sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.4
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (29)
 • oylar (7)
 • medya (5)

29. Çok memnun kalarak tekrar tekrar aldığım rimeldir. Bendeki beyaz üzerine renkli ambalajlı. Bunun bir de farklı isimde extra ordinary olanı, gri ve siyah ambalajlısı var. Hepsini tavsiye ederim. Güzel volüm veriyor. Fiyatlar 40TL civarı. Pupa'nın 80 TL'lik maskarasına eşdeğer. Uzun süre rimelde bu markadan devam edeceğim kesin!

29 kasım 20:24

28. Sonunda ekstra siyah olanını aldığım çok sevdiğim maskara. Sürdükten sonra ilk farkettiğim etkisi kirpiklerimi çok güzel kaldırması oldu. Kirpik yapım orta uzunlukta ama düz neredeyse düşük yapıda. Ben kirpik kıvırıcıyla uğraşamıyorum. Eğer benim gibi kıvırıcı kullanmadan kirpikleri kıvıran bir maskara arayan varsa bir göz atmanızı tavsiye ederim. Bunun dışında verdiği hacim ve kirpikleri ayırmasını da başarılı buldum. Bir çok yönden oldukça başarılı bir maskara.

edit: gün sonunda göz altlarına az biraz dökülüyor

16 ağustos 15:02 19 eylül 22:11

27. Canim maskaram. Verdiği dolgunluk gayet yeterli benim için. Şu an elimde max factor curl addict var ve hiç sevmedim. Biter bitmez tekrar deborah alacağım.

12 ağustos 15:30


26. İndirimde 18.95 e aldığım Harika bir uygun fiyatlı maskaradır kendisi. Genelde iki ayda bir maskara bitiren bir insanım piyasadaki çoğu uygun fiyatlı maskarayı denedim ama sanırım artık aramayı bırakacağım istediğim maskarayı buldum.  Sürümü kolay çok büyük bir fırçası yok. Orta uzunlukta kıvrımlı ancak cılız kirpiklerimde takma kirpik etkisi yarattı üstelik tek katta , aynı zamanda 12 ml 6 ayda kullanım ömrü var bence gayet yeterli uygun fiyatlı maskara arayanlara tavsiye ederim 

ilgili medya:
1
9 ağustos 19:11

4

25. sonunda edindiğim ve birkaç defa kullanabildiğim maskara. uzatması ve kıvırması çok güzel fakat kirpiklerimi çok fazla birbirine yapıştırdı. dolayısıyla farklı bir maskara fırçasıyla üstünden geçiyorum o görüntüyü sevmediğim için. bir de yapısı çok ıslak geldi, sürerken bulaştırmadan süremiyorum. belki zamanla geçer bu ıslak yapısı.

5 haziran 16:37

24. Severek kullandığım bir maskaradır kendisi. Uzatma kıvırma hacim de favorim. Ben extra black kullanıyorum siyahlıgı daha ii haliyle. Fakat gün içinde alt kirpiklerimden siyah siyah gözaltıma dökülebiliyor bazen. O da cok siyah olmasındandır diye düşünüyorum. Neyse o kadarcık ta oluversin.

19 nisan 13:14

23. 3 sene önce 1 yİl boyunca her gün kullandığım maskara. Kesinlikle çok güzel bir dolgunluk veriyor. Topaklanma ve dökülme yapmıyor ve kirpikler gün içinde düşmüyor hep kıvrık kalıyor. Daha sonra farklı maskara denemeyi sevdiğim ve çıkan her yeni maskarayı deneme saçmalığına kapıldığım için bi türlü elimdeki maskaralar azalmadı ve alamadım. Elimdekiler bitince mutlaka tekrar alacağım çünkü kesinlikle fiyatının çok üstünde performans gösteriyor ve benim için en önemlisi dökülme yapmıyor

26 mart 11:24


22. benim kullandığım diğer avon, maybelline, max factor ve loreal markalarına ait maskaralar içerisinde en sevdiğim ve indirimde denk gelirsem muhakkak ikincisini de alıp yedeklediğim; hayatımda kullandığım en güzel maskaradır. Kime tavsiye ettiysem de muhakkak hayır duasını almışımdır :)

kirpiklerim nispeten yoğun, düz, orta uzunlukta ve açık renkliler. bir maskaradan beklentim, topaklanmaması ve hacim vermesi, mümkün olduğunca dökülme yapmaması.

İndirimde 26-27 TL'lik fiyatıyla bu maskara asla topaklanmıyor, dökülme yapmıyor, simsiyah, upuzun ve kirpik kıvırıcı kullanmama rağmen kıvrık kirpikler yaratmakla beraber tek katta bile kaşıma değen yoğun kirpik görüntüsü oluşturacak kadar hacim veriyor. İnsanlar ilk kullandığımda takma kirpik mi yaptırdın diyorlardı, artık günlük olarak bile kullandığım maskara bu olduğu için sormuyorlar. Kime tavsiye ettiysem çok memnun kaldı gerçekten, hiç şikayet edenini duymadım. Tek bir soyunu var, waterproof olmamasına rağmen kirpikten biraz zor çıkıyor. ancak benim için hiç önemli değil, kirpiklerim dökülmüyor çünkü, sadece zor çıkıyor. Bloggerlar keşfedip de övmesinler diye dua ediyorum, daha önce bir girdimde de yazmıştım, mazallah hem stok kıtlığı yaşamaktan hem de fiyatının artmasından baya korkuyorum. Maskara konusunda aradığımı buldum çünkü, budur :)

ilgili medya:
1
26 mart 09:45

5

21. Daha yeni edindim ve tek kelimeyle muazzam.Ağırlık vermiyor,sanki rimel sürmemişsiniz gibi.Hem hacim hem uzunluk verdi ve baya kıvırdı kirpiklerimi.Push Up Angel'ı bırakıyorum bundan sonra.Seninleyim beybi...

9 mart 14:15

20. Ben bu maskaranın extra black olan versiyonunu aldım. Hacim, dolgunluk, kıvırma veriyor lâkin ben uzatma göremedim. Günlük hayatta sade makyaj yapıyorum diyenlere uygun olduğunu düşünmüyorum, resmen kirpikler bağırıyor ben buradayım diye. Bu kimi için iyi kimi için abartıdır, bir eksidir diye belirteyim. Fiyat olarak ise %40 indirimde 30'a aldım. Cep yakıyor. Denemek isteyen buyursun. :)

13 aralık 2017 19:29