girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (45)
  • medya (5)

45. artistik puanı -14 bin küsür olmasına rağmen, kendisine verdiğim 4/10 trollük puanına içlenerek beni şaşırtmış yazar. demek ki perdelerini kaldırdığında kedi gibi bir insan. halbuki troll olmak mangal gibi yürek ve sağlam irade ister. bu memleketin en büyük trollüne bakıp, sağlam irade konusunda feyz alabilir. şahsen "eyy spooky faust, sen kimsin ya" gibisinden bir tepki bekliyordum kendisinden, tavşan kalpli troll mü olur ya?

17 eylül 20:33

44. vasat bir troll. duygu özaslan gibi sansasyonel bir figürün fan girl'ü kisvesinde dikkat çekme fikri güzel. hafif entelektüel birikimi, dünya magazinini takip etmesi de var, ama sınırlı. esprileri eh işte kıvamında, yaratıcılık, özgünlük pek yok. ama hevesi var, sayfa sayfa yazıyor, ironi kasıyor, çok çalışırsa neden olmasın? şimdilik puanım 4/10.

17 eylül 00:22

43. büyük ihtimalle deli gibi eksileneceğim ama sosyal bir platform burası. bir yazarı neden bu kadar ciddiye alıp habire yerdiniz? her şeyin aşırısı zıttını doğurur. ben bu yazarı tanımam bilmem, ki kendim yazar olalı 3 gün oldu, sözlüğün enlerini bilmiyorum pek ama tanımadığınız insanları bu kadar yermek ne derece doğru cidden bilmiyorum. gülün geçin abi ya, ne ciddiye alıyorsunuz. kendisi bunları okuyorsa o da gülüp geçiyordur büyük ihtimalle. büyütülmeye, bu kadar yermeye gerek duyulmaması taraftarıyım.

10 ağustos 22:26 ed.14 ağustos 10:48


42. daldan dala atlayarak anlattığım şeyleri birleştirip gözleri yaşartacak senaryolar çıkartan birtanesi slkdfjdlf nuran devres yazamaz öyle bir senaryo, resmen harcanıyor bu kız.

17 temmuz 14:29

41. herkesin öyle ya da böyle değişken ölçülerde yaptığı ve yine herkesin aynı zamanda ayıpladığı, dünyanın her yerinde en küçümsenen ve tasvip edilmeyen davranışın, dedikoduculuğun, bağımlısı olduğunu belirterek kendisine “dedikodubağımlısı” rumuzunu almış olan yazar. (ne biçim cümle olduysa)

kendi başlığı altındaki kendi girdileri okunduğunda çok isabetli bir rumuzu olduğu görülebiliyor.

29 haziran 15:14

40. Engellediğim bir yazar. Bir iki girdisini okuduktan sonra engeli basma dürtüsü oluşturdu kendisi. Engelledim, mutluyum.

29 haziran 14:31

39. trollükte başarısız (ki troll olduğuna katılmıyorum), tespitleri yetersiz ve overdose fangörllükten muzdarip bir yazar arkadaşımız. girdi düzeyi 13-15 yaş arasına hitap ediyor. ilgi çekici bulmuyorum.

duyguyla ilgili konularda açılın bilirkişi geldi edaları ile aklıma kazınmıştır. bunun dışındaki hiçbir girdisini okumuşluğum yoktur.

29 haziran 10:03


38. kaostan beslenen, duygu özaslan’a ayrı bir sempati duyan, sözlüğün trolümsü yazarlarından. 

28 haziran 17:17

37. “Taraflar”ın klavye üzerinden zihinsel mastürbasyon yapıp tüm sözlüğü maruz bıraktığı, yazarı eleştiri amacıyla - adına açılan ama amacın aksine evrilip; başlıkta nickname’i geçen yazarı ‘değerli - üzerine konuşulabilir’ kılan başlık. 

(Iki gün önce sözlükte yazar olan bu kişinin ‘nickname’ini bilmezken, şimdi biliyorum. Akışı takip eden tüm kadınlar da artık biliyor. öğrendik)

28 haziran 17:15 28 haziran 17:19

36. (yazar: dedikodubagimlisi) süslücüm haklısınız elbette. size cevabımı mesaj olarak iletmek istedim ama diğer yazarların da göreceği şekilde son kez yazayım dedim. sevgi pıtırcıklığı yapmış olabilirim. yaşımın da getirdiği olgunlukla artık daha iyi niyetli olmaya çalışıyorum. ne yazık ki hayatımızda sosyal medya acımasızlığı diye bir gerçek var. normal bir psikolojide olan kimsenin linç yemek gibi bir zevki olacağını sanmıyorum. o yüzden kendi adıma fikirlerimi beyan ettim. siz etkilenmeseniz de sözlükte yüzlerce yazar var. onlar da çekinebilir düşüncelerini iletmekten değil mi? üye olmaktan kaçınsınlar, yazmasınlar bir zahmet diye düşünmemek lazım. burayı okumak için üyelik gerekmiyor. internete de girmesinler o zaman diyecekler için, özgürlüğü mü savunmalıyız yoksa kaçmalı mıyız kötü şeyler görünce?

tanım: bir süslü sözlük yazarı.

28 haziran 17:12