girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (1)

4. yaşlanmıyor resmen. 45 yaşında kendisi. güzellik kanalı var. kapatır vs. diye korkuyorum, izliyorum valla bütün videolarını. özellikle (link: https://www.youtube.com/watch?v=XIRbGjnPFV0 şu) videosunu beğendim. ve sonunda söylediklerini.

yüz yogası yapıyor bir de estee lauder anr kullanıyor. aklımda şimdilik bunlar kalmış cilt bakımıyla ilgili olarak. üstte bir yazar beğenmediğini söylemiş. kişisel zevk meselesi ama cildi 45 yaşında bir kadına göre çok iyi görünüyor bu bir gerçek.

ilgili medya:
1
13 mart 17:36

3. şimdilerde kurtlar vadisi pusu ' nun yeni yüzü . hayatımda görüp de bende iğrenme duygusu yaratan yegane insan . hiç bir alıp veremediğim yok , kolay kolay kimse için kötü söz demem . tanımam etmem . ama nasıl bir iticiliği var bu kadının bilemiyorum . bir dönem haber sunuyordu , o zaman da bana hiç samimi gelmezdi . dün bir kuble izledim , oyunculuğu da bir halta benzemiyor . yaşlanmıyor , hoş kızları var belki . ama benim güzellik algım da ters köşede duruyor kendisi .

9 ekim 2015 07:47

2. çok güzel kadın, yaşlanmaması da ayrı bir nokta, yaşlanmama konusunda yıllardır düzenli (gbkz: yüz yogası) yaptığını söylemişti bir programda.

4 ağustos 2014 17:23 ed.4 ağustos 2014 17:58


1. arzum onan'ı andırıyor sanki. en güzel hali, küt saçlı haliyle haber sunduğu vakitlerdi. yeşil gözlerini pembe makyajla ortaya çıkarışından epey ilham almışımdır.

4 ağustos 2014 17:17