yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (371)
  • oylar (78)
  • medya (2)
  5

  371. Saçlarımı uzatmamda ciddi anlamda faydasını gördüğüm ürün. Fiyatı 54 TL civarında. İndirime girmiyor oluşu beni en çok üzen şey. Ürünün vaadettikleri,

  -Saçın daha hızlı uzamasına yardımcı olur.

  -İçerdiği organik yağlar sayesinde saç ve saç derisini besler.

  -Saçınızda fark edilir yumuşaklık, parlaklık ve canlılık sağlar.

  -Nem kaybına uğramış saçın direncini artırır.

  -Saç uçlarını tedavi eder, kırılmayı önlemeye yardımcı olur.

  Ürünün etkileri,

  -Saçımı gerçekten nemlendirdi.

  -Yumuşattı, canlandırdı. Resmen daha sağlıklı saçlara kavuştum. Parlaklık kısmında çok bir etkisi olmadı.

  -Kesinlikle saçımı çok hızlı uzattı. (Azıcık aşağıda etkisini göreceksiniz)

  -Saçımı çok sık fönlediğim için kırıklarım vardı. Fakat bu ürünü kullanmaya başladıktan sonra saça verdiği yumuşaklık ve canlılık sayesinde kırıklarım eskisi gibi belli bile değil.

  14 eylül 11:29

  5

  370. Supergroyu hep duyup ancak kendinisi bir hafta önce alıp deneyimleyebildim. Bu girdiyi kullandıkça güncelleyeceğim, ancak bir hafta içersinde saçımda nasıl bir değişim oldu bundan bahsedeyim. Saç diplerime masaj yaparak ürünü yedirdiktan sonra 7-8 saat kadar beklettim. Arındırma işlemini de burada herkesin bahsettiği gibi saçlarıma su değdirmeden ilk önce kuru şampuan işlemi yaptım. Herhangi bir kalıntı ya da yağlı görüntü oluşmadı duş sonrası. Saçlarım biraz duş anında döküldü fakat yumuşacık oldu saç kremi yapmama gerek bile kalmadı. Yumuşaklık hissi hep kaldı bu çok hoşuma gitti, uzatma ile ilgili buraya ilerleyen günlerde görsel bırakırım

  Edit: (link: https://www.suslusozluk.com/saçları-hızlı-uzatma-yöntemleri?i=1068444 Saçları hızlı uzatma yöntemi)

  11 eylül 13:40 15 eylül 23:56

  5

  369. N11de 45 liraya satın aldım büyük boyunu ve hemen heyecanla 1 yemek kaşığı kadar elime alıp uyguladım. Saçlarım kısa zaten ve her yerine sürdüm sonra da saç kurutma makinesiyle bi üzerinden geçtim ısıyla daha kolay yayılsın diye.

  Çok heyecanlıyım birazdan yıkayacağım bakalım çıkarması denildiği kadar zor mu.

  Bu arada cidden harika kokuyor yapısını da sevdim Hindistan cevizi yağından daha kolay eriyor. Banyodan sonra kaş ve kirpiklerime de süreceğim.

  Buralar editlenecek :)

  Saçımda 1 saat beklettikten sonra Banyodan taze çıktım hemen yazıyorum. Öncelikle kombi bozulduğu için ocakta sıcak su kaynatıp öyle banyo yapmak zorunda kaldım yani ne kadar zor şartlar altında olduğumu anlayın diye yazıyorum. Şampuan sürmeden önce kurutma makinesiyle şöyle bi 10 sn ısıttım ki donduysa çözülsün. Sonra lorealin 3 killi şampuanıyla kuru kuru şampuanladım ve bir kere de normal şampuanlandım. Saçlarımı da kuruttum ve yumuşacık oldu. Arındırma problemi yaşamadım yani muhtemelen saçlarım bir karış olduğundan ve öncesinde ısıtmamdan dolayı kolay arındı.

  Haftada 3 kez yapmayı düşünüyorum saçlarımda boya da var dibi geldikçe anlarım ne kadar uzadığını. Şimdilik memnun kaldım yumuşacık oldular ya çok mutluyum.

  Edit: ara ara burayı güncellemeyi düşünüyorum o yüzden şu birkaç günkü kullanımlarımdan bahsedeyim. 2 günde bir kullandım hatta arada kaşlarıma kirpiklerime de sürdüm. Tabii ki bu kısacık sürede uzatma etkisini henüz gözlemlemeyemedim ama cidden muntazam yumuşatıyor. Hiç arındırma sorunu da yaşamadım. kuru şampuanlama bile yapmıyorum tek şampuanlamada çıkıyor üstelik kremli bir şampuan kullanıyorum ona rağmen yağlı kalmıyor. Ben bir yemek kaşığı civarında alıyorum saçlarımın diplerine her yerine sürüyorum kulak hizasındaki saçlarıma. 5 saatten fazla bekletiyorum saçımda ve güneşte de dolaştığım için(gizlinot: Linç yemeyeyim, köyde tatildeyiz burada yağlı saçlarımla rahatça dolaşabiliyorum) o ısının etkisiyle iyice emiliyor gibi hissediyorum. Şimdilik aşırı memnunum, aldığım fiyattan daha uygununa bulursam yedekleyemeyi düşünüyorum ömür boyu kullanırım ben bunu.

  21 ağustos 16:58 29 ağustos 21:32

  4

  368. 2 buçuk aydır kendisini kullanıyorum. Ben hep saçlarını uzatmaya çabalayan ama eninde sonunda çıldırıp saçını kısacık kesen elemanım. Günlerden bir gün yakın bir arkadaşım Instagram'dan "Rapunzel olma zamanı geldi" yazıp bu ürünü paylaşmıştı hikâyesinde. Ben de dedim ki "niye denemiyim ki bu ürünü" dedikten sonra Karşıyakada bir kaç mağaza gezdikten sonra gratiste buldım aldım ve gerçekten etkisini gördüm ki saçlari asla uzamayan, uzasa dahi hemen kırılan biri olarak. Şu aralar tırnaklarıma da bu ürünü kullanmaya başladım ve sanırım gerçekten daha hızlı uzamaya başladılar. Iyi ki varsın supergro...

  21 ağustos 11:45

  367. etkili bir ürün ama yapısı insanı kanser ediyor orası ayrı.

  18 ağustos 07:12

  366. saçı gerçekten besleyen ve uzatan bir krem. ancak uzun süreli ve düzenli kullanmak gerekiyor. ayrıca arındırması da zor. banyoda saatler harcamaya hazırlıklı olun.

  13 ağustos 20:07

  3

  365. Oldukça uzun süre kullandığım, bence saç bakım ürünü.

  Saçlarım zaten oldukça hızlı uzadığı için uzaması konusunda objektif olamasam da saç tellerimi kalınlaştırdığı ve saç çıkardığını söyleyebilirim.

  İçeriğinde pek çok yararlı doğal ürün var ve vazelin bazlı. Her ne kadar bu sebeple saçtan arındırması çok zor gibi gelse de benim dipleri yağlı saçlarımdan bile arındırmanın yöntemi bulunmuştur. Saçlarınızı ayırarak az az sürdüğünüz ürüne su değdirmeden önce markası önemli olmayan bir şampuanı bolca döküp kuru kuru saça yedirdikten sonra yıkarsanız saçtan arındığını göreceksiniz. Ben sonrasında saçımda herhangi bir ağırlaşma da fark etmedim.

  İndirimde alınabilecek bir ürün. Ve bence ilk alacaklar kesinlikle küçük boyunu alıp kullansınlar. Çünkü alıp kullanmaya üşenip çöpe atanı çok gördüm.

  8 ağustos 11:31

  364. Daha önce yorumlamıştım, herkes gibi arındıramadım vs. gibi şeyler yazmıştım. Saçta etkisini gözlemleyemedim, çünkü arındıramadığım için sürekli kullanamadım. Bu biraz benim tembelliğimdi.

  Yaklaşık iki hafta önce kavanozu gözüme çarptı tekrar. baktım 2021'e kadar da kullanım süresi var. Ben bunu değerlendireyim dedim. Bu ara sol gözümdeki kirpiklerin tam ortası döküldü. Çok kötü görünüyordu. Yani çıkmaya başlamış tekrar ama, çok ufak ve cansız olduğu için yok gibi görünüyordu. Ben de kulak çubuğu ile yatmadan evvel kirpik diplerime sürdüm. Elim değmişken kaşlarıma da sürdüm. 2-3 günde bir her akşam yaptım. Şimdi o kısa kirpikler uzadı süslüler. Tamam diğerlerinin boyuna gelmedi henüz ama yine de bir haftaya gelir diye tahmin ediyorum.

  Sonuç olarak kirpikleri uzattığını gözlemledim diyebilirim. Eğer kirpik kıyımına uğramışsanız, göz yapınız hassas değilse deneyebilirsiniz. Kirpikler saç gibi kolay uzamıyor bilirsiniz, ben bir mucize gibi karşıladım bunu bu sebeple.

  Tırnaklarıma ve saçımda kırılmadan dolayı kısalma ve açılma olmuş kısımlara da uygulayacağım artık. tatlı üşengeç bol bulduğunu her yere sürer çünkü. :)

  7 ağustos 13:18

  363. Yaklaşık üç aydır sık ve düzenli olmasa da kullanmaya özen gösterdiğim ürün. Almadan önce buradaki ve birçok blogda hakkında yazılanları okuyup bir de ben deneyeyim dedim. Ben Migros'tan 56 gram olan küçük boyunu almıştım. İndirimde 20 tl gibi bir fiyata gelmişti. (gizlinot: Şu an o küçük boyu Migros'un mağaza ve internet sitesinde satışta değil sanırım. )

  Vazelin gibi katı bir yapısı var ve kokusu biraz ağır. İlk sürdüğümde bir gece beklemiştim. Kuru şampuanlama yaptıktan sonra tekrar sampuanladım, kuruttuktan sonrası tam bir faciaydı. Saçlarım hiçbir şekilde arınmamıştı. (gizlinot: O halde okula gitmek zorunda olmam cabası...) biraz araştırdıktan sonra işe yarar bir şekilde kullanmanın bir yolunu buldum. Az miktarda alıp önce elde ısıtarak sıvılaştırıp sonra saça azar azar uygulamak. Daha sonra hem kuru hem de normal şampuanlama yapmak. Kuruttuktan sonra yumuşacık saçlara sahip oluyorum. Şu an üründen memnunum ve dibini gördüm. Bir daha alır mıyım yüksek bir ihtimalle.

  Ve evet saçları bayağı uzatıyor.

  1 ağustos 19:42

  362. Ön not: Biraz uzun bir girdi oldu, tüm deneyimlerimi anlatmak istedim.

  İlk tanışmamız 2014’ün sonlarıydı, 30 liraya migrostan almıştım. (gizlinot: Hatta çok para verdim ya işe yaramazsa diye içim içimi yemişti) o dönem saçlarım omuz hizasında, uçları açıcıdan yıpranmış, dipleri doğal renkteydi. Her gün saçlarımı düzleştiriyordum haliyle de saçlarım fazlasıyla yıpranmıştı.

  Aldım ürünü evime gittim, o dönem blog vs bilmiyorum. Azıcık elime aldım, erittim ve saçımın her tarafına uyguladım. Aradan bir veya iki saat geçti, yıkamak için duşa girdim. Aynı gün aldığım tresan şampuanla bir türlü arındıramadım. Sonra head&shoulders şampuanı gözüme kestirdim ve onunla arındırabildim.

   Her hafta bu şekilde kullandım, sonuna yaklaştığımda kutuya baktım (gizlinot: Normalde 3 4 kullanımlık ürün kalmıştı) hepsini saçıma sürüp sabah yıkasam bir şey olmaz herhalde diye düşündüm. Ertesi sabah oldu, duşa girdim. Ne yaptıysam çıkaramadım saçımdan! (gizlinot: Bir de aksi gibi şehir dışına çıkmıştım, fotoğraflarda 1 ay duş almamış gibi görünüyorum)(gizlinot: Hala gördükçe hafifçe gülerim ) 1 hafta her gün duş alarak zar zor çıktı. 

  Daha sonra geçen yıl mayıs ayında aldım arka arkaya 2 kutu bitirdim. Mükemmel bir ürün benim için, saçlarımın uzaması iki katına çıkıyor desem abartmış olmam, verdiği parlaklık ve ipeksi his de cabası. 

  Dax supergro’nun en iyi kullanım şekli (gizlinot: Deneyimlerime göre tabii ki) çok az bir miktarda alıp en fazla 45 dakika bekletmek. 

  Bir ara 90 lirayı görmüştü, şu an 57 lira civarı bir fiyatı var. 90 lirayı gördüğümde kullanmayı bıraktım ama kesinlikle tekrar yine alırım. 

  30 temmuz 18:26