3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (294)
  • oylar (42)
  • medya (3)
1

294. Bende hiçbir işe yaramadı. Saçın yapısı neyse ona göre uzuyor ne olursa olsun. Ne sinameki kürü ne çam terebentin ne de ampüller hiçbiri saç uzamamı değiştirmedi. Her ay 1 cm uzuyor benimki artık kabul ettim ve daha fazla para harcamayacağım bu konuyla ilgili.  Demir, çinko, biotin vs kontrolsüzce kullanmayı da gereksiz buluyorum. Boşa saç uzatıcam diye ihtiyaç fazlası laboratuvar yapımı kimyasal almaya gerek yok.

3 ağustos 16:45

293. Bir heves ben de aldım. Bir tatlı kaşığı küçük bir kaseye alıp bir kaşık çam terebentin, bir kaşık zeytinyağı, birer ampul bemix-evigenle karıştırıp saçta en az 2 saat tutunca etkisi daha da artıyor.

3 ağustos 14:41

292. Adının ve parasının hakkını veren bir ürün bakım yapıp saçı nemlendiriyor, uzamaya da yardımcı oluyor aynı zamanda 

1 ağustos 01:06


291. Her seferinde gidip gelip gözüm kalıyor. İndirimdeyken kalmamış oluyor, normal zamanda da bana göre gereksiz pahalı. Eğer indirimde yakalarsam dax, sarımsaklı zeytinyağı, hindistan cevizi yağı, eczane vitamin mixi yapıp deneyeceğim. Zira hepsini şu ana kadar ayrı ayrı kullanıp çok memnun kaldım. Birleştirip bir atom etkisi göstermelerini bekliyorum.

31 temmuz 21:54

290. Ben kesinlikle saçtan çıkaramadım. Kuru saça şampuan döküp yine denedim ama bir türlü tertemiz yıkıyamadım, zaten yıkamaya çalışırken saçımı daha çok kuruttum o yüzden tavsiye etmiyorum kokusu yumuşaklık hissi fena değil ama bu kadar uğraştırıcı olması açısından hçç mantıklı değil.

31 temmuz 18:23

289. Saçtan çıkarmak için sabun kullanılması gereken bakım kremi saçı uzatmakla birlikte gürleştirmez.

31 temmuz 15:28

288. İlk başta saçlarımdan bahsedeyim. Saçlarım kuru, kıvırcık, kalın telli ve hızlı uzayan bir saça sahibim. Bir dönem saçlarımı kısacık kestirip dayanamayınca kullanmıştım ama ben geceden krem sürüp yatmadım hiç banyodan 1 saat önce kullanmıştım. Bende ehh işe yaradı denilebilir ama tekrardan kullanmam. Yıkarken kafamı öyle çitiliyordum ki çıkması için bu da saçlarımı çok kırıyordu.

31 temmuz 10:18


287. avuç avuç sürmeme rağmen henüz hiç saçımdan çıkaramama problemi yaşamadım sorun bende demek ki. saçlarımın kuru, kalın telli ve kıvırcık olmasından dolayı olabilir belki daha çok emiliyodur. ama ben asıl sebebin gece yatarken sürüp sabah kalkınca yıkamam olduğunu düşünüyorum. öyle bir alışkanlık geliştirmişim böyle bakım yağlarını falan kafada bir gece bekletmeyince içim rahat etmiyor.

31 temmuz 06:47

286. Çoook güzel ürün ama asla ilk yıkamada saçımdan çıkaramadığım için kullanmayı bırakmıştım hala bir kenarda duruyor öyle 

31 temmuz 02:28

285. Yıllar önce kullanıp faydasını çok görmüştüm . Hem uzatıp hemde kuru olan saçlarımı yumuşatmıştı. Şimdi tekrar aldım. önceden içerisinde hindistan cevizi bulundurmasına rağmen yeni aldığımın içindekiler kısmına baktığımda göremedim . Süslüler benim gibi dikkat eden varsa bilgilendirebilir mi içeriği değişti mi ? 

31 temmuz 02:19