girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (76)
  • medya (5)

76. eskişehir espark’ta yakında buradayız pankartlarını gördüm ve artık mutlu bir kızım <3

10 ekim 16:22 10 ekim 18:23

75. Decathlon’u 2 -3 sene önce keşfetmiştim ve çok uyguna birçok ürün aldım farklı mağazalarından. Ben aldığım çoğu ürünü indirimdeyken aldığım için fiyat/performans olarak memnunum aldıklarımdan.

Neyse bu alışverişlerden decathlon kartımda 10 tl birikmişti ve ben yine uygun fiyatlı ürünlere baktım ve 29,99 a bir sırt çantası gözüme kestirmiştim bu 10 tl ile 19,99 a alırım diyodum(gizlinot: Yaşasın tutumluluk!!). Ben alana kadar 1- 2 hafta içinde çanta 34,99 oldu!  Neyse ben yine de çantayı aldım. Sonra burda bir girdide gördüm çanta 44,99 olmuş! Hee bir de  çanta made in Turkey . 

Her geçen gün başka bir ürünün fiyatına şaşıp kalıyorum bugünkü de bu çantaydı dostlar..

ilgili medya:
2
9 ekim 23:08

74. türkiye'deki şubeleri haftasonları çocuk parkına dönen spor markası. nedense hep kalabalıktır. sokaklara bakarsınız spor yapan birini göremezsiniz. geçen sene fransa, lille'de bir mağazasına gittim, reyonlar bomboş fakat sokaklar bisiklete binen, ip atlayan, paten kayan insanlarla dolu.

4 eylül 19:49


73. Yıl 2011.  ben henüz bir ortaokul öğrencisi ve dışarıyı keşfetmeye başlamış bir çocuktum. arkadaşlarımla alışveriş merkezine sinemaya gittiğimiz bir gün çıkışta da buraya girelim dedik. Bisiklet almak istiyordum ve fiyatlara bakıp anneme söyleyecektim. Öyle kalabalıkta değiliz. Güvenlik görevlisi tam içeri girecekken kesti önümü içeri almadı beni. Giremezsin dedi. Küçükmüşüm. O yüzden ne zaman decathlona girme hevesim gelse bu an aklıma geliyor. Kalbim kırık.

4 eylül 18:41

72. Polar ceket ve ayakkabısını kullanıyorum ben, ikisini de geçen yıl bu zamanlar almıştım. İkisini de o kadar çok sevdim ki kışı tamamen onlarla geçirdim. Özellikle ayakkabı o çılgın yağmurlarda bile su almadı. Polar ve spor alışverişimin ilk durağı Decathlon.

Edit: Polat alışverişi ne ayol? Polar o, polar.

4 eylül 14:27 4 eylül 14:46

71. orta sertlikte plates lastiği aldım çokkk kaliteli kesinlikle. abart bir fiyatı da yoktu. gönül rahatlığıyla tavsiye ederim .

4 eylül 14:03

70. Birçok ürününü beğendiğim marka.

Öncelikle, bisikletimi ve tüm bisiklet aksesuarlarımı ekipmanlarımı burdan aldım. Arada bir de hediye çeki tanımlıyorlar, çok işime geliyor. Lastiklerim indiğinde götürüyorum, şişiriyorlar ve ücret almıyorlar.

Kamp malzemelerinden çok memnunum, çadırıydı matıydı şişirilebilir yastığıydı hepsi gerçekten çok kullanışlı. Kamp yapacaksanız Burası adresiniz olsun önce. Küçülebilen havluları var mesela sanırım buranın en sevdiğim ürünü olabilir. 

Montları çok başarılı. Babama bile burdan mont aldım. 

Spor sütyenlerini de denemenizi tavsiye ediyorum. 

3 eylül 23:20


69. Bugün koşu alışverişimi yaptığım mağaza.

Ayakkabıları sağlam durmuyor. Önceden çok daha güzel ayakkabılar üretiyorlardı. Şimdiki ayakkabıları o kadar da iç açıcı durmuyor.

Saat aldım bir adet. Fiyatı 25 TL. Suya dayanıklı. Şu an için fena görünmüyor ama tahminen beş-altı ayda yenisini almak gerekir. (gbkz: Suyun altına sokup çıkardım evet)

Spor sütyeni de fena değil. Desteği gayet güzel.

Üzülerek taytı çok uzun süre gitmez diyorum ve arttırıyorum ki 3'lü çorabı ayağa tam destek sağlayacak gibi durmuyor. Zaten fiyatı 10 TL olan bir ürün. Daha yüksek fiyatlara daha destekleyici olanları da var.

Tişörtü gayet güzel.

3 eylül 22:08

68. Uyarı: uzun girdi.

Özet: yazlık alışverişten memnunum. Yarın sonbaharlık alışveriş yapacağım. Mağaza bazında indirimler var.

Mobilden link vermekte zorlanıyorum ama tatile çıkmadan önce 2 mayo (60 tl x2), anneme mayo şort (35tl), kendime anneme ve kızıma deniz ayakkabısı (ortalama 30 tl x3) , kendime ve kızıma uv korumalı tişört (kızım 17, benim 22 tl) ,kızıma uv korumalı şapka (15 tl) almıştım. Hepsinden çok memnun kaldım. (gizlinot: Fiyatları hatırladığım kadarıyla yazdım hata olabilir ama uçuk fark yoktur)

Mayolar göbüşümü gerçekten güzel toparladı, desenlerini ve kumaş kalitesini de beğendim. 1 sezon giy at değiller, kilomda ciddi değişim olmazsa uzun süre giyerim (gizlinot: Allahım lütfen çok kilo verip yenisini almam gereksin amin)

Uv korumalı ürünler başarılıydı. 50 faktör krem kullanıp 11den önce ve 3ten sonra güneşe çıkmamıza rağmen, bacaklarımızda bronzlaşma oldu ama omuzları koruyabildik. Ben ilk gün fotoğraf çekinme aşkıyla omuzlarımı haşlamasam bacaklar bronz belden yukarı beyaz gelecekmişim, haşlanmam isabet olmuş (gizlinot: Swh) zaten kendimden çok kızımı korumak önemliydi orada da başarılı oldu.

Annem mayo sortun suda bollaşmadığını ve yukarı toplanmadığını söyledi ki istediği özellikler tam olarak bunlardı zaten.

İlla eleştirmem gerekirse deniz ayakkabılarından kum temizlemekte zorlandık. Yıkamakla uğraşmak yerine kuruduktan sonra silkelemenin 3. Gün aklımıza gelmesi bizim şaşkınlığımız da olabilir tabi.

Gelelim sonbaharlık alışverişe. Kapüşonlu polar üst, şişme yelek ve yağmurluk ekledim sepete. Spor sütyenlere de baktım baktım emin olamadım, 17 tllik olanlar gözüme dandik göründü. 60 tl de vermek istemedim, hala kararsızım. (gizlinot: Kullanan varsa fikir verse ne guzel olur)

Neyse, değişim ve iadede fiş bile talep etmeyecek kadar müşteri dostu bir politikaları olduğu için internetten alayım beğenmezsem iade ederim diye düşünmüştüm. O sırada bir şeytan dürttü, mağazada ayırt seçeneğine bakayım dedim ki evime 4 km uzaklıkla bir mağazası da var. Bana yakın mağazada fiyatlar patır patır düşmeye başladı, diğer mağazaları kontrol ettim öyle bir değişim yok. 100den 75 tlye inmiş diye almaya niyetlendiğim polar üst mağazada 50ye indi mesela, öyle 3-5 lira da değil yani. Stoğu az kalan ürünler olduğu için mağaza bazında ilave indirimler oluyor sanırım. Kredi kartımı usulca çantama bıraktım, yarın iş çıkışı mağazaya gidiyorum. İnşallah seçtiklerimi bulurum, düşük fiyatı gördükten sonra netten yükseğini almaya elim varmaz içimde kalır diye korkuyorum. Lütfen gidip bitirmeyin

Decathlon destaninin sonu.

30 temmuz 01:05

67. 15 liralık bir(link: https://www.decathlon.com.tr/arpenaz-10-srt-cantas-koyu-fume-id_8331381.html çantası) var. Bu fiyata bu kadar kullanışlı sağlam bir çanta hiç kullanmadım. boyutuna göre içine baya şey alıyor, aralıksız kullandım hiç bir deformasyon da olmadı.benden sonra iki arkadaşım daha aldı onlarda çok memnun.

9 haziran 15:05 29 ağustos 02:19