girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (1)

4. Aslında kendi salsa çok güzel kadın ama tavırları giydiği kıyafetler bakın hala gencim cok seksiyim bakın bakın tavrı rahatsız ediyor. Sakin olsa biz övücez zaten onu. Evde kendi kendine yüzüne bakire kanı sürüp hala gencim halaa gencim diye sinıir krizlerine girip duvarları yumrukluyor gibi geliyor

12 mayıs 00:07

3. şimdilerde kurtlar vadisi pusu ' nun yeni yüzü . hayatımda görüp de bende iğrenme duygusu yaratan yegane insan . hiç bir alıp veremediğim yok , kolay kolay kimse için kötü söz demem . tanımam etmem . ama nasıl bir iticiliği var bu kadının bilemiyorum . bir dönem haber sunuyordu , o zaman da bana hiç samimi gelmezdi . dün bir kuble izledim , oyunculuğu da bir halta benzemiyor . yaşlanmıyor , hoş kızları var belki . ama benim güzellik algım da ters köşede duruyor kendisi .

9 ekim 2015 07:47

2. çok güzel kadın, yaşlanmaması da ayrı bir nokta, yaşlanmama konusunda yıllardır düzenli (gbkz: yüz yogası) yaptığını söylemişti bir programda.

4 ağustos 2014 17:23 ed.4 ağustos 2014 17:58


1. arzum onan'ı andırıyor sanki. en güzel hali, küt saçlı haliyle haber sunduğu vakitlerdi. yeşil gözlerini pembe makyajla ortaya çıkarışından epey ilham almışımdır.

4 ağustos 2014 17:17