yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (52)
  • oylar (37)
  • medya (4)
  3

  52. Heyecanla aldığım ama pek memnun kalmadığım maskara. Kirpiklerim uzun ve sarı, beklentim dolgunluk ve siyahlıktı. Essence'in pembe maskarası gibi bir etki bekliyordum ama beklentimi karşılamadı maalesef. Tekrar almayı düşünmüyorum.

  14 mart 23:01

  1

  51. Buradaki yorumlara bakarak aldığım ve kullandığım en kötü rimel olmuş ürün.

  Bundan önce maybelline ve yine deborah'nın love my lashes maskarasını kullanmıştım. Love my lashes'tan ne kadar memnunsam bundan o kadar nefret ettim.

  Yumuşak ve kıvrık sayılabilecek kirpiklerim var. Çok uzun değiller fakat love my lashes rimeli tek kat uyguladığımda çok kıvrık görünüp kaşlarıma kadar değen kirpikler elde edebiliyordum. 24ore ise ne kıvırdı, ne uzattı ne de hacim verdi. Kirpiklerimde hiç değişiklik yapmamasına rağmen bir de waterproof olması nedeniyle çıkarmak için uğraşmak zorunda kaldım. Kalanı kullanmayacağım ve çöpe gidecek gibi görünüyor.

  14 mart 14:15

  4

  50. ttüüm bu zamlardan önce uzun zaman annemle beraber çok severek kullandık. baya bi tüo bitirip yenisini açmışızdır. fırçası biraz büyük (gizlinot: ben daha ince küçük silikon fırçalar seviyorum. ) ve sürerken bulaşıyor ama etkisi çok güzeldi. zamlardan sonra tekrar almadık çünkü fiyatına değer mi emin değilim. daha uyguna benzer rimeller mevcut.

  edit: fiyatına baktım da şu an watsonsta 53 liraymış. biz 20 liraya falan alıyorduk. piyasadaki rimellere göre hala fiyatı uygun/ortalama. alınabilir kesinlikle.

  16 temmuz 2022 02:01 16 temmuz 2022 02:03


  5

  49. (Kirpiklerim orta sıklıkta ve uzunlukta, koyu kahve ve uçlara doğru rengi açılıyor.)

  Aşığım bu maskaraya. Uzatması ve kıvırması müthiş. Hacim vermesi de tatmin edici. Ayırması da fena değil ama bu ürün daha çok dramatik ve belirgin kirpik sevenler için. O yüzden de temiz ve tel tel kirpik isteyen uzak dursun. Benim kirpiklerimi güzelce uzatıp hacim verdi. Siyahlığı da çok iyi. Yapısı accık kuru gibi ama sorun değil. Böyle olması bulaşma olduğunda temizlemeyi kolaylaştırıyor hatta. Akma dökülme hiç olmadı bende. Bence fiyatına göre çok çok çok iyi, alın derim. Henüz 1 ay oldu alalı, sonraki aylarda kuruluğu sorun yaratırsa güncellerim. Gözlerinizden öperim.

  11 temmuz 2022 14:48 11 temmuz 2022 14:49

  48. Ben bu maskaranın ekstra hacim ve uzunluk vermesine bayıldım. Bana Lancome Maskara'nın muadili gibi geliyor.Tek tek ayırıp hacim ve uzunluk veriyor. Ama pul pul gözaltlarına döküldüğünü görüyorsunuz günün sonunda o açıdan iyi değil.Ama ilk sürdüğünüzde harika bir etkisi var.

  12 mart 2021 21:50 14 mart 2021 14:55

  47. verdiği dolgunluk ve uzatmadan memnun kalsam da akma ve dökülme yaptığı için bitirip bir daha almayacağım bir maskara oldu.

  12 mart 2021 12:17 22 mayıs 2021 18:26

  5

  46. buradaki girdilere istinaden bir kaç hafta önce yüzde elli indirimle 30 liraya aldığım ve gerçekten çok memnun kaldığım, özellikle en son kullandığım (link: https://www.suslusozluk.com/nars-climax-mascara?i=1237677 maskaraya )bin basacak maskaradır.

  belki hacim konusunda bir (link: https://www.suslusozluk.com/bobbi-brown-smokey-eye-maskara?i=1208733 smokey eye maskara) olmasa da idare eder. buna ek olarak, kirpik kıvırıcı kullanmadan kirpiklerimi kıvırması ve kıvrıklığı muhafaza etmesi, akmadan 6 saat gibi uzun bir süre dayanması ve aktığında da aşırı akmaması az bir birikme yapması, yağ bazlı temizleyici ile tamamen çıkabilmesi, (gizlinot: sonrasında misel su ile temizlediğimde pamuğa hiç bir şey gelmiyor), topaklanma yapmaması, kirpikleri uzatması, yapıştırmaması, uygun fiyatlı olması ve her yerden erişim sağlanabilen bir yerden alınabilmesi güzel özelliklerinden. negatif olarak sadece yeterince hacim vermemesi diyebilirim ama hiç hacim vermiyor değil, o yüzden çok büyük bir sorun değil bana göre.

  genellikle (link: https://www.suslusozluk.com/jane-iredale-pure-lash-extender-and-conditioner?i=1125632 baz )ile kullandığım için gözlerimi irite edip etmediğini bilemiyorum çünkü bu baz zamanla maskaraya da karışarak gözlerimdeki hassasiyeti önleyen bir bariyere dönüşüyor. ama ilk açtığımda kokusundan rahatsız olmadığımı, gözlerimin de sulanmadığını belirteyim.

  ilk açıldığında fırçaya çok ürün geliyordu, bir miktarını elime sürüp öyle uygulamam gerekti. ama zamanla kıvam aldığından mıdır yoksa ürün azaldığından mıdır nedir bilemiyorum, yeterli miktarda ürün gelmeye başladı. gerçekten çok severek kullanıyorum. öyle ki climax'e hiç elim gitmiyor, isteyen birine ankara içinde elden verebilirim.

  11 mart 2021 12:31


  1

  45. Buradaki girdilere güvenerek aldığım saçma sapan maskara. Kirpikleri Dolgun gösteriyor mu? Eh belki biraz ama uzatma ve kıvırma 0 olduğu için bunun altına uzatma vaadi olan bir maskara sürüp sonra bunu sürüyorum. En sevmediğim özelliği ise sürekli kaşımın altına bulaşıp siyah siyah noktalar bırakıyor ikide bir onları siliyorum. umarım dibine yaklaştıkça bu dertten kurtulurum ama bir daha almam

  Düzeltme: sonlara doğru yaklaştıkça bile bulaşmaya devam etse de genel olarak iyi bi maskara ben artık sadece markete falan çıkacağım zamanlarda kullanıyorum kendisini doğal bi hacim veriyo ve hiçbir şekilde kirpiklerimi dökmediği için benimle için kurtarıcı oluyo ama bi daha almam herhalde

  4 mart 2021 13:53 19 mart 15:44

  1

  44. ben de burdaki yorumlara bakarak aldım fakat orta derece uzunlukta olan kirpiklerimi ne uzattı ne hacim verdi sadece boyadı gibi bi şey he akmıyor ama bu fiyata daha güzel alternatifler alınabilir (golden rose turuncu rimeli gibi) (maybelline lash sensational hala favori bebeğim)

  30 ağustos 2020 02:52

  43. Burdaki yorumlara güvenerek aldım ama asla beğenmedim büyük hayal kırıklığı oldu. Kirpiklerim düz ve hacimsiz. Ama hiç etkisi olmadı 

  20 temmuz 2020 01:49