3.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (321)
  • oylar (55)
  • medya (2)

321. sürdüğüm zaman saçımı çok sıcak suyla 2-3 dakika boyunca durulayıp sonra bebek şampuanıyla iki kere yıkadığımda arındırabildiğim ürün.

8 kasım 09:21

320. Geçen sene almıştım. Saçımdan çıkmadı resmen bir kutu şampuan bitti.Bir daha sürmem dedim bıraktım. Bu akşam tekrar denedim 1 saat beklettim üstnde yazdığı gibi ve ''sadece saç diplerine'' uyguladım süslüler. Elime azıcık alıp elimde eritip saçımı bölüp sürdüm. Yıkamadan önce bool şampuan sürdüm 6 dk beklettim çok azcık suyla köpürttüm duruladım . 2. De aynı şekilde yaptım ve inanamadım yani saçımdan arındı yağlar :) ilk yıkamamda neler çektim saatlerce banyodan çıkamamıştım:( ha bir dee bir saat beklettikten sonra saçımı kurutma makinesıyle kuruttum biraz öyle girdim duşa. Saçından çıkaramayan süslüler bir de böyle deneyin:) sanırım fazla tutunca ve çok sürünce çıkmıyor asla :( bakalım düzenli kullanımda saçım uzayacak mı o.O

8 kasım 00:49

319. 100 lira olmuş. daha önce yazdığımda 70 tl ydi. her hafta fiyatı artıyor nasıl bir mucize ürünse artık. (!) fiyat arttıkça sanırım 5 kat hızlı uzatmaya başladı (!). müşteriyi göz göre göre kandırmak bu olsa gerek. ben 40 tl ye almıştım zamanında . indirimi bekleyememiştim çünkü bian önce uzasın istiyodum saçım. sonra bi umutsuzluk besledim ürüne karşı ve düzenli kullanmadım. fiyatının 100 tl olduğunu görünce dur bari bozulmadan kullanayım dedim düzenli şekilde. işe yararsa güncelleme yapıcam. saçımı her yıkadığımda kullanıyorum. haftada 3 ü buluyor. ama 1 haftadır ara verdim saç alışmasın ve yağlanmasın diye. bakalım ne olacak. saçım omuzdan aşağı gelirse mucize diycem. kimse çekmemiştir benim gibi saçından. ürün tamamen bittiğinde girdiyi güncelleyeceğim.

4 kasım 20:32 4 kasım 20:32


318. aşık olduğum ürünlerden biri.

yaklaşık 1 yıldır bazen düzenli bazen düzensiz kullanıyorum, düzenli kullandığım zaman haftada 1 kere uyguluyorum. saç kurutma makinesiyle ürünü işittıktan sonra yarım saat masajla saç diplerime yedirip 8 saatle 36 saat arası saçımda bekletiyorum. ardından 1 kuru 1 ıslak şampuanlamayla tamamını saçımdan arındırıyorum.

saçlarımı gerçekten normalde olduğundan fazla uzattı(ek bir saç uzatıcı ürün kullanmıyorum) ve çok fazla saç çıkardı. çok fazla saç çıkarması bir yandan hoşuma gidiyor ama zaten elektriklenen saçlara sahip olduğum için her boyda elektriklenen saç olması kötü bir görünüm yaratıyor, ama saçım çıkıyor diye seviniyorum bi yandan. ama kullanmayı da bırakmayı düşünmüyorum hatta yedekledim bile.

26 ekim 00:50

2

317. Saçı uzatmasını bilmem ama bol miktarda döktüğü kesin. Gözle görülür bir etki yaratmadı çünkü dökülmelerden korktuğumdan ayda bir falan kullandım. Bir yıldır bitmedi. Bunun yerine mecitefendi saç bakım yağını öneririm, hem yumuşacık ve pasparlak yapar hem de düzenli kullanımda saçı çoğaltır ve uzatır. 

18 ekim 23:26

3

316. Bu yaz indirimlerden birinde gratis'te büyük boyunun 26 tl'ye düştüğünü görmüştüm ve elimdeki bitmediği için güya akıllıca davranarak almamıştım. Şimdi ise elimdeki dax bitmek üzere olduğu için artık alma zamanım gelmiştir diyerek kendimi özgür bıraktım, ama üstündeki 70tl fiyatı görünce sessizce o raftan uzaklaştım.

17 ekim 19:50 17 ekim 20:13

315. Uzun zamandır kullanıyorum, gerçekten uzatıyor mu derseniz birşey diyemem ama. Mesela ayda 2 kere yapıyorum dolayısıyla ürün vaadini gerçekleştirmiyor demek gerçekten yanlış olur. Saçlarımı yumuşatıyor ve bakım yapmış olma hissi yaşatıyor burası çok güzel. Ama 70 lira eder mi bilmiyorum. Uzatmak için çok daha etkili kürler varken üstelik çok da ucuza, dax bitince bir daha almayacaklarım arasında. Ve ek olarak saç kıran olduğumda o bölgeye sürmüştüm her gün bende gerçekten işe yaradı, kısa zamanda saç çıkardı. Ama bunun harici düzenli kullanımım yok.

17 ekim 19:22 17 ekim 19:24


314. ben de watsonsda 70 liraya satıldığını gördüm. benim canımı sıkan olay 70 liralık bir performansı olmayan, 40 liralık performansı olduğunu bildiğimiz bir ürüne bile bile bu parayı vermek. yani 70 tl lik ürün ile 40 liralık ürün arasında fark olur. şimdi 70 lira olunca daha da hızlı uzatmalı saçı ne bileyim 10 liralık ürüne 50 lira vermek gibi bir şey. bile bile lades. ürünlere keşke değeri kadar fiyat biçseler. insanın beklentisi artmasa yani. belki de bu ürün 10 liralık bir ürün ve biz zamanında 40 a almışız ve işe yaradığını sanmışızdır. blseydim tony&guy maskelerinden alırdım.

17 ekim 19:03

313. yorumlara bakıp alayım mı dedim trendyolda 74, n11de 34 lira. henüz zam gelmemiş bazı sitelere kaçırmayın diye haber vereyim dedim.

17 ekim 18:16

5

312. Senelerce kısa saç kullandım sonra bir gün uzun saç istediğime karar verdim. Kısa saç kullanmamın sebebi uzadıkça cansızlaşan ince telli saçlarımdı. Bu sebeple yıllarca ısılı işlemlerden uzak durmaya çalışmış olsam da dayanamaz haftada en az 1 kere ısı uygulardım. Öncelikle bu işlemi tamamen bıraktım. Daxla birlikte dönüşümlü yağlar kullandım. çamterebentin, argan, badem, zeytinyağı, hindistancevizi yağı gibi. Bunları saçımı yormadan yaptım. Elimden geldiğince saçımda uzun beklettim ve herkesin de bildiği gibi ıslatmadan önce şampuanladım. Dax bazı zamanlar kolay çıktı saçımdan bazı zamanlar biraz zorladı. Bunun sebebini tam çözememiş olsam da saç derim ürünü emmeden yıkadığımda zor çıkıyor diye bir izlenime kapıldım. Son olarak market şampuanı kullanmayı bıraktım ve doktor tavsiyesiyle vitamin kullanmaya başladım.

Saçlarımın kolay ve gerçekten sağlıklı uzadığını eskisi gibi cansız olmadıklarını gözlemliyorum. Özetle bu bir süreç, sabır ve özen göstermek gerekiyor ki kullandığımız ürünlerin faydasını görelim.

17 ekim 12:20