halbuki, yarıla yarıla gülmüyordu. neyse. benim düşündüğüm şey artık bu kadına anestezi yetmeyecek, kaç kez yattın o ameliyat masasına? düşünsenize bir gün gerçekten bir sağlık problemi oluşsa, ameliyatlarını sorsalar sayısını hatırlayamaz ki. say say bitmez. yazık.

  26 haziran 14:03


  1065. İlk çıktığı dönemlerde aşşşırı samimi buluyordum Danla'yı , futbolcu muhabbeti vardı o yüzden az da olsa tanınıyordu zaten . Ne olduysa kilo verdikten sonra oldu kdlvnls içerik doğru düzgün bir şey yok , sürekli estetik ve sürekli link veriyor . bu kız sabah kalkıp gece yatarken link veriyor, artık sıkıldığım için takibi ve izlemeyi bıraktım

  26 haziran 12:58

  1064. Devamlı attığı spor yapıyorum temalı hikayelerinden yola çıkarak yeni kalçalarını spora borçlu olduğunu iddia edeceğini düşünüyorum.

  26 haziran 02:36

  1063. deminden beri insta storylerinde iri kalcalı kyllie gibi kadınların fotolarını paylaşıyor. bu kadınlara baka baka kalçalarını da yaptırdıysa gerçekten kafa sağlığı ile ilgili ciddi problemleri var demektir. allah akıl fikir versin.

  25 haziran 21:00

  1062. hakkında popo şekillendirme ve yağ aldırma işlemleri yaptırdığına dair dedikodular dönen youtuber/instagrammer falan filan.

  not: medyaya ekliyorum.

  ilgili medya:
  1
  25 haziran 20:27


  1061. Başlarda youtubeda bir nevi stand up yapıyordu muhabbetleriyle. Peki şu an Danla Biliç kim arkadaşlar biri bana anlatabilir mi? İçerik üretmiyor. Video çekmiyor. Sadece link veriyor. Ve sadece link verdiği için de dünyanın parasını alıyor. Bu hiç adil değil kimse kusura bakmasın. Linkini verdiği ürünleri de kullanmadığını hepimiz biliyoruzdur herhalde. Lamer kullanan kız new essentials serumu mu kullanacak.

  25 haziran 18:41

  1060. ikidir görüyorum kalça kıvrımı varmış gibi gösterebilmek için fotoğraf çekerken 75 derecelik açıyla duruyor çok komik, ayağını öne atması yetmiyor. instagram girişine "kalçanız olmak zorunda değildir" yazısının asılmasını talep ediyorum. hepimiz insanız, birimiz penguen diğeri ağaçkakan falan değil o yüzden o 75 derece açının, o zorlamanın ne anlama geldiğini bilmeyip "hımm bunun kalçası varmış" demiyoruz ki niye yani? bari silikonlu iç çamaşırı giy, shop yapmaya devam et inanan olur illa ki.

  dün bir video kesiti gördüm "böyle konuştuğuma bakmayın bilmemnenizi bilmemne ne yaparım" bir şeyler diyordu. bu özgüven nereden geliyor, neye dayanarak inandın şimdi bunu yapabileceğine? boşa sallayıp duruyor sürekli çok enteresan, insanların üstüne anne babası cemal can'a oy vermeyince bileklerini kesen fanlarınızı mı salacaksın? kim olduğunu bilmesem o videoyu görüp arkasında derin devlet, italyan mafyası falan var sanacağım.

  biraz tonlama, vurgu falan çalış cidden ayrıca ya, kenar mahallesinden dün çıkmış gibi konuşuyor.

  25 haziran 12:20

  1059. ben bu kızı seviyordum ama artık bana da samimi gelmiyor. çoktan çıktım takipten.

  21 haziran 18:41