yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (24)
  • medya (1)

  24. Tesadüfen gördüğüm chicago müzikalindeki catherine zeta jones'un sahnesini taklit etmeye çalışmış. Müzikal, defne samyeli. Diyeceklerim bu kadar.

  20 eylül 11:54

  23. Diksiyonuna ve ses tonuna bayıldığım kadın.

  Ne zaman sesini bir yerde duysam 2-3 gün orta hızda vurgulu konuşma çabasına giriyorum.  

  18 eylül 05:12 18 eylül 20:16

  22. Bundan seneler önce, show tv ana haber'i sunarken, straplez uzun kırmızı bir elbiseyle sezon finali yapmıştı. Bu görüntüler o zamanki ana haber spikerleri için alışılmadık bir şeydi. Keşke kariyerini bu şekilde harcamasaydı da moderatör/spiker olarak devam etseydi. Sanırım hayatta büyük bir olumsuzluk yaşanınca -boşanma, vefat, kayıp vs gibi- domino taşları gibi giden bir süreç oluyor. Şimdilerde kanal d ana haber'i sunuyor bile olabilirdi ama o magazinsel olmayı tercih etti. zaten bugünlerde show tv ana haber de habercilik yapmaktan çok çok uzaklarda, adeta televizyonlardaki bir youtube kanalı gibi işlev görüyor.

  12 eylül 14:11


  21. Röportajını izledim de kadın ne kadar olgun ve birikimli bir insanmış. İş deneyimlerini vb. bilmediğim için bu kadar sakin ve bilgili olacağını düşünmemiştim nedense. Hayran oldum bir miktar konuşmasına. Ama dediği gibi sürekli kızlarıyla fiziğiyle gündeme geliyor kadın işleri yerine. Toplumumuz ve magazin anlayışımız böyle çünkü.

  11 eylül 18:35

  20. fiziğine laf söylemeyelim çarpılırız :) ama şarkıcılığa soyunması bana çok garip geliyor. sesi de yok gibi.

  defne samyeli denince aklıma ilk gelen kızlarıyla fotografının altına yazılan yorum: melih bey takımı slkjsdkfjhsbfv =DD

  11 eylül 15:54

  19. Çok beğeniyorum, çok güzel. Öyle bir ışığı var ki yanındaki tüm kadınların arasında öyle çok parlıyor ki bir tek onun ışığı dikkatimi çekiyor. Herkes yanında sönük kalıyor.

  11 eylül 15:11

  18. kendisini beğeniyorum. bugüne kadar hiç öyle büyük bir falsosunu da görmedim. armağan ile yaptığı röportajda "benim yaşımdaki erkekler kaslı fotoğraflarını paylaşırsa göklere çıkarıyorlar ben yapınca kötü oluyor. " tarzı bir şeyler dedi buna da kesinlikle katılıyorum. konuşmanın içerisinde "toplumumuzun kendini seven kendine değer veren, bakan insanlarla problemleri var" dedi maalesef ki o da kesinlikle doğru. bunu sözlükte de görebilirisniz. güya süslü sözlük ama oumların çoğu süslü, kendine bakan insanlara karşı söylemler barındırıyor. bu kadına yöneltilen nefret içeikli söylemlerin çoğuna bakın ya estetik ya spor ya zayıflığı ile ilgili. hep bir aşağı çekme isteği. sanki bunlar ayıpmış gibi. bu kadın gençliğin en taze çağlarınd türkiye güzeli seçilmiş tabiiki de şimdi de güzel kadın olacak. güzelin sonbaharı da güzel olur demiş anton çehov. ben yüzünde de öyle aman aman bir değişim de görmüyorum. gençlik fotoğraflarından ya da haber spikerliği döneminden ne kadar bir farklılığı var? yapılan estetikle herkes de güzel olmaz şunu bir türlü kabullenemeyir insanlar. neyse taş gibi kadın umarım 49 yaşında onun kadar iyi gözükebilirim. hali hazırda 26 yaşındaki halim kadının 3te 1i anca ediyor ama olsun. belki yaş aldıkça güzelleşirim :/

  11 eylül 15:01


  17. armağan çağlayan'la olan videosunda yıldız haritası ve sinirbilim'i aynı potada eriten kişi (gizlinot: swh). kişisel gelişim kitabı gibi konuşmasını çok birikimli ne kadar da dolu şeklinde yorumlamak da ilginç.

  11 eylül 10:48

  16. eski haber spikeri ve Türkiye güzeli ünlü. Ayrıca boğaziçi mezunudur. Arnağan Çağlayan'ın kanalında izlediğimde fark ettim insan gerçekten hayran kalıyor kibarlığına, diksiyonuna, güzelliğine... insan böyle güzel konuşan kadından sonra ezbersiz serenay'ı nasıl dinler anlamıyorum. 

  11 eylül 01:10

  15. Yakın gecmişte malum kişiyle video,sevgili dedikodusu çıkana kadar esamesi okunmayan eski spiker yeni şarkıcı.gercekten güzel kadın ama artık günümüzde özellikle yaş ilerledikçe güzel ve genc kalabilmek maddiyata bakıyor.o yuzden güzellik kavramı için övgü dolu sozler söyleyemiyorum kimseye.bana samimi gelmiyor zira hiç operasyonu olmadığını yüzünü yüz yogasıyla genc kaldığı yalanını soyleyerek insanlara salak muamelesi yapmışlığı da var.şarkıcılık konusunda hırslı oldugunu kendini geliştirmek için çok ugrastını soylüyorlar basarılarının devamını diliyorum.

  24 mayıs 15:15