girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (79)
  • medya (2)

79. Fondoteni tamamıyla hayal kırıklığı olan ama bana göre dünyanın en güzel lip gloss larina sahip markadır. İndirimde 9 lira gibi şaka bı fiyata alıp stoklamistim ve yazın gelmesiyle artık parlasin dudaklar

22 haziran 10:59

78. daha önce yazılmış mı göremedim fakat bugün bir süslü rimelini sevdiğini yazınca cruelty free olup olmadıklarını öğrenmek istedim satın almadan önce. internette araştırdım ve kendilerine mail attım, hayvan dostu olduklarını öğrendim. ilgilenen olursa burada dursun.

24 mayıs 22:44

77. Ultraliner eyelinerı keçe uçlu olduğu için kolay sürülüyor. Sürünce gri veya donuk da durmuyor, kömür gibi kapkara. Çabuk kuruyor, kuruyunca çatlama parçalanma görüntüsü oluşmuyor.

28 eylül 2017 20:15


76. Bir bronzer bir maskarasına sahibim. Kullanmaya kıyamıyorum o rimeli. Kıl fırçaları kıvamı o kadar güzel kiiii. Bronzer da açık tenime çok güzel oluyor ikisini de daha özenli makyaj yaptığımda kullanıyorum, canlarıııımm

20 eylül 2017 17:50

75. benim için yeri ayrıdır yaklaşık 10 sene önce ilk makyaj malzemelerimi bu markadan almıştım. şimdi olmayan, tüpte bir mat fondöteni vardı çok kıvamlı bir üründü ama nasıl güzel gösteriyordu teni iki tane bitimiştim. nude bir allık ve soğuk pembe tonlu bir allığını almıştım. nude allık bitti sonra o allık serisi yenilendi ama renkler de yenilendi ambalajı da atmadım belki bulurum diye ama eski seriyi bulamadım. yalnız kapakları dayanıksızdı kırılıyordu.

pudraları da çok güzeldir ama renk tonunu ayarlayamadım bir türlü, bana uymadı ama dokuları çok güzel.göz kalemleri de dayanıklı. standını gördüğüm her yerde önünde uzunca bir vakit geçiriririm. fondötenleri çeşitlenmiş biten fondötenim olsa mat olanlarını bir denemek isterdim. kullanmışlığım eskiye dayandığı için şimdiki performanslarını bilemiyorum tabi ama tahminim yine iyi olduğu yönünde.

20 eylül 2017 15:17

74. bugün istanbulda cossta'dan waterproof olan maskarasını ( http://deborahmilano.com.tr/24ore-absolute-volume-waterproof-mascara/ ) ve ilrosetto 800 ruj ( http://deborahmilano.com.tr/il-rossetto/ ) aldığım markadır.

ruj konusunda pek emin olamadım, kendisideki rengi dudağımda göremedim (dudağımın rengiyle de ilgili tamam da benim dudağım baya renksizdir zaten) bi de birşeyler atıştırıyordum garip bi tat oldu ağzımda, bi baktım dilimin ucuyla yine aynı tat :d diğer rujlarım böyle değildi.. bilemiyorum sözlük.

maybeline lash sensational waterproof bitine bunu alayım dedim bakalım nasıl olacak, belki fırçaları değiştiririm.. denedim, yapıştırdı biraz ama maskra için zamanla söylemek daha doğru olur.

20 eylül 2017 14:10

73. Mat atomic red rujlarına bayıldığım marka. Hepsi birbirinden güzel.

26 ağustos 2017 00:03


72. Testerlarını denediğim ve akabinde aşık olduğum marka oldu şimdilik bir allığını aldım bendeki etkisi chanelden iyi şu an şaşkınım 

25 ağustos 2017 18:57

71. lütfen artık gratis'e gelmesini istediğim marka. gel effect serisi -abartmıyorum- hayatımda kullandığım en iyi ojeyi içinde bulunduran bir seri. tüm oje alışverişimi deborah'dan yapmak istiyorum, hatta denemek istediğim rimeli, ruju filan var ama gel gör ki bu-la-mı-yo-rum. (gbkz: watsons boykotu) yüzünden watsons'a gitmediğim için oradan da alamıyorum.

buradan deborah milano yetkililerine sesleniyorum. bak beyim/hanımım. koskoca deborah milanosunuz. rujunuz var, rimeliniz var, ojeniz var, her şeyiniz var. yakışır mı size hala bir tek watsons'tan ulaşılmak? yakışır mı insanı internet sitelerinde sürüm sürüm süründürerek oje aratmak? lütfen yani ya.büyük düşünün biraz.

14 mart 2017 02:12 14 mart 2017 02:12

70. Atomic red mat serisi rujları güzel, yoğun renk verici, yumuşak ve kalıcılıkları öok başarılı. Tamamen mat değiller ama, kadife görünümlü diyelim.

La cipria pudraları çok başarılı. Fondöten, kapatıcı, bb krem falan sabitlemede kullanıyorum. İpeksi ve ince yapılı.

Bir de brozlaştırıcı pudrasını kullanıyorum. Ondan da çok memnunum.

5 mart 2017 03:02