yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (106)
  • medya (4)

  106. Rujlarının ambalajı gerçekten kaliteli(gizlinot: Rujların kendisi de swh)İnsanlar merak edip soruyor, 20 liraya aldığımı duyunca da şaşırıyorlar haliyle.

  29 temmuz 15:47

  105. Atomic red isimli mat rujunu bir dönem bayılarak kullanmıştım. Pek bilinmeyen bir marka ancak kalite bakımından üst sıralarda bana göre. Neden reklamının yapılmadığına da anlam veremiyorum. Güzel ürünleri var ve köklü bir marka. Yakında buradan bir maskara alacağım

  11 mart 13:05

  104. pek bilinmiyor ancak az bilinene olan ilgim ve merakım sayesinde, drugstore markaları içinde en iyi bb krem'i bulduğuma beni inandıran marka. pembe alt tonlu biri olarak en açık rengi olan 01'i aldım ve hem yapı olarak (cildim kurudur), hem de renk olarak çok çok beğendim. kusma yapmadı, uygulaması rahattı.bb kremler daha koyu oluyor ya da sonra koyulaşıyor diye en açığını denemiştim ama öyle bir şey yaşamadım, bir daha 02'sini de alıp ikisini karıştırıp süreceğim. aşırı kapatıcılık istemeyen, bb kremden "bb krem" beklentisi olanlara gözüm kapalı tavsiye edebileceğim bir ürün. nemlendirmesini de tüm gün yüzümde hissettim üstelik. ayrıca 52 no.lu bronzerı da fena (link: https://myexquisiteworld.files.wordpress.com/2014/12/125-crop1.jpg değildir), şeftali tonlarına yakın ve ne çok ne de az ışıltısı var kararında, orta ben beğendim şahsen physicians formula'nın tozlularını çok parlak buluyorum oradan hesap edin.

  not: nazar değdirdim herhalde, 24 ore kapatıcısından hiç mi hiç memnun kalmadım kendim gözüm kapalı alırım diyordum ama elbette bir yerde bi nazar boncuğu olacaktı, yine de deb'i 3 evetle uğurluyoruz.

  2 kasım 2020 14:46 13 aralık 2020 14:42


  103. Şimdiye kadar maskarasını, allığını ve glossunu denediğim marka. Her birinden de memnun kaldım. Diğer ürünlerini kullanmak için de can atar vaziyetteyim fakat elimdeki ürünlerin azalmasını bekliyorum.

  (gbkz: deborah milano 24ore absolute volume maskara) bence harika bir maskara. Maskaradan beklentisi dolgunluk olan herkesin denemesi gereken bir ürün. Akma da yapmıyor.

  (gbkz: deborah super gloss) bende 09 numarası var. Dudağı yapış yapış yapan glosslardan değil ve tatlı bir vişne kokusu var. Kahverengi rujlarımın üzerine sürnce bordoya çalan bir renk oluyor dudağımda. Dudakta fazlalık hissi yaratmayan benim gördüğüm tek gloss.

  Hi Tech allıklarından ise 52 numarayı kullanıyorum. Yüzde kalıp gibi durmayan tatlı bir şeftali rengi. Hemen uçup gitmiyor, gün içinde tazeleme derdi de yok.

  7 ağustos 2020 11:54

  102. 110 yillik bir italyan markası olduğunu yeni öğrendim. 3 numaralı super glossu doğal rengi tatlı kokusuyla gönlümü çeldi

  6 ağustos 2020 17:30

  101. kendisine aşırı sempati besliyorum, aldığım hiç bir ürününde sıkıntı yaşamadığım gibi, aşırı memnun kaldım.

  kapatısıcı, ojesini, rimelini ve kaş pomadını kullandım. hepsini tekrar tekrar alırım.

  9 temmuz 2020 10:09

  100. Reklamının yapılamadığını düşündüğüm marka.

  Bu marka türkiye'ye ilk geldiği zamanlar sanırım, bir maskarasını almıştım. Kirpiklerimi tek tek ayırıp hacim veriyordu, çok beğenmiştim ve bitirdiğim tek maskara oldu. Sonra markayla ilgimi kestim ama bugün indirim vesilesiyle tekrar bakmak istedim. Aslında ürünleri o kadar ilgi çekici ki! Bir sonraki indirimde dress me perfect fondötenini almayı düşünüyorum, çünkü açık ten-pembe alt ton-kuru cilt üçlemesinde drug store fondöten bulmak zor ve dress me perfect'in testerını denediğimde aslında yana yakıla aradığım ürün olabileceğini fark ettim. En azından renk ve alt ton tuttu. Üstelik spf içeriyor. Aldığımda başlığına girdi gelecek.

  Kısaca şans verilesi markalardandır.

  30 aralık 2019 22:14


  99. Rujlarını başarılı bulduğum marka. Atomic red 03 ve 05 numaralı rujlarını memnuniyetle kullandım şimdiye kadar 05 numara bitmek üzere ama çok bereketli bir ürün. Sürümü kolay, dudakları kurutmuyor, kalıcılığı da fena değil bence.

  31 temmuz 2019 02:51

  98. Birkaç ay önce 24 ore absolute volume rimelini aldım. Fırça yapısı konusunda alırken ümitsizdim. Genelde plastik fırça rimellerde daha iyi sonuç alıyorum. Ama bu rimel beni şaşırttı ve gerçekten çok beğendim. Ten ürünlerini çok merak ettiğim ve denemek istediğim marka.

  16 ağustos 2018 17:21

  97. 24ore volume siyah ambalajlı rimelini çok beğendiğim için gidip tekrar aldım,ihtiyacınız varsa bakın derim

  16 ağustos 2018 10:47