yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.7
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (389)
  • oylar (107)
  • medya (4)

  389. elime yeni ulaştı, sabah ilk kez sürüp güzelce dipten uca masaj yaparak yedirdim ve topuz yaptım saçımı, süreli yaklaşık 5 saat oldu iki üç saate yıkarım. Yukarıdaki süslüm 2 nohut büyüklüğü kadar almış ama ben yaldır yaldır sürdüm vallahi inş saçlarım elimde kalmaz. saçlarımı sağlıklı bir şekilde uzatması, nem vermesi ve saç uçlarımın artık kırılmaması için aldım. Bakalım neler olacak, her ay sonu editlerim burayı süslüler. (gizlinot: yazar burada içinden dualar ediyor)

  Ertesi gün gelen edit; nasıl mümkün oldu bilmiyorum ama saçlarım ciddi anlamda ışıldıyor. Elektriklenmesi gitti, yumuşacık ve dipleri hacimli. Ama beni en çok etkileyen bu kadar parlıyor olması. Güneşte ve normal çekilmiş fotoğraflarını ekliyorum aşağıya hemen. 

  ilgili medya:
  2
  22 şubat 17:53 23 şubat 17:47

  388. Zamanında watsons indiriminden 26.90tl'ye aldığım şimdiyse indirimli halinin 50-60 arası olan saçlarınızı daha hızlı uzamasına yardımcı olan saç bakım kremi/maskesi. Saçlarınızı hızlı uzamasını vaat eden ürün diyecektim ama bu ürün gerçekten de hızlı uzatıyor süslüler. Fiyatını belirttim ki anlayın ne kadar eski öldüğünü (muhtemelen sene 2017 ocak ayı) son kullanma tarihi de yaklaşık 4-5 senesi var yanı suan illa isterseniz paraya kıyıp saçlarınızı hızlı uzatabilirsiniz, buna bu kadar para verilir mi hemen biter bu demeyin. Zira boş bulup normal bir saç maskesi gibi saç diplerinize boca ederseniz 3 banyoda zor çıkarırsınız benim ilk yaptığım gibi kjdflifs. Saç deriniz ne yağdan sırılsıklam olsun ne de kupkuru. Tabii ki saçı ıslatmadan avcunuza dolu dolu şampuanı alıp saç derisinize masaj yaparak soğuğa yakın ilik suyla durulayabilirsiniz. Tecrübelerime dayanarak söylebilirim ki bence ideal kullanımı haftada 1 fazlası zaten arındırmaya çalıştığınız saç derinizi yorup daha da yağlandırabilir. 1 aylık kullanımda gram uzamıyor dediğim saçlarımı yaklaşık 2 parmak kadar uzatandır kendisi söylemeden geçmeyeyim. Saç uzatmanın temel taşı, sabır bu yola baş koymuşlara başarılar dilerim çünkü ben artık saldım süslüler.

  22 şubat 11:09 23 şubat 14:04

  387. saçlarım kuru ve uçlarında biraz kırıklar var. kremi ilk kez kullandım. tabii ki henüz bir etki gözlemlemedim :) :)

  duştan önce elime 2 nohut büyüklüğünde krem alarak elimde ısıtıp saç diplerime dairesel hareketlerle sürdüm, saçlarımı topuz yapıp 50 dakika kadar bekledim. duşa girince saçımı ıslatmadan elime head&shoulders şampuan döküp biraz sulandırıp saçımı şampuanladım (kremi çıkarmada h&s şampuana güvendim çünkü bu konuda iyi). duruladıktan sonra bioblas şampuan ile bir kez daha şampuanlayıp duruladıktan sonra saç yıkamayı sonlandırdım. duştan çıkınca makineyle saçlarımı kuruttum.

  ben saçlarımdan kremin çıkmaması, saçlarımın yağlı görünmesi, kremin saçta ağırlık yapması gibi sorunlar yaşamadım.

  kremi kullanmaya devam edip gördüğüm etkileri zamanla editleyeceğim :)

  edit: 2. kez kullandım. aynı şekilde uygulayıp arındırdım. saçtan çıkmama sorunu olmadı. e böyle kullanmaya devam madem :)

  21 şubat 20:59 22 şubat 14:44


  5

  386. Yaklaşık beş aydır haftada bir kere olmak üzere saç diplerime ve uçlarıma uygulayarak kullandığım ve kupkuru saçlarımı yumuşacık yapmasıyla memnun kaldığım ürün.

  Saç uzatma konusunda üstün bir performans gözlemlemedim, normal hızında uzadıklarını düşünüyorum. Fakat nemlendirme konusunda çok başarılı bulduğum için kullanmaya devam edeceğim. Ceviz büyüklüğünde ürünü elimde ısıttıktan sonra saç diplerime ve sonra da elimde kalan ürünü saç uçlarıma uyguluyorum. Yarım saat kadar beklettikten sonra, saçlarımı bir süre saç kurutma makinesiyle kurutup duşa giriyorum. Kurutma makinesi etkisiyle eridiği için duşta tek şampuanlamada kolayca çıkarıyorum. Ürün kepek ve dökülme yapmadı. Saçlarımda bıraktığı parlaklığı (gizlinot: Yağlı bir parlaklıktan ziyade, sağlıklı duran bir parlaklık) ve nemi sevdiğim için kullanmaya devam edeceğim ve saç tipi kuru olan süslülerime önereceğim bir ürün oldu.

  21 şubat 20:25 21 şubat 20:26

  385. özellikle hafta sonları tüm saç derime ve saçlarıma uyguladığım ürün. çıkarması zor ama hemen hemen tüm yağlar gibi temizleme mantığında. saçlara etkisi çok güzel, bittikçe alırım.

  21 şubat 11:54

  4

  384. Saçı uzattığı kadar durulanırken sabır sınayan bir nevi vazelin. Seneler önce kestirdiğim ve bir daha yapmayacağım diye ağladığım kahkül macerama geçen sene tekrar kahkül deneyerek yeni bir sayfa eklemiş oldum. Hemen pişman oldum ve bu ürüne rastladım. İki günde bir uyguladım, yanlış mı doğru mu bilemem, berbat durumdaydım kopsa keşke falan diye düşünüyordum çünkü. Gerçekten inanılmaz uzadı sadece iki haftada. Herkese aynı etkiyi yapmıyormuş öyle duydum, ama denenmeli. Durulama için bir taktik vermek boynumun borcu olsun. Kesinlikle saça su değdirmeden önce şampuan sürün. Çok çok daha kolay durulanıyor. Bunu yapana kadar her duşta ağladım çıkmıyor diye. 

  21 şubat 01:53 21 şubat 02:02

  5

  383. yıllardır çok kez adını duyduğum ürün. henüz yeni edindim en kısa zamanda deneyip editleyeceğim.

  edit : dün akşamüstü saç dipleri ve uçları ağırlıklı olarak tüm saçıma uyguladım. saçımı topuz yapıp bone geçirdim ve bugün akşamüstü saçlarımı yıkadım. buradaki tavsiyelere uyarak yıkamadan önce saç kurutma makinesiyle güzelce ısıttım. henüz saçıma su değdirmeden bol şampuanla tüm saçımı şampuanladım. duruladım. ikinci şampuanlama sonrasında saçımda hiçbir kalıntı kalmadı. (gizlinot: yine de kurutana kadar emin olamadım ama kuruttuktan sonra da hiç kalıntı yoktu) saçlarımı kuruttum ve açıkçası sonuca inanamıyorum şu an. saçlarım tüy gibi yumuşacık ve parlak görünüyor. bundan sonra haftada bir mutlaka uygulayacağım. birkaç ay sonra uzatma etkisini de paylaşırım.

  21 şubat 01:08 dün 01:29


  382. 1.5 senedir kullanıyorum ben böyle güzel etki eden bir bakım ürünü görmedim. Hem hızlı uzatıyor hem de parlaklık hacim veriyor. Bence etkisini görmek için belli bir rutinde devam etmek gerekiyor ben haftada 2 defa uyguluyorum bu şekilde etkilerini alıyorum. Ne kadar zor arındırıldığını duysam da hiç öyle bir şeyle karşılaşmadım. Öyle olsa bile etkisini gördükten sonra bu sebep için bırakılmamalı.

  12 şubat 11:45

  381. Saçtan arındırma aşamasında hala sorunlar yaşasam da (kuru şampuanlama yapmak mecburiyetinde kalmak) bakım etkisini gözle görülür derecede hissettiğim bir üründür kendisi.Benim saçlarım hızlı uzar, hiç boya ve ısıl işlem görmediği için de parlak ve yumuşaktır ama kendimde gözlemlediğim etki -plasebo mu bilmiyorum- minik minik yeni saçlar çıkarması oldu.Saçlarının azlığından ve hiç uzamamasından şikayetçi bir arkadaşım da bu ürünü kullandı.Saçları açma işlemi görmüş cansız ve seyrekti.Yaklaşık 2 aylık kullanım ve voila! gözle görülür biçimde saçlarının yumuşadığını hacimlendiğini ve uzadığını gördük.Ürün içeriğine çok fazla takılmıyosanız alın aldırın diyorum ben.

  30 ocak 01:58

  4

  380. dün ilk kez kullandığım ürün. uzatmaya dair etkisini birkaç kullanım sonra yazacağım editleyerek. kullanıma değinirsem de ben saçtan çıkarmakta hiçbir problem yaşamadım, az miktarda uyguladım ve birkaç saat sonra duşta önce saçlarım kuruyken şampuanladım, sonrasında tek şampuanlamayla hepsinden kurtuldum. gözlemlediğim ilk etki normalde kuru olan saçlarımın yumuşacık ve nemli olmasıydı. şimdilik beğendim.

  6 ocak 17:04