sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  3.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (354)
  • oylar (65)
  • medya (2)

  354. İşe yaraması için 1-2 saat değil 8-10 saat bekletmeniz gereken kremdir. Haftada 2 kere uygulamayla saçımı 2 ayda 5 cm uzattı

  9 temmuz 17:56

  3

  353. uzun zamandır düzensiz bir şekilde kullanıyordum. bu ay etkisini görebilmek için bir ay boyunca haftada 2-3 kez düzenli olarak kullandım. duştan 1 saat bazen 2 saat önce uygulayıp beklettim. az miktarda alıp önce elde ısıtıp sonra uygulayınca kolay da durulanıyor. sonuç olarak 1 ayda 1,5 cm uzadılar. saçlarım normalde de bu kadar uzadığı için kendi adıma bir işe yaramadığını söyleyebilirim. dibindeki ürünü de bitirip tekrar almayı düşünmüyorum.

  9 temmuz 15:49

  352. saç dipleri yağlı, uçları kupkuru olan biri olarak saç diplerime sürdüğümde saçlarımı oldukça yağlandırdı. bu nedenle uzatma amaçlı değil de bakım amaçlı saç uçlarıma kullanıyorum. İçerisindeki yağlar oldukça zengin çünkü. Ayda bir duştan önce saç uçlarıma sürüp 1-2 saat bekletiyorum ve yumuşacık yapıyor.

  6 temmuz 17:36

  351. Etkisini söylemek için erken, kullandıktan sonra güzel yumuşattığını söyleyebilirim. Arındırma işleminden bahsetmek istiyorum; söylendiği gibi ıslatmadan şampuanlıyorum ve biraz durulamadan bekliyorum da. İki kullanımımda da hiç sorun yaşamadım bu şekilde. 

  23 haziran 19:10

  350. Saça harici bakımla katılan güzellik geçici olduğundan tavsiye etmediğim ürün. Eczaneden e vitamini alıp içmek bin kat daha iyi. Buna ayçiçeği bazlı yağ cümbüşüne verilecek parayla keçiboynuzu özü, yerli susamdan çekilmiş tahin, çiğ badem falan alıp öğün araları yemek saçı kökten besleyerek daha sağlam daha hızlı uzatır. Kaliteli protein ve kaliteli yağ ( tahin rakipsizdir konuda) ile beslenmek hem damarlara iyi gelir hem tüm deriyi güçlendirir. 

  Böyle harici yağlar düşük öncelikli şeylerdir. ilk olarak protein ağırlıklı beslenmek gelir. 

  26 mayıs 16:49

  349. zamanında indirimden almıştım. güzel bir ürün ancak arınması çok zor bu nedenle kullanmak zor oluyor. uçlarına bakım yapması için de kullandığım oluyor, 100 lira edecek bir ürün değil bence. ama saçı uzatması beslemesi için çok sık olmasa da ara ara kullanılabilir.

  24 mayıs 15:30

  348. Etkisi olduğuna inandığım krem. Saçlarım çok çabuk uzamaz. bunu kullandığımda uzama hızı 1,5 kat arttı diyebilirim, tam 2 de diyemiyorum. Bakırdan kendi rengime dönerken kısalttığım saçlarım bunun sayesinde biraz daha kendine geldi. ben haftada 1 kez kullanıyorum genelde, bazen atladığım bazen haftada 2 kez kullandığım dönemler oluyor. Sürerken gerçekten parmak uçlarına almak yeterli oluyor. Önceleri boca ediyordum ve çok zorlanıyordum, zamanımı alıyordu sürmek. Artık parmak uçlarımı çok az batırıp çekiyorum, biraz ısıtıp yediriyorum diplere ve bittikçe tekrarlıyorum. Diğer türlü, çok alınca elime saç diplerime ulaşana kadar saç boylarıma da denk geliyor, sonra daha da zor oluyor saçlarımı ayırıp ayırıp sürmek. Çıkarırken de buradaki süslülerin tavsiyesine uyarak önce şampuanlıyorum sonra su değdiriyorum. Bir tavsiye olarak da saç kremini de şampuan yerine kullanıp biraz saçınızda ısıtıp sonra şampuan ve su yapabilirsiniz, yanlışlıkla şampuan yerine saç kremi kullandığım gün bende işe yaradı. edit: imla

  24 mayıs 13:24 24 mayıs 13:46

  347. Saçlarımın o leş halinden eser bırakmayan üründür. 2 yıl önce migrostan küçük boyunu almıştım. İlk kullandığimda saçımı öyle bi döktü ki şok oldum. Ama etkisini 2 hafta sonra falan gösterdi.(gizlinot: Sadece 1 kez kullanmıştım) Saçlarıma dipten gelen bir parlaklık verdi. Ergenliğimin hatası olan ara makaslarımı uzattı. Son fiyatları cidden inanılmaz ama etkisi göz önüne alınırsa bence değer.

  24 mayıs 13:03

  346. 2/3 senedir kullanıyorum. Watsons’tan 30₺ gibi bir fiyata almıştım, şuan fiyatlar uçmuş. Baya bereketli, hatta ben 2 arkadaşıma denemeleri için bir miktar vermiştim. Hala da bana yarım sene yetecek kadar ürün var. Bazen haftada 1 bazen 2 hafta bazen ayda 1 kez yapıyorum. Ama illaki kullanıyorum yani, ben sarı saçlarımdan kurtulmak kendi saç rengime dönmek için almıştım. Yani saçım uzasın, kendi rengim gelsin, uçtaki sarıları kestirip kendi rengime döneyim. Tabii bu isteğimi gerçekleştirip geri sarıya döndüm orası ayrı komik.

  Gerçekten saç uzatan tek şey diyebilirim. Şampuanların pek işe yaradığını sanmıyorum, hindistan cevizi yağı ve dax tamamen işinizi görür.

  Ben sürüp gece bu yağ ile yatıyorum, en az 5-6 saat bekletiyorum diyebilirim.

  Arındıramayanlar için; su ne sıcak, ne de soğuk olmalı. İlk yıkama da susuz şampuanlarsanız daha iyi olur ben öyle yapıyorum. 

  Uygularken az uygulamaya özen gösterin bir de.

  24 mayıs 12:58

  345. Benim de saç uzatmak için uzun zamanlar kullandığım maskedir. En son Trendyol’da 70 liraya gördüm ve şok oldum. Ben hep 30 liraya alır bir sene kullanırdım. Bütçe konusunda eğer bu ürünü alamayacak arkadaşlar varsa tavsiyem magicare diye bir maske daha var hatta paketleri neredeyse aynı belki aynı markanın ürünüdür bilemiyorum ama aynı etkiyi gösteriyor bu ürünle hemde 30 lira. Aynı kıvamda yine. Bide saçtan arındıramayan arkadaşlar için tavsiyem sadece diplere kullanın ve parmak uçlarınızla alıp sürün. Çünkü bazen duyuyorum böyle eritip sürenler falan varmış o şekilde kullanıldığında asla çıkmayacağını düşünüyorum.  

  24 mayıs 12:18 24 mayıs 13:25