sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.6
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (27)
 • oylar (5)
 • medya (1)

27. Sıvı bir yapısı var. O kadar sıvı ki kapağı açtığım anda üzerime döküldü. Bulaşan kıyafetlerimden çıkaramadım. Yüzümde sanki yokmuş gibi duruyor. Güneş koruma etkisi bence yok çünkü cilt lekelerimi daha da arttırdı.

22 mart 17:49

26. Güneş kremlerini neden sevmediğimi bana bir kez daha hatırlatan krem. Aha içerikli ürünler kullandığım için sorun yaşamamak adına hem uygun fiyatlı hem de koruması güvenilir bir güneş kremi ararken 30 tl civarında bir fiyata görünce aldım. Çok akışkan bir kıvamı var ve tüpten almaya çalışırken rezil oluyor kapak çevresi. Sürdükten sonra neredeyse bir saat boyunca suratım vıcık vıcık, yapış yapış görünüyor. Sivilce yapmadı ve korumasının yeterli olduğunu düşünüyorum ancak uzun süre emilememesi ve cildi pasparlak yapması ile lanet ederek sürüyorum her sabah. Az az sürmeye çalışsam da bu şekilde koruyuculuğunu azaltıyor olmaktan da korkuyorum. Yine de bu fiyata bulunabilecek en koruyucu ürünlerden biri, bu sebeple parlamayı sorun etmiyorsanız tavsiye ederim.

21 mart 23:20

25. 2 yıldan fazla süredir kullandığım ve memnun kaldığım koruyucu. Daha öncesinde Solante, La roche-posay, Vichy, Clinique, Ducray markalarının spf 50 ürünlerini kullandım ve korumasından memnun kaldığım neredeyse tek ürün bu oldu. Sürülümü gayet kolay. Beyaz tenli olmamdan dolayı diğer güneş kremlerinde öcü gibi oluyordum bu üründe diğerlerine oranla o açıdan da rahat ettim. Tabii her güneş kreminde olduğu parlama yapıyor onu da hafif bi transpran pudra ile hallediyorum. Yüzüm çillenmeye çok müsait olduğundan yaz kış, gece gündüz kullanmama rağmen bence oldukça uzun süre gidiyor. İlk aldığım zaman 100 ml için 40- 45 tl civarı bir şey ödemiştim ancak şu an fiyatları artmış durumda.

20 şubat 11:55

24. n 11'den bir kutusunu 40 liraya almıştım 2 ay önce. şimdi baktım daha da inmiş fiyatı. bence bu kalitedeki bir ürün için gayet iyi fiyatı. yüksek korumalı ve etkisini uzun süre hissedebiliyorum her kullanışımda. yalnız bir dezavantaj olarak sanırım hammaddesinden dolayı elinizden kolay kolay çıkmıyor. gerçekten elimi defalarca yıkamak zorunda kaldığı bilirim her seferinde, keşke bu olmasaydı ama yapacak bir şey yok.

8 ocak 17:14

23. İnternette yaptığım araştırmalar sonucu sivilce tedavisi için kullanabileceğim en uygun güneş kreminin daylong extreme olduğu düşündüm ve sipariş ettim. Kesinlikle günlük hayatta kullanacağım bir krem değil. Yapısı çok yoğun ve çok ağır. Emilmesi saatler alıyor üstüne yüzdeki o beyazlık, emilme hızıyla yarışır gibi gitmiyor. Beğendiğim tarafı ise tazelemeye gerek kalmayisi. Kullandığım dönemler ne güneş lekesi çıkardı ne de sivilce. Mineral filtre destekli olduğundan göz çevresine de sürülüyor ama cesaret edemedim açıkçası.

27 aralık 2018 16:35 8 ocak 18:04

22. sanırım 4 aydır neredeyse her gün kullandığım ve buna rağmen azalma emaresi göstermeyen güneş kremi. (gizlinot: bendeki turuncu kapaklı, spf 50 olanı)

öncelikle cildim karma, komedona eğilimli. bu güneş kremini eğer birazcık fazla kaçırırsam gün içinde kesinlikle parlama yapıyor, evet. ama yüzüme tam yetecek şekilde uyguladığımda parlama problemi ile karşılaşmıyorum. yine de her gün t bölgemi sabitlemek için transparan, matlaştırıcı bir pudra kullanmayı ihmal etmiyorum. bu ürün yüzde beyazlık bırakmıyor kesinlikle. koruması için "vay canına, rengim kışla aynı!" diyemem, bence aşırı iyi değil. ama buğday tenli olduğum için canımı yakacak bir yanma, kızarıklık, vs. olmuyor. bunun dışında bu ürünün komedonları arttırmadığını düşünüyorum. yine de yağlı ciltli süslüler kullanmadan önce test edebilirlerse onlar için çok daha iyi olur.

28 temmuz 2018 18:22

21. mamacim.com’dan 39 tl gibi bir fiyata aldığım, yoğun yapısını beğendiğim bir güneş kremi. Beyaz tenliyim ve güneşe çıkmadan 5-10 dk önce sürdüm, koruması gayet güzel. İçeriğindeki E vitamini ve aleo veranında cilde iyi geldiğini düşünüyorum. Yüzde bir müddet parlaklık bırakıyor. 

20 temmuz 2018 10:38

20. skin defence ile tanışmadan önceki güneş kremimdi. koruması ve sivilce yapmaması çok büyük avantaj ama yağlı ciltler için kabus. daha fazla yağlanma yapıyor ve makyaj altına uygulayabileceğiniz ürün değil kesinlikle.

17 temmuz 2018 23:05

19. Uzun zamandır kullandığım güneş kremi dolar kuruyla birlikte üç basamaklı sayıları bulduğu için denemeye karar verdim kendisini.

 Yağlı ve karma ciltlere kesinlikle önermiyorum. Benim kuru cildimi bile yağlı göstermeyi başardıysa yağlı cilt için felaket olacaktır. Biraz zor emiliyor, yarım saate kadar yüzde yapış yapış kalıyor. Beyazlık bırakmıyor. Bunun dışında Tek artısı  tazelemeye bile gerek kalmayan koruyuculuğu. Cildiniz kuru veya kuruya dönükse çok olmamakla birlikte memnun kalabilirsiniz diye düşünüyorum. 

Edit: sivilce vb. Yapmıyor.

17 temmuz 2018 20:08 17 temmuz 2018 20:09

18. Koruması bence gayet güzel cildim her kremde sivilce çıkarır bunda çıkmadı ama bence yapısı kötü böyle yapış yapış insan sürerken böyle sinir oluyo 

13 temmuz 2018 22:09