sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • medya (1)

12. 21 yaşındayım fiziğinin benim fiziğimden güzel olması aşırı moralimi bozdu. Zaten diyetteydim iyice gaza geldim ama ne kadar diyet de yapsam spor da yapsam onun kadar güzel olamayacağımı bilmek hala moralimi bozuyor. Of defne samyeli tam da özgüven sorunları yaşarken o fotoğrafı atmak zorunda mıydın:(

17 ağustos 12:41

11. Fiziği de kendisi de güzel kadın. Ancak kendisi tarafından ya da başkaları tarafından o kadar gözümüze sokuluyor ki itici gelmeye başladı artık. Kim bilir daha ne güzel vücutlar var. çevremde bile o yaşlarda ve normal, standart yaşam şartlarına rağmen aynı fiziğe sahip çok insan var, o kadar paraya ve zamana olsun o kadar. Abartıldığı için kabak tadı vermeye başladı bence.

17 ağustos 12:36 17 ağustos 12:36

10. sabah 8-5 ve belli bir mesai ücretiyle çalışan hiçbir kadının kendini kıyaslamaması gereken gruba ait bir kadındır kendisi.girdilerdeki belirttiği gibi zamanı var parası var zevki var.

lütfen kızlar kıyas yapmayalım moralimizi bozmayalım:)

17 ağustos 12:09 17 ağustos 12:10


9. hayatta tek işi kendine bakmak olan bir insan. bu yüzden kaç yaşındaymış, bikinis nasıl duruyormuş umrumda değil. acaba asgari ücretle çalışsaydı haftanın 7 günü böyle gözükür müydü? hiç sanmıyorum. o yüzden ne kıskanıyorum, ne imreniyorum.

16 ağustos 19:53

8. kendisini yıllar önce show tv'de sunduğu ana haber programıyla hatırlıyorum. o dönemler benim ilkokul çağıma geliyor, oldukça küçüğüm yani. şimdi nasıl ana haber sunmak tv için önemli bir iş ise o yıllarda da aynı ölçüde önemliydi. yine şimdi çeşitlilik daha fazla olsa da her zamanki gibi bu sektöre de erkekler hakimdi. bütün büyük kanallar erkek sunucu almışken bir tek show tv ana haber için kadın sunucu ile çalışıyor. üstelik bu sunucu çok da güzel, hatta tescilli güzeldi. o zamanlar tescilli olduğunu bilmiyordum, direkt televizyonculuk kariyeri var diye düşünürken bak ne kadar da başarılı, güçlü bir kadın. hem çok güzel hem de kariyerli diye düşünürdüm. çünkü o zamanlar çevremde bakımıyla çok ilgilenen kadının okumakla, önemli işler yapmakla işi olmaz gibi davranılırdı. ben de kendisine bakıp kadın olarak gururlanırdım, kendime dolaylı yoldan örnek alırdım. yıllar geçti, hala dimdik duruyor. umarım cem yılmaz'la olan ilişkisi onun itibarını zedelemez. çünkü cem yılmaz'ı nedense güvenilmez bir adam olarak görüyorum.

16 ağustos 13:20

7. benden yaşça çok büyük olmasına rağmen benden çok daha gençmiş gibi gelen kadın. sanki ben 45 yaşımdaymış gibi hissediyorum ona baktıkça valla helal olsun iyi bakıyor kendine

16 ağustos 12:02

6. Kadın kendini seviyor, kendine bakıyor çok takdir ediyorum. İnsanın yaşına inanası gelmiyor. Beğeniyorum kendisini ama fizik olarak. İçinin nedense boş olduğunu düşünüyorum. Haber spikerliği yaptığı zamanlar böyle daha güçlü duruyor, daha kültürlü geliyordu gözüme 

16 ağustos 01:04


5. o muhteşem vücuduyla (link: https://www.instagram.com/p/BmfmrQ7lW10/ bikini) giymiş. 45 yaşında. imrendim.

15 ağustos 21:09

4. Vücuduna değer verdiğini ve saygısı olduğunu düşünüyorum. Evet 9-7 çalıştığı bir işi yok, kendi ile ilgilenmek için bolca vakti ve imkanı var ama onun durumunda olan başka insanlar da var. biraz takip eden yüz yogasına, meditasyona, cilt bakımına, sağlıklı beslenmeye ne kadar önem verdiğini görebilir. Her sırrınız ne dendiğinde bunlardan bahsediyor ve estetiğe karşı olmadığını da dile getiriyor. Estetik yaptırmış da olabilir ancak bakımlı bir kadın olduğu da ortada. Bu nedenle sosyal medyaya her mini elbiseli , bikinili fotoğrafı düştüğünde boyunca kızları var iğrenç giydiğine bak yakışmış mı, estetikten ne hale gelmiş tipine bak gibi yorumları gerçekten anlayamıyorum.

15 ağustos 16:23 15 ağustos 18:41

3. şimdilerde kurtlar vadisi pusu' nun yeni yüzü. hayatımda görüp de bende iğrenme duygusu yaratan yegane insan. hiç bir alıp veremediğim yok, kolay kolay kimse için kötü söz demem, tanımam etmem. ama nasıl bir iticiliği var bu kadının bilemiyorum. bir dönem haber sunuyordu, o zaman da bana hiç samimi gelmezdi. dün bir kuble izledim, oyunculuğu da bir halta benzemiyor. yaşlanmıyor; hoş kızları var belki. ama benim güzellik algımda ters köşede duruyor kendisi.

9 ekim 2015 07:47 17 ağustos 10:21