sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (34)
  • oylar (9)
  • medya (5)

  34. aslında loreal paris mega volume maskara almaya kararlıydım çünkü kirpiğim yok resmen ama watsonstaki görevli bu maskarayı önerince ve indirimde olunca alıp deneyeyim dedim. gerçekten harika bir maskaraymış, sonra yorumları okudum iyi ki almışım dedim, gerçekten hak ettiği değeri görmeyen bir ürün. incecik kirpiklerimi dolgun gösterdi üstelik topaklanma da olmadı.

  15 nisan 20:06 15 nisan 20:10

  33. Kirpiklerim orta uzunlukta, seyrekten de hâllice. Maskaradan hacim vermesini bekliyorum, gözlük kullandığım için aman aman bir uzun vermemesi daha makbul benim için.

  Öncelikle sevgili (yazar: aylakmadonna)'ya çok teşekkür ediyorum, kendisinin önerisiyle aldım.

  Bu maskara kıl fırça ve fırçası bence biraz tombik. Sürerken ciddi bir zorluk yaratmıyor yine de. Verdiği hacim harika. Kıvırıp uzatma etkisi de var, ilk katta gözlük kullanmamı engelleyecek kadar değil. İkinci katta kaşlarıma değiyor sahiden.

  Gün boyu sabit kalıyor, bence hiç dökülme veya akma yapmadı. Ama belirteyim ki gözlerimden neredeyse hiçbir kalem, maskara akmaz.

  Yapısı çok sıvı değil. İlk açıldığı zaman bile kıvamı yerindeydi. Böyle olan maskalarda en büyük çekincem erkenden kuruması oluyor ama bu maskara 2 aydan fazla süredir aynı performansı gösteriyor.

  4 yıldır çok hasta değilsem her makyajımda maskara kullanırım ve bugüne kadar bir maskarayı ikinci defa aldığımı hatırlamıyorum. Artık hayatımın maskarasını bulduğuma inanıyorum, bundan sonra aşırı merak etmedikçe başka maskara almam galiba.

  İndirimsiz fiyatı da şu an online alışveriş sitelerinde 40₺ civarında.

  ilgili medya:
  1
  7 nisan 11:44

  32. Hayatımın maskarası diyebileceğim, aynı zamanda stok yaptığım ilk makyaj ürünüdür kendisi. 

  Kıl ve tombul bir fırça yapısına sahip bir maskara olduğunu başta belirtmeliyim. 

  Tek kat ve hafif bir uygulama ile tek tek ayrılmış ve hafifçe uzamış sade ama güzel kirpiklere sahip olabilirsiniz. Bir kaç kat uygulama yaparsanız da inanılmaz bir hacim alırsınız.

  Bunun yanında bu maskarayı bu kadar değerli yapan diğer özellikleri ise akma bulaşma gibi sorunlar yaşatmaması ve kolayca temizlenebilir oluşu. 

  BloggeR/YouTuber camiasında hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum bende ancak benim için hayatımın maskarası diyebileceğim bir ürün oldu. Hepimiz biliyoruz ki Maskara çok kişisel bir konu maalesef ve her fırça tipi veya ürün yapısı kişiden kişiye çok fark ediyor. Ama en azından bir şans vermelisiniz bence. 

  30 mart 00:54

  5

  31. Dün watsons’da bambaşka bir rimel peşindeyken çalışan arkadaşın yönlendirmesiyle testerını denediğim ve yok artık dedirten maskara . Kirpiğimde çoktan kurumuş üç kat rimel olmasına rağmen dördüncü kata çıktı ve kirpiklerim kaşıma değdi kardeşlerim . 26 TL’ye düşmüştü hemen kaptım bir tane . Bir heves yazmaya geldim ,alın aldırın - hayatımın ikinci maskarası şu an kendisi .

  15 şubat 19:58

  30. Çok memnun kalarak tekrar tekrar aldığım rimeldir. Bendeki beyaz üzerine renkli ambalajlı. Bunun bir de farklı isimde extra ordinary olanı, gri ve siyah ambalajlısı var. Hepsini tavsiye ederim. Güzel volüm veriyor. Fiyatlar 40TL civarı. Pupa'nın 80 TL'lik maskarasına eşdeğer. Uzun süre rimelde bu markadan devam edeceğim kesin!

  29 kasım 2018 20:24

  29. Sonunda ekstra siyah olanını aldığım çok sevdiğim maskara. Sürdükten sonra ilk farkettiğim etkisi kirpiklerimi çok güzel kaldırması oldu. Kirpik yapım orta uzunlukta ama düz neredeyse düşük yapıda. Ben kirpik kıvırıcıyla uğraşamıyorum. Eğer benim gibi kıvırıcı kullanmadan kirpikleri kıvıran bir maskara arayan varsa bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bunun dışında verdiği hacim ve kirpikleri ayırmasını da başarılı buldum. Bir çok yönden oldukça başarılı bir maskara.

  edit: gün sonunda göz altlarına az biraz dökülüyor

  16 ağustos 2018 15:02 19 eylül 2018 22:11

  28. Canim maskaram. Verdiği dolgunluk gayet yeterli benim için. Şu an elimde max factor curl addict var ve hiç sevmedim. Biter bitmez tekrar deborah alacağım.

  12 ağustos 2018 15:30

  27. İndirimde 18.95 e aldığım Harika bir uygun fiyatlı maskaradır kendisi. Genelde iki ayda bir maskara bitiren bir insanım piyasadaki çoğu uygun fiyatlı maskarayı denedim ama sanırım artık aramayı bırakacağım istediğim maskarayı buldum.  Sürümü kolay çok büyük bir fırçası yok. Orta uzunlukta kıvrımlı ancak cılız kirpiklerimde takma kirpik etkisi yarattı üstelik tek katta , aynı zamanda 12 ml 6 ayda kullanım ömrü var bence gayet yeterli uygun fiyatlı maskara arayanlara tavsiye ederim 

  ilgili medya:
  1
  9 ağustos 2018 19:11

  4

  26. sonunda edindiğim ve birkaç defa kullanabildiğim maskara. uzatması ve kıvırması çok güzel fakat kirpiklerimi çok fazla birbirine yapıştırdı. dolayısıyla farklı bir maskara fırçasıyla üstünden geçiyorum o görüntüyü sevmediğim için. bir de yapısı çok ıslak geldi, sürerken bulaştırmadan süremiyorum. belki zamanla geçer bu ıslak yapısı.

  5 haziran 2018 16:37

  25. Severek kullandığım bir maskaradır kendisi. Uzatma kıvırma hacim de favorim. Ben extra black kullanıyorum siyahlıgı daha ii haliyle. Fakat gün içinde alt kirpiklerimden siyah siyah gözaltıma dökülebiliyor bazen. O da cok siyah olmasındandır diye düşünüyorum. Neyse o kadarcık ta oluversin.

  19 nisan 2018 13:14