sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (45)
 • medya (5)

45. her girdisinin neden bu kadar eksilendiğini anlamadığım yazar. okurken aşırı eğleniyorum. duygu özaslan hakkındaki uzun övgüleri sıkıcı olsa da dedikodu yaptığı yazıları şu vize dönemimde baya kafamı dağıttı.

7 kasım 15:24

44. artistik puanı -14 bin küsür olmasına rağmen, kendisine verdiğim 4/10 trollük puanına içlenerek beni şaşırtmış yazar. demek ki perdelerini kaldırdığında kedi gibi bir insan. halbuki troll olmak mangal gibi yürek ve sağlam irade ister. bu memleketin en büyük trollüne bakıp, sağlam irade konusunda feyz alabilir. şahsen "eyy spooky faust, sen kimsin ya" gibisinden bir tepki bekliyordum kendisinden, tavşan kalpli troll mü olur ya?

17 eylül 20:33

43. vasat bir troll. duygu özaslan gibi sansasyonel bir figürün fan girl'ü kisvesinde dikkat çekme fikri güzel. hafif entelektüel birikimi, dünya magazinini takip etmesi de var, ama sınırlı. esprileri eh işte kıvamında, yaratıcılık, özgünlük pek yok. ama hevesi var, sayfa sayfa yazıyor, ironi kasıyor, çok çalışırsa neden olmasın? şimdilik puanım 4/10.

17 eylül 00:22


42. büyük ihtimalle deli gibi eksileneceğim ama sosyal bir platform burası. bir yazarı neden bu kadar ciddiye alıp habire yerdiniz? her şeyin aşırısı zıttını doğurur. ben bu yazarı tanımam bilmem, ki kendim yazar olalı 3 gün oldu, sözlüğün enlerini bilmiyorum pek ama tanımadığınız insanları bu kadar yermek ne derece doğru cidden bilmiyorum. gülün geçin abi ya, ne ciddiye alıyorsunuz. kendisi bunları okuyorsa o da gülüp geçiyordur büyük ihtimalle. büyütülmeye, bu kadar yermeye gerek duyulmaması taraftarıyım.

10 ağustos 22:26 ed.14 ağustos 10:48

41. daldan dala atlayarak anlattığım şeyleri birleştirip gözleri yaşartacak senaryolar çıkartan birtanesi slkdfjdlf nuran devres yazamaz öyle bir senaryo, resmen harcanıyor bu kız.

17 temmuz 14:29

40. trollükte başarısız (ki troll olduğuna katılmıyorum), tespitleri yetersiz ve overdose fangörllükten muzdarip bir yazar arkadaşımız. girdi düzeyi 13-15 yaş arasına hitap ediyor. ilgi çekici bulmuyorum.

duyguyla ilgili konularda açılın bilirkişi geldi edaları ile aklıma kazınmıştır. bunun dışındaki hiçbir girdisini okumuşluğum yoktur.

29 haziran 10:03

39. kaostan beslenen, duygu özaslan’a ayrı bir sempati duyan, sözlüğün trolümsü yazarlarından. 

28 haziran 17:17


38. “Taraflar”ın klavye üzerinden zihinsel mastürbasyon yapıp tüm sözlüğü maruz bıraktığı, yazarı eleştiri amacıyla - adına açılan ama amacın aksine evrilip; başlıkta nickname’i geçen yazarı ‘değerli - üzerine konuşulabilir’ kılan başlık. 

(Iki gün önce sözlükte yazar olan bu kişinin ‘nickname’ini bilmezken, şimdi biliyorum. Akışı takip eden tüm kadınlar da artık biliyor. öğrendik)

28 haziran 17:15 28 haziran 17:19

37. (yazar: dedikodubagimlisi) süslücüm haklısınız elbette. size cevabımı mesaj olarak iletmek istedim ama diğer yazarların da göreceği şekilde son kez yazayım dedim. sevgi pıtırcıklığı yapmış olabilirim. yaşımın da getirdiği olgunlukla artık daha iyi niyetli olmaya çalışıyorum. ne yazık ki hayatımızda sosyal medya acımasızlığı diye bir gerçek var. normal bir psikolojide olan kimsenin linç yemek gibi bir zevki olacağını sanmıyorum. o yüzden kendi adıma fikirlerimi beyan ettim. siz etkilenmeseniz de sözlükte yüzlerce yazar var. onlar da çekinebilir düşüncelerini iletmekten değil mi? üye olmaktan kaçınsınlar, yazmasınlar bir zahmet diye düşünmemek lazım. burayı okumak için üyelik gerekmiyor. internete de girmesinler o zaman diyecekler için, özgürlüğü mü savunmalıyız yoksa kaçmalı mıyız kötü şeyler görünce?

tanım: bir süslü sözlük yazarı.

28 haziran 17:12

36. (yazar: nadejda) süslücüm her ne kadar beni savunmuş da olsanız üzerimden assla atamadığım "objektif" kimliğim gereği söylemek zorundayım ki(beni affedin nolur) gereksiz duyar kasıp, sevgi pıtırıcıklığı yapmışsınız.

yooo hiç ama hiç sevilmeyecek bir vloggerı sevdiğimi düşünüyorlarsa bu durumumla dalga geçebilirler. ben de görkem karman hayranı olanlarla dalga geçiyorum mesela fdsfdsf olabilir böyle şeyler. herkesin vizyonuna kalmış mesele. savulunmayacak şeyleri savunduğumu düşünüyorlarsa "fangörllük" yapmakla itham edebilirler, 9-10 yaşında olduğumu düşünebilirler. ben insanlarla dalga geçmeyi bu denli çok sevip bu denli de çok dalga geçiyorken insanların (yapabildikleri kadarıyla da olsa) benimle dalga geçmeye çalışmaya çabalaması hiç de zoruma gitmiyor yani. çok eğleniyorum.

nicknamelerimizle katıldığımız, gerçek kimliklerimizi sakladığımız sitelerdeki diğer kullanıcıların kötü yorumlarıyla özgüveni zedelenecek olan, fikrini beyan etmekten kaçınacak olan da bir zahmet sözlüğe üye olmayıversin. hakaret edilmediği sürece herkes her yorumu yapabilir.

hakkımda istedikleri eleştiriyi, istedikleri analizi, istedikleri tespiti yapabilirler ama ben çok daha iyisini yapabilirim, yaparım ve yapıyorum da zaten lol.

tekrar teşekkürler ama özet geçmem gerekirse "oyna devam".

edit: ironi olayı iq testine döndü zaten ya hiç sormayın. anlamamış olanlar acilen bi doktora falan görünmeli. lol.

28 haziran 17:02 28 haziran 17:04