3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (239)
  • oylar (22)
  • medya (2)

239. fiyatı 44 liraya çıkmış ürün.

dün 00:55

238. saçtan arındırmak için can çekiştiren ürün.(gizlinot: swh)

ilk defa kullandığımda saçımdan hiç çıkmayacak sandım. en son elimde bulaşık deterjanıyla ağlayarak saçlarımı çitiliyordum. deneye deneye nasıl kolay çıkar öğrendim. siz de bulaşık deterjanıyla saç çitilemeyin diye paylaşmak istiyorum. saçı kuruyken şampuanlamayı artık hepimiz biliyoruz. ben özellikle temiz saça uyguluyorum eğer saçım yağlıysa bir de bununla birleşince asla çıkmıyor. başka bir yağ ile seyreltip kullanmak da işe yarıyor onun dışında sadece diplere sürüp saçımı tarıyorum, hem masaj etkisi oluyor hem de dipteki fazlalık boylara kayıyor. yıkadıktan sonra yağli gibi dursa da saç onu emiyor zaten.

parlatıyor, yumuşatıyor, uzatıyor. anlaşabilene güzel bir ürün.

17 mayıs 19:39

237. geçen gün aldım ilk defa. akşam duştan önce saç diplerime uyguladım ama o kadar yorgundum ki duşa giremeden uyuyakaldım. sabah duş alıp çıktım evden işe gittim. ıslak saçlarımı öylece topladım zira pek kurutma makinesi kullanan biri değilim. çok kuru yapıda olan saçlarım iyice elektrikleniyorlar o zaman. sıkıca bağladım saçlarımı. ara sıra açtım yeniden bağladım filan. saçlarım şuan çok güzel hiç elektrikli değiller. tabi bu yaptığım şeyi kimseye tavsiye etmiyorum yani ıslak saçları bağlayıp dışarı çıkmak falan. saçlarımı hiç bi zaman kurutmam ama sinüzitim yok benim.

her neyse, duştan sonra her zamanki gibi durulanmayan yağ kullanmıştım ama bence keramet bu üründeydi çünki rutinimdeki tek değişiklik bu ürün oldu.

diğer yandan son satın aldığım ürünlere bu ürünü yazmıştım ve dedim ki "ürünün içeriği ne kadar temiz bilemiyorum ama saçı uzatıyor diyorlar" dedim. bunun üzerine de eksi yağmuruna tutuldum. içeriğinin temiz olmadığını tahmin ediyorum zaten cümlem de bunu ifade ediyor. saç uzatma mevzusu ise benim iddiam değil. öyle diyorlar diyorum zaten. yani bu noktada yazar eğer içeriği temiz değil demek istiyorsa mesaj atsın söylesin ben kendim bişey iddia etmiyorum ki zaten. ne kadar kolay eksiliyor insanlar enteresan yani.

edit: buarada bu ürünü kullananların bir çoğunun yaptığı eleştiri saçları yıkayınca ürünün saçtan tam olarak arınmamasıydı. ben saçlarımı sadece 1 defa şampuanladım. (gizlinot: gerçi söylendiği gibi azıcık şampuan dökmüyorum elime. avuç dolusu dökerim şampuanı, onu da belirteyim.) ve bende de tam arınmadı zaten ama görüntü olarak bu benim için olumlu bi sonuç oldu zira cidden çok kuru saçlarım vardır. şuanda hiç elektrikli durmuyorlar o yüzden. kısacası ben halimden memnunum yani.

17 mayıs 10:30 17 mayıs 15:37


236. Yağlı saçları çok rahatsız edebileceğini dusunuyorum. Ne kadar temizleseniz de gün içinde kaşıntı yapıyor. Ama kuru saçlar da sever, güzel bir yağ kombinasyonu. Ben şuan kaşlarımda kullanıyorum, ufak bir etkisini gözlemledim olumlu olarak. Ama fazla da değil

15 mayıs 02:16

235. hızlı uzatıyor mu? evet.

saçımdan arındırmak için 3 kere şampuan yapmak zorunda kalıp saçımı daha çok döktüm mü? evet.

14 mayıs 23:39

234. Tanım: İçerisinde çeşitli yağlar bulunan vazelin kıvamındaki saç uzatıcı krem.

Bendeki etkisi: tek kelimeyle inanılmaz! çok çok az bir miktarını gece tüm saçıma uygulayıp sabah uyandığımda yıkıyorum. öyle bir vaadi olmasa da saçımı yumuşacık yapıyor. etkisi hindistan cevizi yağından bile başarılı. saçımı asla dökmedi. çıkarmak için kuru yıkama methodunu kullanıyorum. 2 defa şampuanlama yeterli oluyor o sebeple. 3 günde bir uyguluyorum ve saçım iki katı hızlı uzuyor. ayrıca yeni saç çıkarttığını gözlemledim. bu krem dışında her gün ceviz ve fındık yedim. düzenli su içtim. folik asit hapı kullandım. hepsi birleşince inanılmaz bir sonuç aldım. bu şekilde denemenizi tavsiye ederim.

14 mayıs 14:46

233. bende çok büyük merakla almıştım ve iyi ki almışım saçlarımı bi dönem çok kısa kullanmıştım ve 2 senenin sonrasında niye uzamıyoo derken kullanmaya başladım kesinlikle hızlı ve sağlıklı uzattığını düşünüyorum krem formunda olduğu için bi kaseye 1 ymeek kaşığı koyup mikrodalgada ısıtıp ürünü iyice sıvılaştırdım sanki sıvılaşınca daha bi bereketli oldu tüm saç diplerine uygulayıp yarım saatte bir masaj yaptım iyice emilmesi için ve max. 5-6 saat bekletip duşta ıslatmadan önce direkt şampuan uygulayıp sonra suyla durulamaya geçince daha kolay arındı.. güncel fiyatından emin değilim ama indirimle 28-30 tl gibi bir fiyata almıştım en son.. gerçekten hiç uzamayan saçlar için ideal olduğunu düşünüyorum ve oldukça bereketli gramajı yüksek bir ürün :)

14 mayıs 11:34


232. Saç uzatma vaadeden ve bu vaadini yerine getiren kremdir. Ancak çok az uygulanması gerekir. Arındırma için saçımı ıslatmadan dört bölüme ayırıp o kısımlara bolca şampuan döküyorum dipleri iyice ovuşturuyorum duruluyorum.ikinci şampuanlamada köpürünce biraz bekletiyorum köpüklü şekilde .ve üçüncü yıkamada tamamen arınmış oluyor.

 Edit: düzenleme 1-2

14 mayıs 10:50 14 mayıs 15:07

5

231. Buradaki yorumlardan gaza gelip gidip aldım. Düzenli kullanmasam dahi saçlarımdaki etkisi i na nıl maz! Saçlarım çok yavaş uzar bu yüzden uzadığını hemen anlıyorum, çok kısa sürede uzattığını kesinlikle söyleyebilirim. Bu ürün benim bebeğim oldu. Seyahatlerde falan yanıma almadığım hiç olmuyor. Gerçekten arındırması tuhaf derecede zor, yıkadıktan sonra bile yağlı yağlı gezdiğim çok oldu :) yine de çok çok çok seviyorum bittikçe de alırım. 

14 mayıs 10:40

230. girdileri okuyunca şaşırdım. ben geçen sene düzenli kullandığımda saçlarım deliler gibi uzamıştı. arındırma işlemini kolaylaştırmak için dikkatli sürmek gerekiyor az az. geçen gün tekrar kullanayım dedim ama sanki yapısı değişmiş gibiydi. normalde avcuma azıcık alıp ısıtarak eritirdim öyle sürerdim direkt parmaklarıma alıp sürmek yerine, bu sefer çok fazla erimedi. geçen seneki etkisi sebebiyle bu sene de şans vereceğim.

13 mayıs 16:52