yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (142)
  • oylar (115)
  • medya (8)
  4

  142. manikürden sonra sürdüğümde durup durup sürekli ellerime bakmama sebep olan ürün. seviyorum ama manikür süremi 2-3 gün uzatması dışında özellikle şuna iyi geldi diyemem, başucuma koydum aklıma geldikçe sürüyorum.

  27 mart 23:40

  5

  141. Kat kat soyulan ve kısacık olsa bile orta yerinden kırılan tırnaklarımı dayanıklı hale getiren krem. Sayesinde artık uzun kullanabiliyorum tırnaklarımı. Etleri de çok güzel yumuşatıyor. Ben sadece tırnak ve etlere değil tüm elime sürüyorum her gün. Neme doymuş ve yumuşacık oluyor ellerim de.

  15 mart 23:06

  5

  140. Hızlı uzayan ama sararıp mutlaka üst katmanı çıtır çıtır soyulan tırnaklarına 1 haftada dehşet bir sertlik vermiştir. Hayretler içindeyim. Üstelik çiçek sepetinden 28 liraya alıp çok da beklentim olmayan bir üründü. Muazzam çıktı. Ben her akşam tv izlerken elime bir parça alıp yayıp, tırnak yüzeyine ovarak yediriyordum. Müthiş rahat uygulanan ve etkili olan bir ürün. Tabi bereketli denmiş ama ben bu gidişle her gün sürerek çabuk bitiririm gibi görünüyor. Tavsiye ederim.

  15 mart 21:54


  5

  139. Beslenmem gayet düzenli olmasına ve kan değerlerimde hiçbir anormallik olmamasına rağmen üstten soyulan ve çok yumuşak olan tırnaklarıma çok iyi gelmiş tırnak bakım ürünüdür.

  Düzenli kullanmıyorum, aklıma geldikçe sürüyorum. Bu şekilde bile tırnaklarımı çok güzel sertleştirdi ve güçlendirdi. ayrıca gerçekten çok bereketli bir ürün, o fiyata daha iyisini bulabileceğimi düşünmüyorum. 

  15 mart 15:41

  2

  138. Gerçekten cok bereketli bir ürün, aylarca bitmedi sonra kaybettim buldum kullanmaya devam ettim uzun çabalar sonunda bitti. Ancak hicbir etki saglamiyor, normal vazelinden daha pahali olan başka bir vazelin gibi bu ürün bana göre. Surekli tırnak ve tırnak kenarlarımızı herhangi bir ürünle nemlendirsek de ayni sonucu aliriz diye düşünüyorum.

  15 mart 14:36

  5

  137. hakkında yapılan kötü yorumlara çok şaşırdım şu an. aşırı bereketli ve açıkçası benim fayda gördüğüm bir ürün oldu. öncelikle tırnak etlerime çok iyi geliyor. o kuru kuru birkaç yerden minik deri parçacıkları çıkmış görüntüyü ortadan kaldırıyor direkt. öyle ki ayda maks bir kez tırnak eti makasıyla şöyle bir ölü deriler gitsin diye kesiyorum o da tüm tırnaklarımda ihtiyaç duymuyorum bile. sürekli ellerimi sabunla yıkadığım halde tırnaklarım hala uzayabiliyorsa bu ürün sayesinde. ayrıca kendimi daha da garantiye almak için geçen gün kalyonun tırnak sertleştiricisinden de aldım.

  birde bu tırnakların kat kat soyulması çat diye kırılması genelde vücutta vitamin eksikliğinden kaynaklanıyor. elbette doktor değilim kesin böyle diye ahkam kesmiyorum fakat ben tırnak soyulmamı vitamin takviyesi alarak çözmüştüm mesela. yani sağlık kaynaklı bir sıkıntı varsa bu ürün tek başına çözemez tabii ki.

  15 mart 12:46

  3

  136. Bu ürünü ben de asla uzamayan ve soyulan tırnaklarım için aldım, sürdüğüm zamanlarda evet tırnaklarım uzadı ama asla sertleşmedi ve soyulmaya devam etti. O şekilde uzayınca da soyulan yerlerden sürekli koptu. Acaba her gece sürdüğüm için tırnaklarım fazla nemlenip yumuşadılar mı (gizlinot: Böyle bir şey olabilir mi bilmiyorum) bilmiyorum ama bıraktıktan sonra sanki daha sert oldular. Bundan sonra kullanmaya bir kaç gün arayla devam edeceğim.

  Edit: hiçbir vitamin eksikliğim yok, kan değerlerim gayet iyi

  15 mart 10:14 15 mart 12:56


  3

  135. bir influencer balonu olan ürün. ben bunu 1 aydır düzenli bir şekilde kullanıyorum. tırnak etlerimi yumuşatsın ve tırnaklarım daha hızlı, daha güçlü uzasın diye aldım çünkü böyle lanse edildi. şimdi öncelikle etleri yumuşatıyor, daha bakımlı görünen tırnaklar elde ediyorsunuz ama uzamasına faydası yok. soyulan tırnaklar için önermişti biri, 2 tane soyulan tırnağım var ikisini de etki etmedi. diğer tırnaklarımı biraz daha sertleştirdi ama bence abartılacak bir ürün değil. indirimde olursa alırım, yoksa çok da gerekli değil bence. yumuşatma işini vazelin de gayet yapar.

  15 mart 10:05

  1

  134. Ben bu ürünü geçtiğimiz yaz ayak tırnaklarımın daha beyaz ve daha sağlıklı görünmesini istediğim için aldım ancak yaz aylarında ayağa bir şey sürüp onu muhafaza etmek zor olduğundan çok fazla gözlemleme şansım olmadı fakat her gece sürdüğüm şey işe yarasa anlardım sanıyorum. Her ayağıma sürüşte bolca el tırnaklarıma da uyguladım. Benim el tırnaklarım çok sağlamdır. Yani asla çat diye kırılıp kopmaz, çok büyük bir darbe alırsa ancak sadece benim anlayabileceğim şekilde katlarına ayrılır ama asla bütünlüğünü bozmaz. ben bu kremimsiyi kullanmaya başladıktan sonra tırnaklarımda ya da tırnak etlerimde büyük bir değişim gelişim hissetmedim sadece vazelinden hallice nemlendirdiğini hissettim. Ancak bir gün elimi bir yere çarpmışım sanırım, o anı hatırlamıyorum bile, tırnağımın yarısı kopmuş gitmiş. Farkına vardığımda tırnağım çoktan gitmişti. Bu olaydan önce bir kere tırnağım böyle kırıldı, o an elim de kırılabilirdi yani öyle bir şeydi. Gerçekleştiğini bile anlamadığım olay sırasında tırnağım kırılınca ben de kullanmayı tamamen bıraktım. Kendi adıma sıfır verim aldığım ürün oldu. Tırnaklarım için kalyondan devam.  

  Kokusu da erimiş plastik gibi bu arada.

  edit: bu arada benim tırnak eti, tırnak kenarında sertleşme gibi sorunlarım yok. Çok basit bir nemlendirici ile de çözüyorum bir sorunum olunca (cire aseptine bademliyi tavsiye ederim). Bu yüzden o hususlarda etkili olup olmadığını anlamadım ama yine düşünüyorum haksızlık ettiğim tek bir yer var mı diye, yok. hiç sevmedim.

  14 mart 14:51 15 mart 18:33

  4

  133. tükenmez tırnak vazelini. miras bile bırakabilirim ben bunu , bitirebileni de alkışlarım (gizlinot: swh)

  bir buçuk haftadır 2 güne bir falan kullanıyorum. bende wow gibi bi etki yaratmadı ( henüz mü demeliyim ?) ama canı sıkıldığı için kırılan tırnaklarım şu an bazı darbelere direniyor sanki. kullandıktan sonra tırnak ve eti pürüzsüz ve sağlıklı görünüyor. 

  ciddili etki görürsem inşallah tekrar geleceğim.

  10 mart 23:06